ГоловнаКонтакти

Гороскоп для Скорпіонів на 2015

Рекламний блок

Гороскоп для Скорпіонів на 2015

Нарешті у Скорпіонів почнеться біла смуга в житті. Адже попередні місяці вони переживали, маялися, засмучувалися, що у них не виходить домогтися своїх цілей. У 2015 році крига, як кажуть, рушить. Настане час змін. А ось якими вони будуть, залежить вже від самих Скорпіонів. Будьте готові до певної напруженості на роботі і в особистих взаєминах. У діловій сфері у вас можуть з'явитися заздрісники, не виключено, що ними виявляться ті люди, яким ви довіряли.

Але і в цій ситуації спробуйте знайти плюс. Адже тепер все стане на свої місця - ви зрозумієте, із-за чого всі ваші ідеї терпіли крах і зможете захистити себе від недоброзичливців. Крім того, своїм прикладом ви як не можна краще продемонструєте, що «все, що нас не вбиває - робить нас сильнішими». Всі перешкоди ви будете долати рішуче і негайно. А заперечення сприймати як особистий виклик.
Гороскоп для Скорпіонів на 2015 (фото 2)Гороскоп для Скорпіонів на 2015 (фото 2)

Скорпіони можуть стати і центром уваги для багатьох людей, але це їх анітрохи не буде лякати, навіть навпаки. Зацікавленість у їх персони подарує Скорпіонам почуття власної значущості, додасть їм сил, ентузіазму та енергії. Що не зможе - не відобразиться на стані їх справ. Що ж ще пророкує представникам цього знаку гороскоп на 2015 рік? Скорпіон буде будувати грандіозні плани і буде амбітний, як ніколи. Саме тому немає нічого дивного в тому, що успіх буде сприяти їм у всьому.

У сімейних і романтичних стосунках можливі негаразди. Вони теж виявляться випробуваннями на міцність. Скорпіонам доведеться дуже серйозно задуматися про те, які люди їх оточують, є їхні почуття справжніми, що змушує їх партнерів переживати і т.п. В результаті всіх цих думок і рефлексій деякі Скорпіони будуть змушені розірвати сполучники, як би боляче їм це не далося, віщує гороскоп на 2015 рік.

Але це стосується не всіх представників цього знака. Серед них є ті, які навпаки зуміють знайти у відносинах зі своїми половинками ту гармонію і взаєморозуміння, яких не було раніше. Не дарма саме в 2015 році у сузір'я Скорпіона набирає богиня любові - Венера. Як бачимо, рік Кози для Скорпіонів виявиться дуже знаковою. Зміни чекають буквально всі сфери його життя.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...