Рік Щура: 2020 рік якої тварини, гороскоп

Зміст


 • Якщо Ви народилися в рік Щура
 • Що приносить удачу і щастя народженим у рік Пацюка
 • Рік Пацюка 2020: характеристика
 • Кращі професії для Щура
 • Що зі здоров'ям
 • Будуємо відносини з народжені в рік Пацюка
 • Сумісність Щури з іншими знаками
 • Знаменитості народжені в рік Пацюка
 • Стихії Щури за східним календарем
 • Рік Долі для народжених у рік Щура 2020

 • Рік Щура — є першим в місячному циклі китайського гороскопу. Стародавні китайські філософи не просто дивилися з цікавістю на зоряне небо, вони вираховували розташування світил, складали особливі гороскопи. Завдяки яким, і була передбачена зміна священних тварин, першим у списку яких варто, як раз, Щур. Ця хитра бестія скористалася добротою Бика, і на його спині перепливла небесну річку. З тих пір її рік наступає кожні 12 років, він випадає і на 2020 рік.

  Якщо Ви народилися в рік Щура

  Безтурботний щурячий характер — робить її чарівною, товариською і милою. Але під зовнішньою оболонкою Щури ховається агресивний і злопам'ятний звір, здатний багато років таїти образу, виношуючи план помсти. Небезпечну привабливість вона пускає в хід нахабно, любить використовувати інших у своїх цілях. Прагне оточувати себе цікавими і корисними партнерами, спілкується лише з авторитетами і впливовими особистостями. Награна веселість надійно приховує підвищену нервозність, надмірне занепокоєння. Щур лише на перший погляд спокійна і флегматична, всередині у неї вирує вулкан пристрастей.

  Рік Щура: 2020 рік якої тварини, гороскоп

  Для кожного 12-річного циклу характерна повна зміна священних китайських тварин. Відкриває в 2020 році цей список — Пацюк, як сама вивертка і хитра обманщиця, зуміла отримати своє лідерство за чужий рахунок. Талановиті і розумні представники знаку часто стають відомими політиками або відомими художниками. Таким людям все по плечу, вони легко справляються з будь-якими викликами.

  Що приносить удачу і щастя народженим у рік Пацюка

  Нумерологія чітко визначає щасливі цифри для Щурів. Так, особливу удачу Щурам здатні принести Двійка і Трійка, а також всі числа з ними, наприклад, 32 або 23. У проміжки між молодиками за китайським місячним календарем вдалими випадають 4 і 13 числа будь-якого місяця. Серед квітів виділяють зелений, золотий і синій, а рослини «щастя» — африканська фіалка і лілія. Щурам можна благополучно слідувати в західних, південно-західних і північно-західних напрямках. Травень, Червень і Вересень несуть позитивний заряд для знака Щурів. Негативними квітами визнані шоколадний і жовтий. На південь і південний схід краще не подорожувати, а в Квітні, Листопаді та Грудні не слід планувати важливих справ.

  Для всіх Щурів щасливими цифрами є — 2 і 3, колір — зелений, синій і золотий, напрямки — південно-захід, захід і північний захід. Нещасливі цифри (або ж числа містять ці цифри) — 5 і 9, кольори — коричневий та жовтий, напрямки — південно-схід і південь.

  Рік Пацюка 2020: характеристика

  Різнобічні і інтелектуально розвинені Щури не рідкість, така їхня суть. У них дуже потужна інтуїція, до будь-якій обстановці вони асимілюються спритно. При будь-яких привабливих пропозиціях, Щури спритно використовують багату фантазію, не здатні контролювати свою цікавість. Вміло Щури справляються з будь-якими випробуваннями. Що стосується жінок, вони відрізняються красою, чарівністю і шармом. Зайва прискіпливість, робить Щурів зарозумілими, налаштовує людей проти них. Люблять довго спати, спосіб життя воліють нічний.

  Рік Щура: 2020 рік якої тварини, гороскоп

  Кращі професії для Щура

  Маючи гострий розум і далекоглядність, Щури підходять до будь-якої справи раціонально, відмовляються від непотрібних хвилювань. В роботі проявляють обережність, не приймають спонтанних рішень. Якщо розглядати професії, ідеально відповідні для цього знака, то сфери тут можуть бути найрізноманітніші.

  Найбільшого успіху цей східний знак доб'ється будучи бізнесменами, політиками, адміністраторами, директорами, юристами. Люди творчих спеціальностей також можуть планувати кар'єрний ріст в журналістиці, музиці, театральному майстерності.

  зі здоров'ям

  Найчастіше, Щура відрізняються міцним здоров'ям, оскільки їх організм заповнений активністю і енергією. Від таких людей хвороби просто самі тікають. Добре допомагають відчувати себе фітнес, йога, салатні листочки в тарілці замість жирного м'яса. Як результат, гризунів вдається показувати високу працездатність. Щоб піднестися над стресом, Щурам треба частіше гуляти, плавати в басейні. Проживання у районах з посушливим кліматом посилює хвороби шкіри та дихальної системи. Належить побувати у відповідних фахівців, пройти профілактичний лікувальний маршрут.

  Рік Щура: 2020 рік якої тварини, гороскоп

  Будуємо відносини з народжені в рік Пацюка

  Природна активність змушує Щурів шукати різноманітні контакти для спілкування, бувати на світських заходах. Заводити стосунки вони іноді бояться, але намагаються бути милими і турботливими. Неповторні й чарівні, ці люди мають до себе з першого знайомства. Втриматися перед Пацюками просто нереально, і багато вбиті наповал їх манерами і зовнішністю. Любовні романи заводять легко, але так само безболісно їх припиняють. До того ж, для Щурів характерно сильне непостійність. Догодити такому партнерові майже нереально, адже вони схильні вередувати, проявляти нетерпіння і невдоволення. Якщо у них поганий настрій, чекати комфортної атмосфери у домі не варто.

  Сумісність Щури з іншими знаками

  Перш, ніж завести роман, китайські мудреці радять перевірити сумісність знаків зодіаку. Союз між двома Пацюками можливий, але потребує докласти деякі зусилля. З Мавпою – любов на все життя, як і з Драконом. Зі Зміями, Тиграми, Биками, Півнями, Собаками і Свинями — стосунки можливі, але назвати їх ідеальними буде важко. А ось Кінь, Кролик і Коза – найгірші партнери. До речі, Коза – подвійний знак, здатний стати заклятим ворогом, або скласти другу половину.

  Рік Щура: 2020 рік якої тварини, гороскоп

  Знаменитості народжені в рік Пацюка

  Серед російських відомих особистостей Щурами за гороскопом є: Олег Меньшиков, Булат Окуджава, Станіслав Говорухін, Микола Чернишевський, Глінка Михайло, Петро Чайковський, Лев Толстой. А ось серед іноземців були і є такі Щури: королева Єлизавета, Антоніо Бандерас, Мата Харі, а також Уїнстон Черчілль, Кларк Гейбл і Вільям Шекспір.

  Стихії Щури за східним календарем

  На кожен зодіакальний знак впливають п'ять стихій: земля, метал, вогонь, дерево і вода. По суті, кожна комбінація зустрічається одного разу у 60 років. Безпосередньо 2020 рік відповідає Металу, а колір його Білий. Для 1924 і 1984 років Щури залежні від Дерева. Це робить їх командними гравцями, незалежними, впевненими в собі, талановитими. 1936 і 1996 роки – Вогонь – Щури доброзичливі, а також енергійні і хоробрі. 1948 і 2008 – Земля – Щур має почуття власної гідності, люб'язність, гнучкість, чесність. 1960 і 2020 – Метал – Щури відрізняються ревнощами, почуттям самосвідомості, розумом і талантом. 1912 і 1972 – Вода – балакучість, мудрість, консерватизм.

  Рік Щура: 2020 рік якої тварини, гороскоп

  Рік Долі для народжених у рік Щура 2020

  Benmingian – таким поняттям в Піднебесній позначають Рік Долі. Суть зводиться до того, під чиїм зодіакальним заступництвом пройшов рік народження людини. Такий доленосний рік настане для тих, хто буде народжений в 2020 році Щури. В цей період, що співпадає з символом при появі на світ, набуває особливого значення. Крім змін і випробувань чекатимуть численні радості і удача. Щуряче заступництво допоможе подолати всі негаразди, знайти любов на все життя, побудувати успішну кар'єру.

  Дивіться відео з докладною характеристикою знака Щури за східним гороскопом:

  Стосунки і сумісність:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: