Календар вагітності на 2019-2020 рік

Зміст


 • Китайський календар вагітності 2019-2020
 • Японський календар зачаття
 • Місячний календар зачаття
 • Думка лікарів і науки

 • У цій статті поговоримо про зачаття малюка і вагітності в 2019-2020 році. Отже, багато подружні пари мріють заздалегідь дізнатися стать майбутньої дитини, і не завжди УЗД здатне допомогти в цьому питанні. Наприклад, якщо під час обстеження плід лежав на боці, або взагалі лікар помилився при трактуванні зображення. Мудрі азіатські вчені вже багато століть тому створили унікальні таблиці для зачаття, дозволяють обчислити стать дитини. Знаючи періоди зародження хлопчика чи дівчинки, можливе за бажанням вибрати час зачаття. Звичайно, початкове ставлення до вагітності було містичним, і з'ясовувати що заздалегідь вважалося поганою прикметою.

  Китайський календар вагітності 2019-2020

  Понад 200 років минуло з тих пір, як китайські мудреці розробили унікальну методику для визначення статевої приналежності маляти. Розробки були ініційовані членами імператорської сім'ї, і даними таблиць могли користуватися лише короновані особи. Адже дуже гостро стояло питання зачаття спадкоємця чоловічої статі, і потрібно було знати таку інформацію завчасно. Не дивно, що правлячі династії сприймали вагітність, як священний процес, і підходили до нього дуже серйозно.

  Календар вагітності на 2019-2020 рік

  Дні, обіцяють подарувати хлопчика, вираховували з граничною точністю, щоб не проливати насіння в жіноче лоно в ті періоди, коли могла зародитися дівчинка. Безумовно, сучасні люди не націлені відтворити на світ майбутнього імператора, їх утворює хоч хуліган, хоч мила принцеса.

  Зверніть увагу, що в календарі (таблиці) розміщеної нижче, вказаний місяць зачаття дитини в 2019-2020 році, а не місяць народження малюка!

  Календар вагітності на 2019-2020 рік

  Дивно: для визначення потрібної інформації китайці пропонували використовувати лише два параметри – місяць зачаття і вік його мами. На думку більшості нинішніх пар, незважаючи на давність, даний календар дає виключно правдиву інформацію. Він «працює», і всі прогнози точно збуваються!

  Важливо не переплутати: спочатку береться саме той місяць, коли дитина була зачата, а не народився. Це обумовлено китайською традицією враховувати при підрахунку віку людини саме момент, коли сім'я вкоренилося в утробі. Вагітність у Китаї поставлена під державний контроль, і всім громадянам закон забороняє дізнаватися, якої статі дитина у них народиться. Для багатьох пар подібні календарі є останньою надією на планування сім'ї.

  Японський календар зачаття

  Не варто вважати, що в японських родинах не існувало проблем із зачаттям сильного спадкоємця. Японці, які вважаються багатими і впливовими, гостро потребували гарантованому результаті, тому теж створили своєрідний календар вагітності. Якщо порівнювати цей метод з китайським, тобто значні відмінності. У першій таблиці необхідно поєднати місяці, в які були народжені чоловік і дружина. На перетині двох місяців буде стояти цифра, яку потрібно записати або запам'ятати.

  Таблиця №1

  Календар вагітності на 2019-2020 рік

  Далі потрібно подивитися у другу таблицю, де слід поєднати рядок із записаним числом, отриманим раніше, і стовпець, що відповідає місяцю зачаття. Перетин видасть квадратик певного кольору: рожевий – дівчинка, синій – хлопчик.

  Таблиця №2

  Календар вагітності на 2019-2020 рік

  Перевірити достовірність такого «ворожіння» можуть і ті, у кого вони вже є, це покаже, що стародавні методи не містять помилок.

  Місячний календар зачаття

  З допомогою місячних фаз можливо дізнатися, яким буде характер малюка. Коли дитина з'явилася ще в утробі, місяць вже почала впливати на його особистість. Тому, вже з початку вагітності, можна визначити, яким буде дитячий темперамент:

 • Якщо зачаття відбулося за повноту місяця, то дитина виросте образливим, надмірно емоційним, навіть агресивним.
 • Слабовільний і беззахисний, дуже ранима людина зароджується в Місяць.
 • Дитя зростаючої місяця виходить співпереживаючою, він наділений загостреним почуттям справедливості.
 • Регресний диск подарує непохитного, безкомпромісного і яскравого індивіда.
 • Натальні карти Ба Цзи передбачають, як початок вагітності впливає на долю дитини, також значення має день народження на світ.

  ЗачатиеРождениеСудьба і характер дитини
  Березень 2019Грудень 2019Обіцяє складну долю, яку необхідно вчасно направляти в сприятливе русло.
  Квітень 2019Січень 2020Подарує чадо, схильне вступати в конфлікти з родичами.
  Травень 2019Лютий 2020Діти будуть сентиментальними і доброзичливими.
  Червень 2019Березень 2020Не рекомендовано Еко, при натуральній вагітності можливі високі посади, відмінна кар'єра.
  Липень 2019Квітень 2020Дітки можливо будуть болючими
  Серпень 2019Травень 2020Активні малюки з гіперактивністю
  Вересень 2019Червень 2020Висока здатність до навчання, здатність до наук.
  Жовтень 2019Липень 2020Сором'язливі, замкнуті, але обдаровані.
  Листопад 2019Серпень 2020В дитячі роки часто потрапляють у неприємності, вимагають багато уваги.
  Грудень 2019Вересень 2020Наполегливі, цілеспрямовані, самостійні.
  Січень 2020Жовтень 2020Знають, що їм потрібно від життя.

  Думка лікарів і науки

  Вчені не бачать нічого поганого в бажанні дізнатися стать дитини, і проти календарів вагітності нічого не мають. Проте, лікарі не радять покладатися на давні методики, якщо на кону стоїть питання генетичного прогнозування, здоров'я і життя.

  Гра в рулетку неприпустима, якщо зачаття впливає на появу дитини з патологією. Шкода, але гарантованого способу прогнозування поки не створено, і «за замовленням» створити дівчинку або хлопчика неможливо.

  Зачаття – важливий процес, добре продуманий природою, і має свої особливості. Їх давно помітили мудреці, і склали особливі таблиці і календарі, що відображають залежність місяців і статі дитини. Сучасні вчені не проти їх використання, але наполягають вдаватися до наукових методів, якщо потрібно передбачити ймовірність розвитку генетичного захворювання.

  З відео, дізнайтеся, ще один, але вже науковий метод розрахунку статі дитини:

  Визначаємо за народними прикметами, хто буде: дівчинка чи хлопчик


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: