Ворожіння на Новий 2020 рік

Зміст

 • 1 Ворожіння в новорічну ніч
 • 1.1 Для компанії
 • 1.2 наодинці
 • 2 Історія ворожінь

 • Традиційними в слов'янській культурі вважаються ворожіння на різдвяні, водохресні свята, напередодні Старого Нового року. Практика ворожити саме в новорічну ніч зовсім нова і зародилася недавно. Чому б не спробувати відкрити завісу таємничого майбутнього на Новий 2020 рік.

  Ворожіння в новорічну ніч

  Гадати по тіні, нутрощами тварин або крові жертовного агнця здається занадто драматичним для сучасної людини, тому вибирають найбільш нешкідливі і миролюбні способи пророкування долі.

  Підготовка до ворожіння:

 • поставтеся до ворожіння серйозно, якщо тільки його метою не є розвага компанії;
 • дівчата розпускають волосся;
 • присутні знімають ремені, кільця, браслети, ланцюжки та інші оперізують предмети;
 • учасники заздалегідь формулюють найважливіше питання.
 • Ворожіння на Новий 2020 рік

  Для компанії

 • Библиомантия. Актуальна донині, підходить для компанії з декількох чоловік, коли один задає питання, а іншої називає сторінку, рядок і, за заздалегідь вибраною, книзі «читає» долю. Для новорічного веселощів підійдуть будь-які художні книги легкого змісту, відмінно підійдуть дитячі казки.
 • Чашки. Готують 6 предметів і 7 чашок: кільце, копійку, окраєць хліба, кубик цукру-рафінаду, щіпку солі, цибулину. Кладуть їх у чашки, в сьому наливають воду, накривають серветками і перемішують. Бажаючі взяти участь підходять, вибирають одну. По вмісту зрозуміло, чого чекати в найближчому році: кільце – заміжжя, копійка – прибуток, хліб – достаток, цукор – веселощі, сіль – прикрості, цибулю – сльози вода – стабільність.
 • Заміжжя. Молоді дівчата часто змагаються в питанні, кого раніше покличуть заміж. Це просто з'ясувати за допомогою тонких свічок, половинок шкаралупи волоського горіха і миски з водою. За кількістю учасниць беруть свічки, встромляють в шкарлупки, підпалюють і пускають в плавання. Чия свічка догорить раніше всіх, тій і готуватися до приходу сватів. Гірше всього, якщо шкарлупка опускається на дно, тоне, тоді дівчина, швидше за все зовсім не піде заміж.
 • Пиріг. Для молодят або подружніх пар, що бажають обзавестися потомством, проводять таке ворожіння. На столі встановлюють круглий пиріг, в руки чоловікові або дружині дають ніж з дерев'яною ручкою, зав'язують хусткою очі і просять поділити на шматки. Якщо ножем торкнулися центру пирога – чекати хлопчика, краю – дівчинку, якщо промахнулися – у новому році діти не з'являться.
 • Кільце. Ворожіння проводиться в компанії молодих незаміжніх дівчат, але з обручкою щасливою заміжньої подруги, сестри або мами. На довгу нитку прив'язують кільце, розкручують між долонь і опускають за високу склянку з водою. Скільки разів у дівчини в руках кільце вдариться об стінки посудини, тільки років чекати до заміжжя.
 • Ворожіння на Новий 2020 рік

 • Записки-бажання. Перед Новим роком всіх гостям пропонують написати заповітне бажання на листочку, згорнути. Коли починають бити куранти, папірці спалювали, а попіл висипають в келих з шампанським. Якщо все зроблено правильно і вчасно – бажання обов'язково збудеться.
 • наодинці

 • Кількість дітей. У новорічний морозний вечір на підвіконня за віконце виставляють келих зі своїм кільцем і водою на пару годин. Перед застіллям склянку забирають і вважають кількість утворених нерівностей: горбки – хлопчики, западинки – дівчинки.
 • Ланцюжок. Після півночі в повній самоті знімають з шиї ланцюг, труть її, нагріваючи між долонь, і кидають на стіл. По тому, яку вона прийняла форму, судять про найближче майбутнє: коло – чекають циклічні неприємності, смуга – удача, вузол – хвороби, трикутник – удача в любові, бант – заміжжя, змійка – обман і зрада, серце – любов.
 • Зерна. На стіл ставлять тарілку з рисом, пшеницею, квасолею або горохом. Подумки або вголос вимовляється цікавить. Важливо, щоб на нього можна було дати однозначну відповідь «так» або «ні». Лівою рукою в долоньку набирають зерна, висипають в порожню тарілку, перераховують. Парна кількість провіщає позитивний результат, непарне – негативний.
 • Цибулини. Коли претендентів на руку трохи, дівчина бере таку ж кількість цибулин однакового розміру, підписує на лушпинні ім'я або номер, опускає денцем у воду. Яка з цибулин швидше пустить коріння, той хлопець і попросить її руки в наступному році.
 • Королі. Перед сном в новорічну ніч незаміжня дівчина дістає з колоди карт чотирьох королів, перемішує не дивлячись кладе під подушку і вимовляє уявний заклик, на те, щоб їй приснився майбутній наречений. Вранці перевіряє, чи всі карти лежать однаково. Той король, який лежить «сорочкою» до решти і буде нареченим: піковий – чоловік буде набагато старше нареченої; трефовий – наречений буде суворим і жорстким; червовий – у шлюбі з ним настане гармонія і щастя; бубновий – наречений буде музикантом або художником.
 • Ворожіння на Новий 2020 рік

 • Дзеркало. Наймістичніше ворожіння не для слабкодухих. Перед собою на столі встановлюють графин і три свічки. Позаду графина з водою встановлюють дзеркало, в яке слід безперервно дивитися. Вважають, що таким чином можна побачити образ судженого. Головне в момент появи картинки починати вимовляти «Цур, мене!», щоб сутність не матеріалізувалася і не звела з розуму.
 • Історія ворожінь

  В історії античного світу ворожінням займалися спеціальні касти жерців. В область магічних пророкувань входили речі, які сьогодні перейшли в розряд наукових, наприклад, медичні діагнози або астрономічні прогнози.

  З прийняттям християнства будь окультні практики й забобонні уявлення зазнали осуду, церковним гонінню. Але прагнення дізнатися хоч трохи про власне майбутнє, штовхало цікавих придумувати все нові і нові способи ворожінь.

  В середні століття в Росії і Європі була широко поширена библиомания, коли інструментом ворожіння служили книги: лунники, колядники, громники, планетники. Найбільш відомою в Росії була «Ворожильна книга пророка і царя Соломона». Спосіб полягає в тому, що той, хто ворожить придумує питання, відкриває видання на будь-якій сторінці і читає, що там написано. При цьому намагаючись зрозуміти «таємний сенс» як це може перегукуватися з його питанням.

  Ворожіння на Новий 2020 рік

  До цього ж типу відносять лубочні ворожіння або на основі колеса фортуни. Коли на сторінці зображена разграфленная коло з номерами сторінок або головами. Ворожбит за допомогою зерна, піску або дрібного камінчика намагається отримати особисту ознака. Виходячи з того куди покотився, де зупинився предмет читають «долю». В ісламі досі практикують ворожіння по Корану в цьому стилі.

  Відомі істинно слов'янські способи ворожіння, з зверненням до природного нечистої сили: діда-домового, дідька польовому і водяному болотяною. У пізніше середньовіччя всі способи пророкувань перетворилися на салонну забаву багатої знаті. Також вони сприймаються сьогодні, як юнацька безневинна забава.

  За словами обізнаних в ворожбі, самими достовірними є передбачення, отримані в переломні періоди. Новий рік, якраз є таким моментом, щоб спробувати нагадать собі багатого господарського чоловіка, поповнення в сім'ї або вагому прибавку до зарплати.

  Головне, що потрібно пам'ятати при ворожінні: слід звертати увагу лише на позитивні передбачення, але навіть з поганих знамень можна зробити позитивні для себе висновки.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: