2020 рік за слов'янським календарем

Зміст


 • Особливості слов'янського календаря
 • Тварини за календарем древніх слов'ян
 • Слов'янський тотемний гороскоп
 • Хто буде покровителем 2020 року
 • Характеристика народжених у рік Прядущего Мизгиря

 • З статті, дізнайтеся, 2020 рік буде роком кого, за слов'янським календарем, і зокрема, якої тварини. Отже, помилково вважати, ніби тільки китайська астрологія наділена давніми традиціями, і зараховує кожному році окремого покровителя. Зокрема, слов'янська міфологія теж сповнена символічних тотемів, і їх навіть більше, ніж 12! Подібно азіатським аналогам, тварини з календаря стародавніх слов'ян також наділені особливими рисами, що роблять вплив на долі і характери.

  Особливості слов'янського календаря

  Для слов'ян, які проживали на зорі цивілізації, було характерно поклоніння Матінці-природі, її необмеженим силам. Все, що було створено Богом, мало вища значення, служило об'єктом для поваги і поклоніння. Стихія, з усією її міццю, тварини і рослини – всі заслуговувала пильної уваги. Окремо стояли слов'янські божества і чарівні духи, що впливають на зміну часів року, що проявляють свій гнів через стихійні лиха. Розбивка років на конкретні символи проводилася з прив'язкою до істот, що впливає на слов'янський побут. В окремих регіонах були свої образи і покровителі, що зберегло актуальність донині.

  2020 рік за слов'янським календарем

  Розглянутий слов'янський календар не бере початок 1 січня, як і китайський. Східна традиція зводить Щура на царство в 2020 році лише 25 січня, і з цього моменту стартує Новий рік. Китайці використовують григоріанський систему літочислення, як і жителі Заходу. Однак, місячний календар наділений в Піднебесній великим впливом на культуру і духовність. Слов'яни ж брали за початок року етап, званий «Створення світу». При трансформації цього показника в сучасні рамки вийде, що в 2020 році настане вже 7528 рік! Винуватцем цієї метаморфози вважається імператор Петро Перший, повелевший вести літочислення від Різдва Христового. Реформа була проведена в 1700 році, що відповідало слов'янському 7208 року. І вже Петром був введений Новий рік 1 січня. Раніше свято відзначали у вересні, воно припадало на рівнодення, переходу з 22 на 23 вересня.

  Тварини за календарем древніх слов'ян

  Що стосується тотемних тварин, то у слов'ян їх було 16, і для кожного виділявся конкретний період.

  Відкриває цикл Темний Сох, що царює в 1960, 1976, 1992, 2008 і 2024. Слідом вступав у права покровителя Жалкий Шершень, як годиться, відрізняється на рік: 1961, 1977, 1993, 2009 і 2025. Для Причаївся Люта наступали періоди третього циклу. Далі йде Вогняна Векша, за нею – Перлова Щука. Правління Бородатої Жаби припадає на 1965, 1981, 1997, 2013 і 2029. Ще плюс рік – і приходить Дикий Вепр, потім прилітає Білий Пугач, слідом повзе Шиплячий Вже. Скрадливий Лис управляє 1969, 1985, 2001, 2017 і 2033. Йому на зміну приходить Згорнувся Їжак, а через рік – Ширяючий Орел. Як і для 2020 року, для років після Орла характерний Прядущий Мізгірь. В 1973, 1989, 2005, 2021 і 2037 роках календарем велить Тур з Золотими рогами. Завершує 16-річний коло Вогнегривий Кінь.

  Слов'янський тотемний гороскоп

  2020 рік за слов'янським календарем

  Слов'янському календарі є, чим похвалитися перед китайським продуктом, адже в ньому не 12, а 16 священних тварин! І всі вони тісно пов'язані з природними силами, показують божественне вплив на щоденні людські вчинки. У 2020 році слов'яни приписують управління Прядущему Мизгирю.

  Хто буде покровителем 2020 року

  Слов'янський Господар 2020 року – Прядущий Мізгірь, тобто павук особливого роду. Предки недарма обрали цього членистоногого настільки відповідальну посаду, на те були вагомі причини. Першим стимулом до призначення стало надзвичайно широке поширення цього павука, адже він зустрічається буквально у всіх куточках Європейської частини Росії. Проживає Мізгірь на південно-заході Сибіру, на Кавказі і в Криму.

  2020 рік за слов'янським календарем

  Багато культури, в тому числі і слов'янська, наділяють павуків магічними властивостями, можна сказати, божественними. Павукове тіло нагадує вісімку, як знак нескінченності початку і кінця. Нескінченні мотиви вбачаються в кількості ніг – 8. До того ж, основне заняття павука – пряжа павутини, з неповторними візерунками. Є зв'язок з діяннями Творця, щодня прядущего унікальну матерію з людських доль. Павутина буття, яка лежить в нескінченному просторі – дуже поетично. Павук наділений творчою силою, її джерело ніколи не вичерпується, а рухи позбавлені метушливості. Створюючи полотно, павук все робить повільно, чітко, намагаючись зробити з високою якістю.

  2020 рік за слов'янським календарем

  Календар недарма знайшов такого слов'янського покровителя, адже до самої смерті Мізгірь продовжує працювати, незважаючи на катаклізми і негаразди. Павучок з'єднує своїм чином минуле, сьогодення і майбутнє, щільно скріплюючи всі покоління. Своїми незримими нитками він сплітає предків і нащадків, що дозволяє зберігати традиції, передаючи їх за кровним лініях. Рід виходить безперервним, багатим на звичаї і традиційні вірування. Як частину полотна, кожна людина підтримує загальну картину, дає зв'язок між поколіннями.

  Мізгірь нагадує про силу народної єдності, необхідність спільних зусиль для реалізації масштабних цілей. Лише разом слов'яни відчували себе сильним народом, здатним на подвиги. Представник слов'янського календаря, павук зберігає сімейні цінності, пов'язує покоління, дозволяє передавати знання і багатовіковий досвід. Сила предків, підтримуюча міць роду, переходить по нитках між представниками різних поколінь.

  Характеристика народжених у рік Прядущего Мизгиря

  Всі люди, народжені в 1972, 1988, 2004 і 2020 роках, отримують своїм покровителем Прядущего Мизгиря. Це накладає відбиток на енергетику, робить людину душею компанії.

  Така особистість веде за собою інших, висловлює ініціативу, демонструє лідерські якості. Для них неприйнятно самотність, існує гостра необхідність перебувати в колі друзів, однодумців.

  Але Мізгірь не є диктатором, він ненавидить тиск, воліє діяти тонко і хитро. У нього твердий стрижень, потужна сила волі, вміння зберігати традиції. Також для нього характерні риси відмінного сім'янина.

  З відео, дізнайтеся більше про тварин слов'янського календаря, з докладним описом і характеристикою:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: