Що потрібно встигнути зробити до Нового 2020 року

Зміст


 • Віддати борги перед Новим 2020 роком
 • Очистити простір
 • Підбити підсумки і скласти план на 2020 рік
 • Відпустити образи і налагодити відносини
 • Купити подарунки та зробити добру справу

 • Для більшості людей Новий 2020 рік – період підбиття підсумків, час для завершення важливих справ. А, оскільки час пролітає неймовірно швидко, задуматися над життєвими планами варто завчасно. Без вантажу минулих проблем вступити в новий період буде набагато приємніше. Але з чого ж почати? Якими питаннями зайнятися в першу чергу?

  Віддати борги перед Новим 2020 роком

  Хоча б раз у житті кожній людині доводилося позичати гроші, і потім перейматися почуттям провини за неповернені кошти. Фінансове благополуччя – найважливіший аспект, тому не мати заборгованостей дуже важливо. Баласт заважає перейти на рівень неймовірного добробуту, від нього треба позбавлятися. Напередодні новорічних свят 2020 року, боргові труднощі будуть псувати настрій, змусять зациклюватися на грошових питаннях.

  Увійти в черговий Новий рік 2020, з чистим серцем і вільними думками – мрія будь-кого. Важливо заздалегідь виплатити всі наявні кредити, розрахуватися з друзями і родичами. Якщо цього не зробити, є ризик накопичити ще більше зобов'язань, і взагалі не вилізти з боргової ями. У разі, якщо розрахуватися з усіма боргами раз не виходить, слід розбити суму на частини, намітити план їх повернення.

  Очистити простір

  Щоб привести в порядок внутрішній світ, і упорядкувати навколишній простір, варто скористатися старим перевіреним способом, і влаштувати в будинку генеральне прибирання. Прибрати необхідно всі шафи, приміщення і т. д. Зробити перший крок дуже важливо, адже з нього почнеться бажане оновлення. Якщо давно не було можливості прибрати в кутах, варто сміливо відсунути шафу, вимити плінтуса. Папери, що зберігаються на полицях, краще розібрати, непотрібний мотлох спалити. Речі, які не носяться і не використовуються, віддайте потребуючим або викиньте.

  Що потрібно встигнути зробити до Нового 2020 року

  У соціальній сфері теж має сенс навести порядок, видалити контакти в профілі і телефон, знищити непотрібні фото і відео, зайве у всіх сенсах. Косметичні засоби і порожні тюбики з-під духів – відправте в сміття, перевірте термін придатності. На робочому місці раціонально навести чистоту, придбати чистий щоденник, викинути зламану канцелярію. Смартфон нехай теж стане чистіше, позбавтеся від дзвінків і повідомлень, які тягнуть у минуле.

  Підбити підсумки і скласти план на 2020 рік

  Зробити висновки про всіх досягненнях за поточний 2019 рік – важлива справа, яка допомагає оцінити свою діяльність, проаналізувати помилки. Якщо з'явилося відчуття, що час минув даремно, слід записати всі звершення та події, що відбулися за 12 місяців. Депресія відступить під тиском величезної кількості добрих справ, виконаних завдань, наданих послуг. Досить чверть години витратити на аналіз скоєних вчинків, щоб потім відчувати непередавану гордість. Буквально за тиждень таких перемог набереться не більше сотні, і під бій курантів буде, що згадати з радістю.

  Що потрібно встигнути зробити до Нового 2020 року

  Не маючи складеного плану, на нові подвиги краще не замахуватися. Інакше є ризик зробити масу помилок, відчувати тривожність, не мати впевненості в успіху. Щоб скласти список дій, потрібно взяти аркуш паперу, ретельно записати все, що хочеться зробити і виконати в Новому 2020 році. До кожного пункту слід розписати покрокові рекомендації. На конкретну справу – скільки потрібно грошей? Отримати освіту – які документи та курси потрібні? і т. д.

  Відпустити образи і налагодити відносини

  Важливим чинником життєвого комфорту є відносини між людьми, і в них теж слід розібратися до настання новорічної півночі. Зробити життя приємнішим допоможе припинення конфліктів, примирення з ворогами, прощення існуючих образ. Навіть подумки має сенс просити вибачення, відправляючи вибачення через потоки Всесвіту. Відносини, заповнені суцільним негативом, краще ліквідувати, не перетягувати їх у новий життєвий період.

  Що потрібно встигнути зробити до Нового 2020 року

  Важливо більше уваги приділяти другій половинці, проводити вихідні з сім'єю, вибиратися на сімейний відпочинок. Провідати батьків, зателефонувати далеким родичам, побувати в гостях у друзів – все це потрібно робити регулярно, а перед святами ще важливіше.

  Купити подарунки та зробити добру справу

  Питання придбання новорічних подарунків дуже гостро постає в переддень урочистості, хоча для цього був у розпорядженні не один місяць. Однак, заздалегідь купують презент не всі 100% росіян, що видно з передноворічним черг. Зробити похід по магазинах приємним, якщо не затягувати з покупками до самого відповідального години. Варто пам'ятати про розмір знижок в листопаді і грудні, і зайнятися підбором дарів завчасно.

  Що потрібно встигнути зробити до Нового 2020 року

  Що стосується добрих справ, то ніколи не пізно відвідати дітей у дитячому будинку, подарувати їм подарунки. Або перевести гроші на рахунок благодійного фонду. А, може бути, біля під'їзду мерзне бездомний кошеня?

  З наближенням Нового року 2020, так багато хочеться зробити, скрізь встигнути, всім подякувати за добро. Щоб нічого не забути, раціонально скласти список справ, розібратися в завалах речей і паперів, зробити необхідні покупки.

  З відео, дізнайтеся, що обов'язково слід зробити перед настанням Нового 2020 року:

  Про правильної передноворічної прибирання:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: