Місячний календар стрижок на лютий 2020 року - рік 2020

Зміст

 • 1 Календар стрижок на лютий 2020 року в таблиці
 • 2 Найбільш сприятливі дні для стрижки в лютому 2020 року

 • Місячний календар допоможе дізнатися і підібрати для себе найбільш сприятливі дні для стрижки в лютому 2020 року в залежності від фази і положення Місяця.

  Місячний календар стрижок на лютий 2020 року - рік 2020

  Про те, що волосся зберігають унікальну людську силу і ресурс, відомо давно. Багато знають давньогрецький міф про втратив силу Самсона після того, як йому обстригли волосся. Не тільки древні греки, але й наші предки на Русі уважно ставилися до зачіски і особливо до її зміни. Знали особливі дні в місячному циклі, коли це сприятливо робити, щоб не нашкодити собі і не втратити енергію.

  Місячний календар вказує знаходження Місяця і її вплив у певних зодіакальних знаках, а також вказує сприятливі і несприятливі дні, коли найкраще змінювати зачіску або стригтися.

  Місячний календар стрижок на лютий 2020 року розповість, коли варто запланувати похід до перукаря, а в які дні місяця варто утриматися від відвідування салону.

  Календар стрижок на лютий 2020 року в таблиці

  Місяць впливає на будь-які дії з волоссям людини. Розрахувавши і заздалегідь спланувавши сприятливі дні для стрижки, ви зможете зберегти і примножити свої душевні сили і спокій, а також отримаєте шанс залишити негативну енергію в минулому і зміцнити своє гармонійне стан.

  Дата, день неделиЛунная фаза, знак зодиакаЭнергия дняАстрологическая рекомендація
  01.02, суботаЗростаюча, ТелецьСприятливийВолосся ростуть швидше, коріння зміцнюються. Зовнішній вигляд волосся покращиться, сприятливо зафарбовувати сивину, зміцнювати або освітлювати волосся.
  02.02, неділяЗростаюча, Телець
  03.02, понеділокЗростаюча, ТелецьСприятливийПриділіть увагу продумування зачіски та укладки, це зміцнить зв'язок з космосом. Стрижка в цей день прибирає негативні емоції.
  04.02, вівторокЗростаюча, БлизнюкиСприятливийБажано зробити легку і повітряну зачіску. Сприятливий день для завивки, тонування і фарбування волосся.
  05.02, середаЗростаюча, БлизнюкиВ цілому сприятливийСтрижка приваблює фінансове благополуччя. Рекомендується фарбування натуральними барвниками. Сприятливо будь-яка взаємодія з волоссям.
  06.02, четверЗростаюча, Рак
  07.02, п'ятницяЗростаюча, Рак
  08.02, суботаЗростаюча, ЛевВ цілому сприятливийРекомендується почекати з завивкою – вона може виявитися дуже довговічною. Сприятливо випрямлення волосся. Фарбування в темний колір дозволить уникнути неприємностей.
  09.02, неділяПовна, Лев
  10.02, понеділокЩербатий, Діва
  11.02, вівторокЩербатий, ДіваВ цілому сприятливийДень сприяє зміцненню волосся і поліпшення їх зовнішнього вигляду.
  12.02, середаЩербатий, Ваги
  13.02, четверЩербатий, Ваги
  14.02, п'ятницяЩербатий, Скорпіон
  15.02, суботаЩербатий, Скорпіон
  16.02, неділяЩербатий, СтрілецьНесприятливийВолосся можуть стати неслухняним. Можливі проблеми з вибором кольору. Стрижка в цей день може стати причиною неприємностей.
  17.02, понеділокЩербатий, Стрілець
  18.02, вівторокЩербатий, Стрілець
  19.02, середаЩербатий, Козеріг
  20.02, четверЩербатий, КозерігСприятливийЗавдяки стрижці волосся стануть здорові і сильні, перестануть сіктися і випадати. Вдалий день для фарбування, тонування, хімічної завивки. День підходить для кардинальної зміни кольору волосся.
  21.02, п'ятницяЩербатий, ВодолійВ цілому несприятливийСтрижка може негативно позначитися на фізичній активності, самі волосся можуть уповільнити свій ріст. Рекомендується проста зачіска.
  22.02, суботаЩербатий, Водолій
  23.02, неділяНова, РибиНесприятливийСтрижка може спровокувати появу лупи. Хімічна завивка або фарбування протипоказані у цей день. День підходить власникам тонких волосся для проведення процедур зміцнюють.
  24.02, понеділокЗростаюча, РибиВ цілому сприятливийФарбування за допомогою природних барвників відкриє двері для грошової енергії. Вдалий день для експериментів з формою зачіски, довжиною волосся і кольором. Несприятлива хімічна завивка.
  25.02, вівторокЗростаюча, РибиВ цілому сприятливийНесприятлива хімічна завивка, але стрижка приверне до Вас грошову енергію. Фарбування природними барвниками позитивно позначиться на успіх у кар'єрі. Рекомендується зробити лаконічну зачіску.
  26.02, середаЗростаюча, Овен
  27.02, четверЗростаюча, ОвенВ цілому сприятливийСприятливий масаж голови, тонування, фарбування. Рекомендується пишна зачіска. Фарбування в світлий колір приверне ділові зв'язки.
  28.02, п'ятницяЗростаюча, Телець
  29.02, суботаЗростаюча, ТелецьСприятливийДуже сприятливий день для будь-яких процедур з волоссям. Рекомендується зробити укладку з локонами. Стрижка сприяє зміцненню і зростанню волос.

  Найбільш сприятливі дні для стрижки в лютому 2020 року

  Знаючи, коли стригти волосся в січні 2020 року, ви зможете надовго зберегти здоров'я і красу волосся.

  Місячний календар стрижок на лютий 2020 року - рік 2020

  Для зміцнення і зростання волосся рекомендується запланувати відвідування перукаря в першу або останню декаду лютого на зростаючу Місяць. В середині місяця процедури для волосся не рекомендуються. Найсприятливіші дні для стрижки волосся у лютому 2019 року– 1, 3, 4, 20, 29. У ці дні стрижка і фарбування принесуть користь Вашій красі і здоров'ю волосся. Несприятливих днів всього 2 – 16 і 23 лютого, а також 21 лютого. Намагайтеся не планувати відвідування салону та проведення процедур на ці дати.

  Дивіться відео про вплив Місяця на ріст волосся:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: