Приколи на Новий 2020 рік

Зміст

 • 1 Ледачі гри
 • 1.1 Подобається – не подобається
 • 1.2 Асоціації
 • 1.3 Труднощі перекладу
 • 1.4 «Вівсянка, сер!»
 • 1.5 Вгадай мелодію
 • 2 Час тостів і поздоровлень
 • 3 Час пророкувань

 • Щоб врятувати друзів від нудьги в Новорічну ніч, варто підготуватися до свята заздалегідь: придумати що-небудь цікаве. Те, що напевно допоможе розбавити дружню атмосферу гумором і сміхом. Допомогти в цьому зможуть оригінальні приколи на Новий рік, які точно зроблять початок 2020 року незабутнім.

  Ледачі ігри

  Дорослим часто лінь після пари келихів шампанського бігти на танцпол. Щоб «розігріти» товаришів, підійдуть такі веселі ігри.

  Подобається – не подобається

  Сміливий і навіть «пікантний» вибір для компанії, в якій є як хлопці, так і дівчата з хорошим почуттям гумору. Суть гри полягає в тому, щоб сусіди по святкового столу (різної статі) «оцінили» зовнішній вигляд одне одного і сказали одну річ, яка їм найбільше подобається у зовнішності партнера і одну, яка менше подобається. Наприклад, подобаються вуха, але не подобається великий палець руки. Після того, як кожен зробив вибір, потрібно буде поцілувати ту частину тіла, яка подобається, і вкусити ту, що найменш приваблива.

  Асоціацію

  Психологічна гра за типом Крокодила, але для ледачих, підійде для того, щоб розрядити атмосферу після попередніх приколів. Правила прості: вибирається «Галя», який виходить з приміщення, поки залишилися «гравці» не придумають, яку відому особистість, знайомого або тварина загадати. Після зробленого вибору ведучий повертається і намагається без всяких підказок і жестів спробувати вгадати: а кого це вони загадали? Йому дозволяється задавати навідні питання, побудовані кумедним чином. Наприклад: «Якщо б це був смартфон, то який?» або «Чи якщо б це була собака, печиво, парфуми, овоч і т. д., то яке?». Гравці намагаються вигадати прикольні асоціації. Наприклад, «Це було б кіно «Кримінальне чтиво»» або «Це було б піаніно без клавіш». Зазвичай в процес активно залучаються всі учасники і потім ще довго регочуть над безглуздими відповідями ведучого.

  Приколи на Новий 2020 рік

  Труднощі перекладу

  У всіх є смартфон. Так чому б не використовувати його в якості генератора сміху? Відкриваємо Перекладач Google і вбиваємо текст пісні або вірш російською, переводимо на будь сподобалася мову, потім переводимо отриманий текст назад на російську. Як вам таке японське хокку, отримане шляхом перекладу всіма улюбленої новорічної пісні «У лісі народилася ялинка»:

  «У лісі народилася ялинка

  У лісі вона зросла.

  Зима і літо тонкі,

  Він був зеленим»?

  «Вівсянка, сер!»

  Для даного конкурсу потрібно 2 команди по 2 людини. Один конкурсант у команді – кухар, другий – дегустатор. Останньому треба зав'язати очі. Кожен з двох конкурсантів повинен буде спробувати однакові страви і спробувати вгадати, з чого вони приготовані. Той, хто вгадає більше інгредієнтів, той і переміг.

  Приколи на Новий 2020 рік

  Вгадай мелодію

  Практично кожен з нас в дитинстві любив це шоу. Так чому б не спробувати зімітувати його під час вечірки? Гостей треба поділити на 2 команди, після чого включати популярні пісні, поки хтось не заспіває. Переможуть ті, хто знає більше мелодій.

  Можна також додати сюди конкурс «Відповідай піснею». Суть його полягає в тому, щоб один з учасників проспівав питання з відомої пісні, а інший відповів би йому. Наприклад, один заспівує: «Хто тебе вигадав, зоряна країна?», а учасник з інший відповідає: «Дивна жінка, дивна...». Перемагає та команда, яка змогла відповісти на більшу кількість запитань.

  Час тостів і поздоровлень

  2020 – рік Щура. Тому і приколи повинні відповідати символу свята. Дуже цікавим рішенням стане покласти на дно великої коробки подарунок, а зверху – наповнений гелієм кульку з папірцем з побажаннями на наступний рік. Уявіть картину: гість відкриває коробку, а звідти вилітає куля. Відразу виникне здивування: «І це все?». Але після того, як людина помітить на дні корисний і потрібний подарунок, після чого його очікування будуть виправдані і цінність «дару» зросте в рази. Як побажання можна вибрати прикольне чотиривірш. Особливо класно буде так привітати того, хто народився в рік Щура:

  «У рік миші сердечно вітаю,

  Народженого під знаком цього звіра.

  І вдало рік прожити бажаю,

  Хай буде життя твоє легка!

  Бажаю таким же бути спритним,

  Як мишка, і не менш завзятий!»

  ***

  Іншим підійдуть такі приколи:

  «І в новому нехай на виняток,

  Не крысит щур нам добро,

  Щоб було все, як нам хотілося,

  Щоб було ясно і легко!»

  Приколи на Новий 2020 рік

  «Хай без злості і турбот

  Мишкін Новий рік пройде!

  Хай дзвенять з хмільним келихи!

  З Новим роком вас, народ!»

  ***

  «Якщо раптом бачать її,

  Хтось раптом кричить: «Ой-о!»

  Лізе у раз на табуретку,

  Але зазвичай те, кокетки!

  Ну а ми їй навіть раді,

  Щури рік прийде як треба!

  Будемо з нею ділити успіх,

  Щоб нам вистачило на всіх!»

  Можна ще запхати в кулю прикол з розряду «на грані фолу», але потрібно добре знати співрозмовника, щоб ненароком не образити «тонку натуру»:

  «Не люблять у колективі щурів,

  Їм говорять зазвичай брись,

  Але винятки бувають,

  Про нього (неї), колеги, кожен знає...»

  Також можна подарувати стандартні подарунки, а після порадувати близьких кульками, всередині яких будуть записки з милими побажаннями. Якщо куль немає, то можна обмежитися папірцями: головне те, як вони будуть піднесені. Приємні емоції кожному гостю в будь-якому випадку гарантовані.

  Приколи на Новий 2020 рік

  Час пророкувань

  Перебуваючи в пошуку новорічних приколів на 2020 рік важко обійти тему жартівливих передбачень. Для року щура підійдуть передбачення у віршованій формі. Ось кілька ідей таких жартівливих послань:

  «Мишкін рік принесе вам удачу!»

  ***

  «Мишка дарує нам любов: знайдеш свою ти знову»

  ***

  «Якщо проявити вміння – буде в Новому вам везіння»

  ***

  «Миша обіцяє удачу і новеньку дачу!»

  ***

  «Ні печалі, ні турбот Щурів не пустить в Новий рік!»

  ***

  «Мишка готує вам відкриття та чудові події»

  ***

  «Щури рік іде до нас усім – буде в Новому без проблем»


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: