Гороскоп на 2020 рік: Риби

Зміст


 • Що чекає Риб в 2020 році
 • Любовний гороскоп для Риб
 • Гороскоп здоров'я для Риб
 • Фінансовий гороскоп
 • Гороскоп кар'єри на 2020 рік

 • Наступ 2020 року принесе чимало труднощів, адже символом року стане Біла Металева Щур. Вона відрізняється неймовірною завзятістю, ставить роботу на ключові позиції, і не проти хитрувати. Господиня року любить відчувати тверду землю під ногами, і вразливим Рибам, відірваним від реальності, буде складно справити потрібне враження. Гороскоп на 2020 рік для Риб обіцяє, що при певних зусиллях у них все вийде, і життя обов'язково піднесе приємні сюрпризи.

  Що чекає Риб в 2020 році

  Найбільш успішними для Риб будуть перші півроку в 2020 році, коли інші налаштовуються на робочий лад. Завдяки удачі, багатьом вдасться бути на плаву навіть у найважчі часи. З настанням лютневих морозів і до самої літньої спеки необхідно засукати рукава і працювати за трьох. Щур дасть такі казкові шанси, упустити які буде справжнім злочином! Гороскоп радить Рибам не ухилятися від роботи, потрібно проявляти активність, брати підвищені зобов'язання. Рік Пацюка 2020 відкриє двері відразу в кілька вдалих напрямків, серед яких кар'єрне зростання, любовні пригоди, матеріальне благополуччя. Здорово і на позитиві пройде будь-який ремонт, переїзд або зміна місця роботи. Правда, з останнім краще почекати до настання осені, і дочекатися слушного моменту.

  Гороскоп на 2020 рік: Риби

  Влітку не варто засиджуватися вдома, а краще відправитися в теплі країни, здійснити подорож, побувати у відрядженні. Ідеальним варіантом буде, якщо у всіх поїздках з Рибами стане брати участь кохана людина. Це зміцнить відносини, і їздити буде не так самотньо. Пацюк, як сімейне істота, закликає не відсувати домочадців в тінь роботи, зустрічатися з друзями, влаштовувати дружні посиденьки.

  Гороскоп на 2020 рік: Риби

  Білий Пацюк не потерпить ніякої неправди, тому від будь-яких обманів і маніпуляцій краще відмовитися відразу. Риби повинні мати на увазі, що Щур витягує назовні всі приховані мотиви, і давні секрети. Не потрібно нічого приховувати і приховувати, гірше буде.

  Любовний гороскоп для Риб

  Гороскоп на 2020 рік: РибиЗ-за небажання зупинити вибір на конкретному партнера, Риби зіткнуться з величезною кількістю особистих проблем. Всім відомо, що цей знак зодіаку, навіть перебуваючи у відносинах, не перестає задивлятися на оточуючих. Їм хочеться знайти когось більш розумного, красивого і талановитого, ніж нинішній коханий. Білий Пацюк такої поведінки не схвалює, і може серйозно покарати за невірність. Навіть якщо Риба не змінює, будь спроба або погляд у бік будуть розцінені, як кровну образу. З лютого в парах почнуться конфлікти, сцени ревнощів, з'ясування відносин. А Риби ненавидять вислуховувати претензії, так що чвари зачеплять їх за живе. Не захищені від сварок не вільні, ні сімейні представники даного знака Якщо проводити максимум часу з другою половиною, до літа приводів для сварок майже не залишиться. Але повністю розслабитися можна буде лише восени, коли пройде спільний відпустку, і пристрасті охолонуть. Вільні Рибки зустрінуть любов усього життя, а сімейні – знайдуть довгоочікувану гармонію.

  Гороскоп здоров'я для Риб

  Гороскоп на 2020 рік: РибиНе бажають змінювати спосіб життя, багато зіткнуться з серйозними проблемами в сфері здоров'я. Якщо не бувати на свіжому повітрі, мало рухатися, і є шкідливу їжу, то організм дуже скоро заб'є тривогу. Як захоплюються натури, Риби дуже часто йдуть з головою в якийсь процес, забуваючи поїсти, або сидять вдома, не виходячи подихати. Якщо так піде і далі, без лікарської допомоги з наслідками вони не розберуться. Численні скандали та суперечки зажадають всіх енергетичних запасів, які є в розпорядженні. Вже до осені настане занепад сил, і наблизиться нервовий зрив. Щоб не доводити себе до крайності, краще відійти в сторону, відволіктися, кудись поїхати.

  Фінансовий гороскоп

  Гороскоп на 2020 рік: РибиГрошові питання в 2020 році, слід вирішувати поетапно, і виділити першу половину року для наполегливої заробітку, а другу залишити для грамотних вкладень. Щур підтримає в ділових починаннях, підштовхне відкрити власний бізнес. Можливостей збагатитися з'явиться дуже багато, потрібно буде ними правильно скористатися. Незважаючи на те, що Риби воліють уникати конкуренції, вони відчують пекуче бажання запустити величезний проект, вступити в ділову боротьбу. До кінця року накопичених грошей виявиться так багато, що дозріє бажання зробити дорогу покупку. Не виключено, що Риби стануть власниками цінного антикваріату.

  Гороскоп кар'єри на 2020 рік

  Гороскоп на 2020 рік: РибиДілові знайомства, які вдасться налагодити протягом року, виявляться дуже корисними і допоможуть просувати справи в гору. Важливо не втрачати зв'язок з важливими людьми, систематично нагадуючи їм про свою персону. Для підвищення зарплати і особистого росту в 2020 році, гороскоп рекомендує задуматися про проходження навчальних курсів. Начальство помітить Рибу, тільки якщо вона проявить активність, запропонує продуктивну ідею, виділитися на загальному фоні. Люди, народжені під цим знаком, мають особливість мріяти, часто замислюватися про вічне. Пацюк, як прагматичне створення, подібної відірваності від світу не розуміє, але готова підтримати Риб, якщо побачить їх завзяття.

  Дивіться відео, з детальною характеристикою жінки Риби, дізнайтесь, які у неї звички і характер:

  Дізнайтеся, який характер у чоловіків Риб, які вони у відносинах і в любові:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: