Якими будуть діти, народжені в 2020 році

Зміст

 • 1 Загальні якості
 • 2 Гороскоп по місяцях
 • 2.1 Овни
 • 2.2 Телець
 • 2.3 Близнюки
 • 2.4 Рак
 • 2.5 Лев
 • 2.6 Діва
 • 2.7 Ваги
 • 2.8 Скорпіон
 • 2.9 Стрілець
 • 2.10 Козеріг
 • 2.11 Водолій
 • 2.12 Риби

 • В 2020 році почнеться новий дванадцятирічний цикл за східним зодіаку, тому діти, народжені в цей рік, будуть наділені особливими якостями. На їх характер і долю матиме вплив не тільки тварина-господар року, але колір зі стихією. А якщо додати, що 2020 буде високосним, то доля малюків обіцяє бути ще цікавіше.

  Загальні якості

  2020 буде роком Металевого Білого Пацюка. Діти, які народилися в період з 25 січня по 11 лютого (2021 року), будуть наділені особливими талантами. Здається, що вони готові охопити все: співати, танцювати, читати з пелюшок пізнавати ази складних наук і неодмінно перебувати скрізь. Такою і була хитрий щур, яка, згідно з легендою, випередила всіх інших тварин, з'явившись до Нефритового імператора верхи на Бику.

  Якими будуть діти, народжені в 2020 році

  Завдяки стихії Метал маленькі Пацюки будуть дуже вперті. Порозумітися з ними непросто: будь-яку ситуацію малюки вирішують плачем. Цим дітям не властиве почуття такту, його навіть з роками виховати не можна. Вже в перший рік життя можна передбачити, яким буде характер людини в майбутньому.

  Незважаючи на зовнішню стійкість, внутрішній світ дітей, народжених в 2020 році, буде тонкої організації: вони особливо потребують любові та уваги. Їх неможливо залюбити, вони вбирають тепле ставлення до себе, як воду, й у наслідок самі виростають турботливими і люблячими. На Сході дитини, народженої в рік Пацюка, вважають справжнім подарунком долі, адже він ніколи не кине батьків у старості.

  Ще таким малюкам дуже потрібне спілкування. Вони рано починають тягнутися до компанії однолітків, рано починають говорити, швидко звикають до колективу. Діти, які народяться в 2020 році, стануть гордістю батьків на всіх концертах і у всіх конкурсах. У них немає сорому, всі справи у них виходять з першого разу, якими б складними вони не були.

  Якими будуть діти, народжені в 2020 році

  Крім рис, притаманних усім Щурам, у кожної людини є свої індивідуальні особливості. На це впливає не тільки загальний символ року, але і покровитель людини з часу народження. Добу на Сході також розділені на 12 періодів, де кожній тварині виділено по 2 години.

  Гороскоп по місяцях

  Східний зодіак відрізняється від астрологічного, але при цьому ці дві системи доповнюють один одного.

  Овни

  Діти, що з'явилися на світ в період з 21 березня по 20 квітня 2020 року будуть надзвичайно вперті. Напористість Щури доповнить непохитність Овна. З ранніх років це буде запальний малюк, який прагне до свободи. Для нього важливо лише власну думку, тому навіть найбільш переконливі аргументи батьків не зможуть змінити його намірів. Лаяти такої дитини безглуздо. Справжньою мукою для нього стане дисципліна. При цьому в Овні як не можна краще виражена потреба Щури в любові зі сторони батьків.

  Телець

  Норовистість цього знака в 2020 буде не яскраво вираженою. Він не прийме жорсткого ставлення до себе і тиску з боку батьків, але буде готовий прислухатися до думки дорослих. З ранніх років у нього проявиться тяга до мистецтва. Театральні студії, музичні і художні школи – найкраще заняття для Тельців 2020 року. Їм завжди буде не вистачати любові батьків, тому треба бути готовим кожну хвилину віддати маленькій Щура.

  Якими будуть діти, народжені в 2020 році

  Близнюки

  В цьому знаку втілиться вся енергія символу року. Випередити всіх – ось принцип життя Тільця 2020 року. Дитина рано почне ходити, говорити, читати, йому добре будуть даватися іноземні мови. І все вийде, якщо батьки зможуть навчити малюка дисципліні та самоорганізації. Як і у всіх Близнюків, у дітей 2020 року чуйне серце. Вони важко переживають біль інших, люблять природу.

  Рак

  Здається, що в цьому знаку від китайського покровителя року немає нічого. Це абсолютно поступливий малюк, чтущий у всьому порядок. Для нього важлива увага з боку батьків: при нестачі спілкування і любові дитина замкнеться в собі. Ракам 2020 року не властива надмірна товариськість, вони воліють заняття наодинці. Щоб розвинути ділові якості у малюка, потрібно підтримувати будь-які починання і іноді самим підкидати ідеї того, чим можна зайнятися.

  Лев

  Лев Щур вийде життєрадісною дитиною, люблять бути в центрі уваги. На всіх святах він буде першим. Щоб у малюка не проявилася «зіркова хвороба», батькам доведеться пригальмовувати його запал. Надмірна турбота може негативно позначитися на розвитку характеру дитини: він може вирости егоїстичним і деспотичним. Щоб навчити маленького Левеняти проявляти турботу, можна купити йому домашнє тварина.

  Якими будуть діти, народжені в 2020 році

  Діва

  Кмітливість і вроджена інтуїція – саме цим буде відрізнятися Діва Щур. У плані виховання це абсолютно непроблемний малюк, у якого не виникне конфліктів ні на дитячому майданчику, ні в школі. В міру сором'язливий серед незнайомих йому людей і досить товариська серед своїх. Йому важливий порядок у всьому. У такого малюка гостро розвинуте почуття власності, тому вчитися щедрості йому доведеться від батьків.

  Ваги

  Самий некапризный малюк з усіх Щурів 2020 року. Чуйно реагує на настрій оточуючих, тому в родині краще уникати сварок і говорити тільки спокійним голосом. З ранніх років проявитись тяга до творчості, особливо до музики і танців. Негативна риса характеру – невпевненість в собі. Прийняти рішення для Терезів буде справжньою мукою.

  Скорпіон

  Цей знак увібрав в себе всі впертість Щури. З ним буде дуже непросто: агресія до навколишніх, тяга до бійок, притаманна як хлопчикам, так і дівчаткам. Для Скорпіона прийнятний будь-який спосіб досягти мети: якщо не вийде по-хорошому, в хід піде обман і хитрість. Ці діти рано подорослішають і відірвуться від батьків. Щоб розтопить серце малюка, батькам теж доведеться йти на хитрість: один з них повинен бути наполегливим, а інший м'який, адже любов Щура все ж необхідна.

  Якими будуть діти, народжені в 2020 році

  Стрілець

  Енергії у нього через край. Ні хвилини самотності – ось справжній комфорт для Скорпіона. Такою активністю доведеться керувати, але тільки дуже грамотно, адже Скорпіон не потерпить тиску і моралей. Енергію можна використовувати, віддавши дитину в ігрові види спорту, а от спів, музика та малювання Скорпіону не сподобаються.

  Козеріг

  Строгий, впевнений, поміркований, розвинений не по роках – таким буде Козеріг, народжений у рік Пацюка. Ігри будуть носити практичний характер, він буде наслідувати дорослим, виконуючи ролі мами, тата, вчителя, лікаря. Навчання в школі пройде легко, чого не скажеш про ставлення з однолітками. Уїдливість характеру буде відштовхувати людей.

  Водолій

  Активний, добрий, але розсіяне. Жити за правилами для нього буде справжньою мукою. Рішення проблем завжди будуть нестандартним. Виховувати такого Водолія нелегко, адже одна ідея буде змінювати іншу, і часто справи так і залишаться незавершеними. З-за свого нестандартного мислення така дитина в майбутньому може стати вченим.

  Якими будуть діти, народжені в 2020 році

  Риби

  Марення і мрії, багатий внутрішній світ – це Риба, народжена в рік Щура. Це маленький бунтар, йому треба зробити все, як не всі інші, при цьому впевненості в собі, йому не буде вистачати. Рибам притаманна наслідування оточуючим, тому правильно вибирайте стереотип виховання: як з малюком будуть спілкуватися батьки, так і в майбутньому буде спілкуватися зі своїми дітьми.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: