Місячний календар стрижок на квітень 2020 року

Зміст

 • 1 Календар з рекомендаціями
 • 2 Наші рекомендації

 • Наші волосся дані природою не лише для тепла і краси. В них прихована потужність енергетичної сили людини. Всі маніпуляції з волоссям, так чи інакше, відбиваються на різних сферах нашого життя. Складений астрологами місячний календар стрижок на квітень 2020 року підкаже вам, в які дні можна і потрібно проводити процедури з волоссям, а в які це строго протипоказано.

  Місячний календар стрижок на квітень 2020 року

  Для жінок стрижка важлива подвійно. Адже крім збереження енергії, хочеться ще і краси. Фарбування, косметичні процедури, навіть підрізання кінчиків волосся – на все є свій час. Коли стригти волосся у квітні 2020, зручно зазначено в таблиці нижче. Керуючись нею, ви точно будете знати, коли і які операції з волоссям слід провести, і яких можна чекати результатів.

  Календар з рекомендаціями

  Дата /день неделиЛунные фази /Знак зодиакаЭнергия дняАстрологическая рекомендація
  1 /СередовищеПерша чверть /РакСтрижка волосся сьогодні вирішить багато ваші проблеми. Також дуже гарні в цей день уходовые процедури для пошкодженого волосся.
  2 /ЧетверЗростаюча /Рак /Стрижа при зростаючому місяці відмінно позначиться на зростанні волосся
  3 /П'ятницяЗростаюча /ЛевМісяць у знаку Лева. Стрижка волосся зробить їх гущі. Похід в салон краси сьогодні – те, що треба!
  4 /СуботаЗростаюча /ЛевденьВсі маніпуляції з волоссям підійдуть вам на користь. Стрижка відкриє канал для позитивної енергії.
  5 /НеділяЗростаюча /Діва
  6 /ПонеділокЗростаюча /ДіваденьМісяць у знаку Діви позитивно впливає на стрижку. Підстригти волосу в цей день – означає привернути до себе удачу.
  7 /ВівторокЗростаюча /ВагиСтрижка не відіб'ється на ваших волоссі. Але можна відзначити, що вони стануть більш легкими і пухнастими. Тонкі волосся можуть завиться в локони.
  8 /СередовищеПовний місяць /Ваги
  9 /ЧетверЩербатий /Скорпіон
  10 /П'ятницяЩербатий /СкорпіонНе сприятливий деньНевдалий день для стрижки. Виняток становитимуть лише тьмяні, тонкі і мляві волосся. Стрижка в цей день зробить їх сильнішими і гущі.
  11 /СуботаЩербатий /Стрілець
  12 /НеділяЩербатий /СтрілецьНе сприятливий деньПри стрижці в цей день волосся дуже швидко відросте і стануть вкрай неслухняними. Стрижка швидко втратить форму.
  13 /ПонеділокЩербатий /КозерігВ цілому сприятливий деньРегресний Козеріг призначений для хімічної завивки. Процедура пройде в щадному режимі. Волосся надовго збережуть форму і блиск.
  14 /ВівторокЩербатий /КозерігденьСтрижка в цей день вкрай позитивно позначиться на стані вашого волосся. Вони стануть більш блискучими, міцними і густими.
  15 /СередовищеТретя чверть /Водолій /
  16 /ЧетверЩербатий /ВодолійСтрижка якісно не вплине на стан волосся. А ось забарвлення в незвичайні, яскраві, незвичні для вас екстравагантні кольору зробить фурор.
  17 /П'ятницяЩербатий /Водолій
  18 /СуботаЩербатий /Риби
  19 /НеділяЩербатий /РибиНе сприятливий деньНа процедури з волоссям у цей день відгукнеться шкіра голови. Особливо вірогідна поява лупи. Стрижка і всі види фарбування в цей день протипоказані
  20 /ПонеділокЩербатий /Овен
  21 /ВівторокЩербатий /ОвенНе рекомендується. Після стрижки волосся будуть схильні перерізу, почнуть випадати, стають тьмяними. А ось забарвлення та знебарвлення пройдуть гладко.
  22 /СередовищеЩербатий /Овен
  23 /ЧетверНовий місяць /ТелецьВ цілому сприятливий деньДуже позитивно позначиться на вашому самопочутті стрижка. Прилив сил для звершення нових справ. Фарбування, хімічна укладання – в цей день можна все!
  24 /П'ятницяЗростаюча /ТелецьВ цілому сприятливий день
  25 /СуботаЗростаюча /Близнюки
  26 /НеділяЗростаюча /Близнюки
  27 /ПонеділокЗростаюча /БлизнюкиВ цілому сприятливий деньСтрижка буде вдалою, але волосся стануть більш неслухняними. Є передумови до того, що вони почнуть чіплятися.
  28 /ВівторокЗростаюча /РакВ цілому сприятливий деньСтрижка не особливо бажана, волосся стане густим, але досить неслухняними. Але вкорочення довжини додасть вам інтуїції, відкриє невеликий дар передбачення.
  29 /СередовищеЗростаюча /Рак
  30 /ЧетверЗростаюча /ЛевВ цілому сприятливий деньСтрижка додасть обсягу вашим волоссю. Фарбування в натуральні кольори сприятливо позначиться на енергетичному потоці.

  Наші рекомендації

  Навіть наші предки знали, що стригтися найкраще в період прибуває місяця. Так волосся оздоровлюються і швидше відростають. Якщо ж ви хочете надовго зберегти стрижку, то краще зробити її під час місяця, що убуває. Модна модельна стрижка довго збереже форму, але обсяг згодом буде втрачатися. Найбільш сприятливі дні для стрижки в квітні 2020 року 4,6 і 14 квітня. У ці дні будь-які маніпуляції з волоссям підуть на користь і їм, і вашому загальному самопочуттю.

  Місячний календар стрижок на квітень 2020 року

  Небажано проводити процедури по стрижці 10,12 і 19 квітня. Волосся будуть рости досить повільно. Тому дівчатам, ретельно опікають довжину волосся і вирішили просто підрівняти кінчики, факт довгого зростання буде не особливо приємний. А хто з любителів частіше оновлювати стрижку саме цього ефекту і бажає.

  Дивіться відео про те, коли краще стригти волосся за місячним календарем:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: