Сценарій на Новий 2020 рік щура

Зміст

 • 1 На Новорічний корпоратив
 • 2 Домашній Новий рік 2020
 • 3 Для молодіжної компанії

 • Щоб відсвяткувати Новий 2020 рік Пацюка весело і завзято, варто заздалегідь скласти сценарій. На корпоративах ці займаються найняті добре підготовлені фахівці. А в домашньому чи дружньому колі підібрати хороший варіант можна самостійно. Для цього знадобиться кілька варіантів конкурсів і сценок, які можна комбінувати між собою. Сценарії, написані під одну тему від початку до кінця, для такої мети підходять менше.

  На Новорічний корпоратив

  Головні дійові особи традиційно ведучий і Дід Мороз. Снігуронька підбирається по ходу дії серед присутніх дам.

  Ведучий: «Дорогі друзі, ось і підійшов до логічного завершення рік Свині! Для когось вона була жирною, дохідної Хавроньей-скарбничкою, для когось не дуже. Але в будь-якому випадку, нам доведеться з нею попрощатися, а ми зустрінемо нову господиню прийдешнього року – Щура, ну або ласкаво, Мишку! Щоб з'ясувати, хто з вас як провів рік, що минає, проведемо конкурс».

  Конкурс 1. Для участі відбирають 2-3 осіб, пропонують обіграти роль трьох поросят. Яким з підручних засобів: стільців, піджаків, мішури, хто на що здатний, треба побудувати будиночок. Як у казці про трьох поросят. Чий будиночок вийде міцніше і красивіше, тому вручають маску порося.

  Ведучий: «Символ року, що минає, визначений, а тепер виберемо господарку майбутнього!»

  Конкурс 2. Серед гостей обирають трьох. Дають їм набір продуктів: мандарини, ковбасу, ківі, банани, оселедець, сир, солодкі перці. Пропонують приготувати вишукане частування, на манер щур-кухаря з мультфільму «Рататуй». У кого вийшло краще, артистичнее, той отримує в подарунок плюшеву миша або обруч на голову з мишачими вушками.

  Сценарій на Новий 2020 рік щура

  Ведучий: «Головні діючі особи новорічного карнавалу вже обрані, значить, можемо покликати Діда Мороза! Давайте усі разом покличемо: Дід Мороз!»

  Виходить Дід Мороз, оббігає всі столи, робить вигляд, що дме. Зупиняється, звертається до гостей.

  Дід Мороз: «Ну що, заморозив я вас?! Тоді Давайте потанцюємо, зігріємося. А поки ви будете танцювати, я знайду серед вас, свою онуку. Я видам вам посох, а ви швидко-швидко передавайте його один одному, на кому закінчиться мелодія, тому і бути моєю онукою сьогодні».

  По закінченні конкурсу Снігуроньку наряджають в корону, дарують їй пляшку шампанського.

  Дід Мороз: «А тепер, допоможіть дідусеві відшукати слухняного хлопчика або дівчинку, який весь рік слухався начальника і заслужив надбавку до зарплати. Дітки, покажіть, де тут у вас сидить начальник?»

  Сценарій на Новий 2020 рік щура

  Дід Мороз (звертаючись до начальника): «А ось ви мені допоможете, відібрати кращих працівників року, для проведення наступного конкурсу».

  Конкурс 3. Відібраним співробітникам за завданням належить цмокнути в щічку свого шефа. А шеф повинен у відповідь вимовити головне якість кожного з учасників. За що саме вони в цьому році були відібрані кращими. Наприклад, обслужив більше всіх клієнтів, уклав найбільший контракт, залучив найбільше відвідувачів, приніс компанії найвагомішу прибуток.

  Якщо шеф з грамотами не підготувався заздалегідь (це з'ясовують до початку корпоративу), то можна запропонувати йому вручення жартівливих, заготовлених провідними. З такими «заслугами»: за краще поїдання манної каші, за найміцніший обідній сон, за найкраще вміння розповідати і слухати казки, за чисте робоче місце.

  Ведучий: «Наш захід тільки в самому розпалі. А Дідусеві пора йти до іншим дівчаткам і хлопчикам. Проводимо його всі разом, і вступимо разом з ним в Новий 2020 рік!»

  Конкурс 4. З мішури формують імпровізований бар'єр, переступаючи через який кожен гість загадує бажання. Тим, хто його скаже вголос, а Дідусеві воно здасться оригінальним, вручається пляшка шампанського. Переможців може бути кілька, а учасники можуть приєднуватися у міру проходження конкурсу.

  Сценарій на Новий 2020 рік щура

  Дідусь Мороз: «Моя дорога онучка, ти залишаєшся з цими дядьками й тітками або складеш мені компанію? Якщо ти вирішиш залишитися, то для Дідуся тобі доведеться виконати веселий танець! Але танцювати будеш ти не одна, а підбери собі в помічниці кілька сніжинок».

  Конкурс 5. Снігуронька відбирає пару дівчат-колег. У центрі залу встановлюють 3-4 стільця, на один менше, ніж учасниць. Починається традиційний конкурс, кому не вистачить стільчика. Коли музика закінчується, дівчата повинні знайти собі місце. Виграла дівчина отримує подарунок-коробку цукерок, ананас або пляшку шампанського.

  Домашній Новий рік 2020

  Коли всі зібралися рідні, давно знайомі люди, то розігрувати виставу за ролями з провідними не обов'язково. Досить провести кілька конкурсів, щоб задіяти всіх членів сім'ї і гостей. Окремо провести огляд конкурсів талантів серед дітей і порадувати присутніх сувенірами.

  Для домочадців або невеликих компаній ідеально підходять ігри з фантами. Їх готують заздалегідь. На однакових картках пишуть жартівливі завдання, які зможуть виконати всі гості, як старий дідусь, так і трирічний онук. Розігрувати фанти найкраще порціями.

  Перед посадкою за стіл біля кожного гостя і члену родини запитують «в заставу» одну особисту річ: краватка, годинник, смартфон, ключі, шарфик, монетку, запонку. Усі речі складають у мішок або коробку. Коли настане час фантів, то з однієї коробки виймають особисту впізнавану річ, з другою завдання. Той, чия річ випала виконує написане на картці.

  Сценарій на Новий 2020 рік щура

  Після початку застілля, коли настає перша пауза після тостів і взаємних побажань найзручніше грати першу порцію фантів. Для завдань підійдуть такі:

 • Виконати новорічну пісеньку.
 • Виразно розповісти віршик для Діда Мороза.
 • Втілитися в веселу Щура.
 • Станцювати танець замерзлого зайчика під ялинкою.
 • Привітати рідних від особи Президента.
 • Пригадати 5 новорічних казок.
 • Назвати 5 новорічних персонажів.
 • Перерахувати 5 новорічних мультфільмів.
 • Зобразити роль Снігуроньки.
 • Привітати Дідуся Мороза з Новим роком Пацюка.
 • Завдань на фантах повинно бути по кількості гостей плюс два, щоб навіть в останнього гравця був вибір.

  Сценарій на Новий 2020 рік щура

  Доповнити сценарій на Новий рік добре за допомогою загадок:

 • Біле полотно весь світ укрила (сніг).
 • Сам вода, але у воді не тону (лід).
 • Без пензля, фарб і рук, а візерунки чудо (мороз).
 • Голова внизу, ніжки приклеєні, як тепло уменьшаюсь, підморозить – підросту (бурулька).
 • Для молодіжної компанії

  Якщо відсвяткувати Новий рік в одній компанії збираються студенти, старші школярі або молоді колеги, то їх сценарій буде іншим. Обіграти тему фантів або інших конкурсів теж можна. Але вік компанії дозволяє вносити креативний гумор і більше багатозначні жарти, які допустимі в цьому середовищі. Тут слід врахувати, якщо захід проводять у домашніх умовах, то сценарій буде одна, а якщо в кафе, барі або клубі, то іншим. Тим більше, що не у всіх закладах вийде провести деякі конкурси. Для молоді завдання можуть бути такими:

 • За допомогою пантоміми зобразити самця-орангутанга в пошуку гідної самки. Допускається підходити до присутніх і залучати їх у гру. Дівчата справляються з цією роллю не гірше хлопців.
 • Зателефонувати за навмання набраним номером і запропонувати інтим-послуги Діда Мороза (для хлопців) та Снігуроньки (для дівчини). Намагатися домовитися про ціну пропонуючи варіанти оплати: салатом олів'є, оселедцем під шубою або іншим блюдом, яке є у господарів будинку. Потім вибачитися за занепокоєння і привітати абонента з Новим роком.
 • Заспівати пісню «У лісі народилася ялиночка», хто згадає текст довше за всіх той переможе.
 • Сценарій на Новий 2020 рік щура

 • Пригадати якісь ролі і новорічні костюми доводилося вдягати в дитячому садку і початковій школі. Спробувати обіграти одного з цих персонажів біля ялинки.
 • Написати в завдання ім'я будь-якого присутнього. Виконавцю треба спробувати за допомогою жестів і міміки передати характерні риси і жести того, кого він зображує.
 • Танцівниця гоу-гоу. Спробувати зобразити приватний танець з посохом Діда Мороза. Коли веселощі знаходиться в самому розпалі, таких охочих може бути навіть кілька. Не важливо, якщо виконавцем буде хлопець, тоді буде ще смішніше.
 • Відмінно підтримують в компанії змагальні конкурси. Коли кілька учасників, а завдання треба виконувати на швидкість, то море веселощів забезпечено.

 • Силач. Для участі вибирають хлопців, попереджаючи, що це фізично важкий конкурс. Потім їм видають по 5-6 куль і пропонують їх лопнути без допомоги рук. Придавлюючи грудьми до ніг, наступивши ногою або сівши зверху.
 • Бодібілдер. Для участі відбираються дівчата, які будуть зображати пози, які займають у конкурсах бодібілдери, демонструючи величезні м'язи. Переможе та, яка буде найбільш «брутально»-артистичною.
 • Кастинг в балетну школу. Брати участь можуть всі, головне максимально натурально зображати балетні па і фуете. Краща балерина зараховується в балетну школу і нагороджується пачкою, але... пачкою серветок.

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: