Гороскоп на 2020 рік: Стрілець

Зміст


 • Що чекає Стрільця в 2020 році
 • Любовний гороскоп для Стрільців
 • Гороскоп здоров'я для Стрільців
 • Фінансовий гороскоп
 • Гороскоп кар'єри на 2020 рік

 • З приходом року Білої Металевої Щури всі знаки зодіаку повинні приготуватися до проходження перешкод. Вдача у Господині 2020 року відрізняється крутістю, і всім гідним опонентам вона приготувала перевірку на міцність. Цю істину підтверджує і гороскоп на 2020 рік для Стрільця. Що і говорити, вольовий і надмірно впертий Стрілець обов'язково потрапить у цей список. Але, якщо він навчиться проявляти деяку гнучкість, то справи підуть набагато легше.

  Що чекає Стрільця в 2020 році

  Протистояння, яке виникає між Стрільцем і Пацюком, може надати негативний вплив. Найбільш складним періодом виділяється перша половина 2020 року, після якої обстановка налагодиться, справи увійдуть в колію. Рутина, яку цей знак зодіаку так ненавидить, буде супроводжувати їм протягом усіх 12 місяців, як невід'ємна частина робочого процесу. Як відомо, терпіння і праця – найкращі напарники, а потерпіти нудьгу заради фінального результату – майже подвиг. Гороскоп радить проявити стриманість, довести всі проекти до кінця, щоб у фіналі Щур винагородила за виявлену завзятість. Так, не всі події та обов'язки приносять задоволення, але відмовлятися від них не варто. Любить Щур людей пунктуальних і дисциплінованих, так що Стрільцям доведеться взяти себе в руки.

  Гороскоп на 2020 рік: Стрілець

  На початку року, поки інші будуть налаштовуватися на робочий лад, роздумувати про стратегії – дійте! Потрібно проявити активність і зібраність, начальство помітить це, і нагородження забезпечено. Потрібна зібраність і в сімейній сфері, де спалахнуть серйозні конфлікти, і без Стрільця в ролі миротворця їх буде не вирішити. Коли близькі звернуться за допомогою, слід бути готовим вислухати безліч скарг, і дати мудру пораду.

  Гороскоп на 2020 рік: Стрілець

  Якщо люди, народжені під знаком Стрільця, візьмуть себе в руки, будуть дисциплінованими і відповідальними, їх чекає стабільність в 2020 році. Щоб не залишитися без грошей, необхідно багато працювати, відкласти великі витрати, націлитися на будівництво грошового фундаменту. У любові все піде чудово, якщо проявити активність, і ухилятися від провокацій.

  Любовний гороскоп для Стрільців

  Гороскоп на 2020 рік: СтрілецьСтрілець обожнює закохуватися, але ненавидить навіть розмови про укладення шлюбу. Затягнути такого впертого під вінець під силу не кожному партнеру. Але ті, кому це вдасться, отримають надійного супутника життя, і пристрасного коханця в одній особі. Як говорить гороскоп, у Стрільця весільна епідемія почнеться прямо в перші місяці 2020 року, і сполучники, утворені в минулому році, дійдуть до Загсу. Чому саме зима, а не весна чи осінь? Все просто: після зимових холодів, у відносинах Стрільців почнуться сварки, баталії по дріб'язковим приводів, конфлікти на грунті ревнощів, і буде вже не до весілля. Неважко уявити, як після одного необережного слова весільну сукню приберуть в шафу, а запрошення відкличуть назад. Ні, потім закохані помиряться, але момент буде зіпсований, гості розчаровані, спогади загублені. Краще робити все на хвилі позитиву, зареєструвати стосунки, а потім лаятися на здоров'я!

  А ось деякі сімейні Стрільці з квітня по липень приймуть рішення про розлучення, адже в їх парах це питання давно стояло гостро. Отримавши вихід емоцій, подружжя або розлучаться, або почнуть все з чистого аркуша. Початок осені – ідеальний час для вільних Стрільців, не пов'язаних ніякими зобов'язаннями. Їм вдасться отримати любовне задоволення, незалежно від мети побудови відносин. Ті, кому потрібен легкий роман, і ті, хто націлився на шлюб, будуть задоволені.

  Гороскоп здоров'я для Стрільців

  Гороскоп на 2020 рік: СтрілецьЯкщо в ЗАГС Стрільця ще можна затягнути, то в лікарню – нереально! Як справжній улюбленець Юпітера, цей знак ні за що не звернеться до лікаря, і буде обходити поліклініку за кілометр. Він краще скористається народними методами лікування, потерпить, придумає що-небудь, але лікуватися офіційно не стане. Звідси і можливі проблеми зі здоров'ям, які проявлять себе зовсім несподівано. Наприклад, давно ниючий зуб раптом вибухне диким болем прямо під час ділових переговорів. Або ШКТ подасть сигнал тривоги перед виїздом за кордон. Весна, з нестачею вітамінів і виходом із зимової хандри отже буде важким часом, не потрібно звалювати на себе додаткові навантаження. Нервова система може дати збій, і відмовитися продовжувати працювати в колишньому ритмі. Побережіть нерви, і з проблемами разделывайтесь поступово, а краще відкласти їх на осінь. Спочатку потрібно окреслити коло першорядних завдань, а потім братися за їх вирішення.

  Фінансовий гороскоп

  Гороскоп на 2020 рік: СтрілецьКонцентрація на роботі дозволить Стрільцям знизити ризики банкрутства, які зависнуть над ними з самого початку року. Щур попереджає, що лише наполеглива праця допоможе заробити достатньо грошей, і покладатися на «халяву» не слід. Фінансові проблеми впадуть, як лавина, і лише сам Стрілець зможе вибратися з-під завалу. Взявши в руки лопату, а краще техніку потужніший, слід приступити до прибирання, і незабаром з'являться перші результати. Літня спека принесе з собою досить великі витрати, і буде потрібно витратити дуже багато грошей. Щоб справитися з цим, потрібно накопичити гроші наперед, а краще – знайти хорошу підробіток. Попередня робота не зможе забезпечувати Стрільця в належній мірі, і буде потрібно взяти на себе більше ділових обов'язків. Витрачати кошти на ремонт і переїзд – погана затія, з цим краще почекати.

  Гороскоп кар'єри на 2020 рік

  Гороскоп на 2020 рік: СтрілецьПід девізом побудови міцного фундаменту пройде весь 2020 рік. Щур допоможе триматися на плаву, але багатства не подарує. Більш того, Стрільцю доведеться багато в чому обмежити себе, відмовлятися від приємних покупок, економити гроші. Ощадливість і працьовитість – вірні супутники на весь рік, і з їх допомогою для нового періоду під ногами вже виникне міцна основа. Бізнесменам зірки радять обзавестися новими діловими компаньйонами, збудувати міцні контакти, домовитися про перспективних проектах.

  Дізнайтеся більше про те, яким характером володіє жінка Стрілець, про її моральних якостях і звички:

  Також дивіться відео, з детальною характеристикою чоловіки Стрільця, дізнайтеся, який у нього характер:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: