Тойота Рав 4 2019

В кожному сезоні покупець отримує класичні седани, високошвидкісні кросовери і позашляховики, пікапи і мінівени з Країни висхідного Сонця. Відмінно впізнаваний логотип на решітці радіатора можна зустріти практично в будь-якому куточку планети. Нові подробиці про модель Тойота РАВ 4 2019 від автомобільної корпорації Toyota Motor Corporation досить обмежені, що цілком в традиції японських автомобілебудівників. Тим не менш, інформаційний простір вимагає все більше даних про новинку. Саме про особливості компактного кросовера, що потенційний споживач побачить в новому кузові і кардинально зміненому салоні, а також коли слід очікувати новинку у вітчизняних салонах далі.

ЗМІСТ

 • Трохи загальної інформації про Тойота РАВ 4
 • Зовнішні дані
 • Що в салоні і під капотом?
 • Трохи загальної інформації про Тойота РАВ 4

  Насамперед, Тойота є однією з найбільших компаній з виробництва автомобілів у світі. Серія RAV 4 вперше побачила світ у далекому 1994 році, коли світова громадськість гідно оцінила всі особливості і нову концепцію компакт – кросовера. Надане сьогодні покоління є четвертим, його випускають вже близько п'яти років. Чергове, 5 покоління з зміненими технічними показниками є цілком очікуваним і досить підготовленим світовими ЗМІ.

  Тойота Рав 4 2019

  Підготовка нової формації компактного кросовера мала дуже вагомі підстави. Роботи здійснювалися тривалий час, що також має свої певні і досить вагомі підстави:

 • Новинка призначена для задоволення зростаючого купівельного попиту, попередньо отримати надання про неї можна шпигунським фото;
 • Співвідношення «комплектація і ціни» представлені в оптимальному варіанті, що є одним з найбільш привабливих позитивних факторів моделі;
 • Колектив конструкторів провів масштабну роботу по підвищенню показників надійності, прохідності, якості і простоти управління. Пропонується вибір варіантів комплектації трансмісії, повний або передній привід;
 • Судячи за відгуками експертів, автомобіль став набагато більш економічним, эргонометричным, екологічно безпечним і динамічним, що робить його досить очікуваним і на переповнених вулицях міст і на сільських, гірських, лісових дорогах.
 • Отже, напрошуються питання потенційного покупця, потребують вичерпних відповідей. Виробництво і дата виходу новинки на ринок, швидше за все друга половина поточного року, вартість зросте порівняно з попередниками, базовий комплект обійдеться 24 500 дол. США. Початок постачання автомобіля в РФ на сьогоднішній день виробником не озвучується, але за припущеннями аналітиків ринку початок продажів в Росії відбудеться напередодні майбутнього року, інвестиція в новий автомобіль буде стартувати від 1 700 000,0 рублів. Трохи детальніше про моделі RAV 4.

  Зовнішні дані

  Тойота Рав 4 2019

  Фото, якими вже сьогодні буквально переповнені сайти в мережі, дозволяють зробити висновок про те, що нарівні з збереженими фірмовими формами і обрисами модель зазнала значні поліпшення:

 • Оновлена модель отримала збільшену об'ємну радіаторну решітку, зросли габарити передніх заборником повітря;
 • Форма головної світлодіодним оптики стала гострокутної, геометричні зміни торкнулися обрисів кузова, за рахунок зростання кутових показників нахилу фронтального скла у Тойоти 2019 модельного року значно покращили показники аеродинаміки, отже, і швидкісний режим;
 • Ззаду зменшено скло, з'явилися світлодіодні ліхтарі, змінені обриси двері багажного відділення.
 • Габарити новики:

  Довжина 457 см, 0 Ширина 184 см, 0 Висота 166 см, 0 Кліренс 0, 7 см 19 см, 7 База коліс 10, 0 см см 266, 0

  Що в салоні і під капотом?

  Тойота Рав 4 2019

  Змінений салон також вимагає уваги. Останні новини про обробці з м'якого пластику, тисненої шкіри, міцної тканини, стійкою до зносу, хромованих окантовках елементів дизайну порадують цінителів естетики. Крісла стали більш комфортними, як і зменшене колесо керма, застосована нова ступінчаста конструкція передньої консолі. Проведений тест драйв показав відмінні дані систем безпеки нової системи навігації, контролю руху і клімату всередині салону. Об'єм багажного відділення складає 560 літрів, при складених задніх сидіннях.

  Технічні характеристики силової системи наступні:

 • Бензиновий двигун об'ємом 2, 0 л , потужністю 146 коней;
 • Бензиновий, об'єм 2 л , потужністю 180 л. сил;
 • Дизельний мотор, об'єм 2, 2 л , потужність 150 л. с. ;
 • Дані стрімкі потужні представники японської автомобільної галузі Тойота РАВ очікуються усіма шанувальниками якості, ефективності, надійності і гармонії новітніх технологій.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: