Новий рік 2019 за Східним календарем

Останнім часом, все більше людей цікавиться китайським календарем, так як деякі традиції цього народу входять в наше життя. Наприклад, вже нікого не дивує, що кожен рік проходить під заступництвом якої-небудь тварини і стихії, складаються гороскопи та ін Тому багато хто хоче дізнатися інформацію про Новий рік 2019 за Східним календарем.

ЗМІСТ

 • Китайський календар
 • Коли настає Новий рік
 • Рік Свині 2019
 • Як краще зустрічати
 • Китайський календар

  можливо, мало хто знає, що в Китаї своє літочислення. Згідно йому, знаки зодіаку кожні дванадцять років повторюються. Причому, кожен рік знаходиться під заступництвом певного зодіакального тварини. Від тотема великою мірою залежить, які випробування і сюрпризи варто очікувати в найближчий період.

  Новий рік 2019 за Східним календарем

  Східний календар дає рекомендації, яким чином слід вести себе людині в той чи інший момент. Наприклад, є сенс міняти роботу, одружиться, народжувати дітей, їхати куди-небудь і т. п. Виходячи тваринного покровителя, вирішується, наприклад, питання:

 • коли краще вчитися;
 • варто купувати житло;
 • потрібно вирушати в подорож;
 • варто докладати зусилля для кар'єрного зростання;
 • чи необхідно в даний момент вести переговори і підписувати договори і багато іншого.
 • Коли настає Новий рік

  Всі ми живемо за григоріанським календарем, тому звикли відзначати новорічне свято щороку вночі з 31.12 на 01.01. У громадян Піднебесної та інших східних країн Новий рік настає в різний час. Щороку ця дата міняється відповідно до змін місячного календаря. У більшості східних держав Новий рік пов'язаний з другим молодиком, який настає після 21.12. Як правило, цей період припадає на часовий інтервал: 21.01 – 20.02. Китайці відзначають новорічні свята цілих два тижні. Традиційно в кінці цих урочистостей, проходить — Свято ліхтарів.

  20019 рік буде останнім у дванадцятирічному циклі. За цей час планета Юпітер встигла обернутися один раз навколо нашого Сонця.

  Так як китайський календар не збігається з григоріанським аналогом, в січні 2019 року буде головувати ще Жовта Земляний Собака. Вона покине трон лише в ніч на 05.02.19. Таким чином, в цей час Юпітер по-новому почне свій шлях навколо Сонця.

  Рік Свині 2019

  Як ми вже з'ясували, китайський Новий рік настане на початку лютого, а це значить, що зміниться покровитель року. Ним стане Свиня. Яка теж буде Земляний і Жовтою. Справа в тому, що поряд з твариною, часто змінюється ще один фактор східного календаря – це стихія. Всього їх в календарі китайців п'ять, але вони змінюються не кожен рік. У 2019 році продовжиться стихія Землі, тому тотем залишиться земною твариною. Крім цього. Кожна стихія має свій колір:

  Водної стихії відповідає: чорний колір Вогняної стихії відводиться: червоний колір забарвлене Дерево: синім кольором Стихія Землі відповідає: жовтого кольору Метал пов'язаний: з білим кольором

  Так як Земля відповідає жовтому кольору, то і покровитель буде жовтим. Таким чином, отримали всі складові для 2019 року. Він буде роком Жовтої Земляний Свині (Кабана). Саме вона буде визначати все що відбуваються протягом року події. Від цього тотема буде залежати, чи буде вдалим даний період для різних представників зодіакального кола. Свиня буде вирішувати, де необхідно бути обережним і, що категорично не потрібно робити. Від її вирішення буде залежати, чи вийде у вас просунутися по службовій драбині чи ні. Загалом, володарка року буде багато в чому визначати наше життя і вказувати напрям руху на майбутній місячно-сонячний цикл, довжиною дванадцять років.

  Так як Кабан, згідно китайської міфології, володіє урівноваженим і терплячим характером, а також працьовитістю, то саме ці якості, притаманні багатьом людям, зроблять їх життя більш успішної і стабільної.

  Рік свині завершує тривожний час потрясінь. З приходом 2019 року починається період, який характеризується сталістю. Невипадково, що саме в цей час рекомендується укладати шлюбні союзи. Вони, на думку астрологів, будуть міцними і надійними. Також вважається, що у рік Свині добре міняти роботу або рід діяльності. Нове місце докладання сил виявиться прибутковим і стабільним. Від Свинки буде залежати, якими народяться діти. Швидше за все вони будуть відрізнятися працьовитістю, наполегливістю і мати стійкість до стресів. Також їм притаманні високі моральні принципи.

  Новий рік 2019 за Східним календарем

  Дуже часто свиню представляють у вигляді скарбнички. Це зовсім невипадково, що саме ця тварина забезпечує достаток і фінансове благополуччя. Невипадково у цей період кар'єра фінансистів і банкірів різко йде вгору. Небезпека укладення невигідних угод зведена до мінімального ризику.

  Так як Свиня буде Земляний, пощастить і людям, які займаються землеробством.
  Крім всього цього, тотем володіє відкритим характером і легко йде на контакт. У зв'язку з цим в 2019 році буде вигідним укладати угоди з новими партнерами, розширювати своє коло спілкування і налагоджувати взаємовигідні зв'язки.

  Рік свині вирізнятиметься великою кількістю нових шлюбів і помітним зростанням дітонародження.

  Як краще зустрічати

  По суті, характеристика тотема багато в чому буде визначати, як і де зустрічати Новий рік. Також тварина підкаже, в якому вбранні варто провести новорічну ніч. Не упустить від свого погляду Свинка і новорічний стіл.

  Отже, щоб задобрити господиню року, необхідно ретельно поставитися до вибору новорічного вбрання. Він повинен бути жовтим, або близьким до нього кольором. Можна вибрати також коричневі, помаранчеві, бронзові відтінки. Оптимальним буде гірчичний колір. Прикраси можуть бути жовтого або коричневого кольору. Свиня є гарантом фінансової стабільності, тому є сенс покласти під ялинку банкноти великого номіналу. Це може забезпечити вас стабільним доходом протягом року.

  На новорічному столі має бути багато зелені, фруктів і овочевих страв. Що стосується м'яса, то дозволяються всі види м'яса, за винятком свинини. Не завадить в центрі столу поставити статуетку у вигляді тотемного тварини.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: