Місячний календар стрижок на вересень 2020 року

Зміст

 • 1 Фази Місяця у вересні
 • 2 Наші рекомендації
 • 3 Підведемо підсумки

 • Місяць впливає на емоційний стан людини, його здоров'я та успішність в справах і любові. Навіть перед відвідуванням перукаря краще вивчити місячний календар стрижок на вересень 2020 року для збереження здоров'я волосся. Будь-які перукарські процедури в певні дні допоможуть прискорити ріст волосся, зміцнити їх і запобігти випадання або поява лупи. В інші ж дні варто забути про відвідування майстра для запобігання негативних наслідків.

  Місячний календар стрижок на вересень 2020 року

  Фази Місяця у вересні

  Щоб поліпшити структуру волосся, позбутися від проблем і залишитися задоволеним роботою перукаря, рекомендуємо ознайомитися з нашими рекомендаціями, коли стригти волосся у вересні 2020 року.

  ДатаДень неделиЗнакЛунная фазаРекомендации за стрижкеСоветы з фарбування, тонування і іншим процедурам
  1ВівторокВодолій Кращий день для сміливих стрижок і укладок.
  2СередаРибиПовний МісяцьМоже спровокувати появу лупи.Загрожує пошкодженням волосся, появою посічених кінчиків і недовгою фіксацією завивки.
  3ЧетвергРыбы-
  4ПятницаОвен-Волосся можуть почати випадати і стануть січеться.Поліпшить стан коренів волосся і їх структуру. Пришвидшить рост.
  5СубботаОвен-
  6ВоскресеньеТелец-Волосся стануть сильними і блискучими.Вибирайте процедури для оздоровлення шкіри голови і зміцнення волос.
  7ПонедельникТелец-
  8ВторникТелец-
  9СредаБлизнецы-Прискорення росту волосся, але вони стануть неслухняними.Кращий день для завивки, тонування і фарбування.
  10ЧетверБлизнюкиТретя чверть
  11П'ятницяРак-Стрижка в цей день негативно вплине на відносини з близькими і рідними.Віддайте перевагу оздоровчим процедурам. Від решти откажитесь.
  12СубботаРак-
  13ВоскресеньеРак-
  14ПонедельникЛев-Ідеальний день для будь-яких процедур крім хімічної завивки.
  15ВторникЛев-
  16СредаДева-Стрижка збереже свою форму довгий час. Волосся будуть наповнені силою і енергією.Оздоровчі процедури покращують стан волосся, прискориться зростання волосся і уповільниться процес випадіння.
  17ЧетверДіваНова місяць
  18П'ятницяВаги Прискорення росту волосся, але вони стануть неслухняними.Фарбувати волосся не рекомендується. Віддайте перевагу оздоровлению.
  19СубботаВесы
  20ВоскресеньеСкорпион Рекомендована стрижка тьмяних і ослабленого волосся, щоб зробити їх густіше й сильніше.Фарбування тільки натуральними фарбами. Найкращий день для оздоровления.
  21ПонедельникСкорпион
  22ВторникСтрелец Стрижка, зроблена в цей день, довго не збереже свою форму.Фарбування і завивка не виправдають ожидания.
  23СредаСтрелец
  24ЧетвергКозерогПерша чвертьВолосся довгий час не січеться, зміцніють і стануть густіше, знизиться їх випадання.Кращий день для фарбування і експериментів з кольором. Хімічна завивка не зашкодить особливо волосам.
  25ПятницаКозерог
  26СубботаВодолей У цей день краще віддати перевагу екстравагантним стрижок. При класичних варіантах є ризик випадання волосся.Кращий день для експериментів з тонуванням і окрашиванием.
  27ВоскресеньеВодолей
  28ПонедельникВодолей
  29ВторникРыбы Високий ризик появи лупи. Однак при стрижці тьмяних і пошкоджених покращиться їх стан.Фарбування та хімічна завивка зашкодить волоссю. Краще провести оздоровчі процедуры.
  30СредаРыбы

  Наші рекомендації

  Фази місяця, головним чином, впливають на ріст волосся, їх м'якість і тривалість збереження форми стрижки, кольору при фарбуванні і тонування і зачіски при укладанні.

  Найбільше зростання волосся відзначається при відвідуванні перукаря при зростаючому Місяці в 1-й або 2-й чверті.

  Стрижка при убуваючому Місяці, навпаки, знижує ріст волосся, але в ці дні укріплюють коріння волосся, знижується випадання.

  Якщо хочете якомога довше зберегти форму стрижки, вирушайте в перукарню через 2-3 дні після повного місяця, яке припадає на 2 вересня.

  молодик краще відмовитися від відвідування перукаря зовсім, так як існує додання, що стрижка в цей день знижує тривалість життя людини. Нагадаємо, у вересні це 17 число.

  Однак просто стрижка не замінить засоби по догляду за волоссям і особливо не вплине на їх стан. Щоб підсилити позитивний ефект від відвідування перукаря поєднає його з оздоровчими і живильними процедурами.

  Місячний календар стрижок на вересень 2020 року

  Підведемо підсумки

  найсприятливіші дні для стрижки у вересні 2020 року – це 15 (щербатий Місяць), 19 (зростаюча Місяць), 24 (Перша чверть), 28 (зростаюча Місяць) число. Також рекомендуємо відвідати перукаря:

 • При зростаючому Місяці: 1, 21, 22 і 26 числа
 • При убуваючому Місяці: 8, 9 числа.
 • Несприятливими днями вважаються 4, 11, 13 вересня при убуваючому Місяці і 20 вересня (зростаюча Місяць). Краще віддати перевагу в ці числа процедур, спрямованих на зміцнення, оздоровлення і харчування волосся і їх коренів. Стрижка в ці дні не тільки погіршить стан волосся, але і негативно вплине на ваше життя.

  Дивіться відео про взаємозв'язок Місяця і здоров'я людини:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: