ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2015 рік для Собакижінка і чоловік

Рекламний блок

Народжені в рік Собаки в 2015 році знайдуть шляхи самовираження через творчість, багатьом належить встати на шлях самовдосконалення. Як показує практика, часто представники року Собаки довгий час працюють зовсім не в тій області, де їх справжнє призначення. Одного разу такі особи звільняються зі нудної роботи, щоб стати, наприклад, артистом.


Товариськість Собаки плюс підтримка близьких посприяють активності в рік Кози. На новій стезі Ви будете буквально фонтанувати ідеями, привертаючи увагу до себе тих, хто може реалізувати ідеї на практиці. Головне в процесі творчої самовіддачі не забувати про здоров'я, щоб не послабити імунітет. Собакам протипоказано нервувати, потрібно правильно харчуватися і якісно відпочивати.


Собака жінка


Гороскоп 2015 Собака женщины


Жінка, що народилася в рік Собаки, у 2015 році може пройти переломний період у житті, це торкнеться і кар'єри, і сім'ї. Якщо буде рішучість і сміливість, впевненість у собі, зміни будуть позитивними, такими, до чого прагне знак. Час Дерев'яної Кози принесе і зміни у світогляді Собаки, можливо, стане відкриттям нової релігії або окультної науки. Не можна займатися самопожертвою в любові, інакше кинутої Собаці залишиться лише зализувати рани. Представниці знаку будуть допомагати близьким і рідним, знайдуть гармонію з оточуючим.


Собака чоловік


Гороскоп 2015 Собака мужчина


Чоловік, що народився в рік Собаки, в 2015-м повинен бути сміливим і рішучим, цілеспрямованим і впевненим у собі. Тоді Дерев'яна Коза сприятиме успіху, процвітання, позитивним змінам в житті. Не виключена переоцінка орієнтирів та внутрішніх переконань. Якщо Собака буде допомагати близьким, стане підтримкою і захистом, тим самим знайде і внутрішню гармонію.


У кар'єрі більшість чоловіків року Собаки будуть реалізовані, удача чекає тих, хто не сидить склавши руки, а постійно в пошуку нових ідей. При цьому не варто форсувати події, щоб не перенапружити, потрібні люди будуть надіслані зірками, щоб допомогти реалізувати перспективні плани Собаки.


Любовний гороскоп


Собака в 2015-му буде кохана, довірлива, що не завжди йде в подальшому на користь відносинам. Потрібно не тільки вміти любити, але і не перетворювати своє життя в потурання партнеру, сліпе підпорядкування, коли думка Собаки не враховується, призведе до їх незавидного положення в парі і невдоволення якістю особистому житті. Партнер Собаки може піти, залишивши їм лише гіркоту образ. Собаці треба боротися зі своєю вразливістю, вести себе на рівних у відносинах. Сімейним зірки обіцяють кропітка праця по створенню гармонії в будинку.


Кар'єра і фінанси


У плані фінансів рік буде спокійним, але без значного збільшення доходів. Тому надзвичайною прибутку і великих витрат не передбачається. Але доходи все-таки зростуть, багато в чому завдяки допомозі з боку. У другому півріччі багато Собаки захочуть підвищити рівень свого професіоналізму, отримати додаткову освіту. Курси можуть бути різними, в залежності від цілей і здібностей людини.


Собака - Овен


Гороскоп Собака - Овен 2015Овен, що народився в рік Собаки, буде блищати в 2015 році. Це буде час, коли проявляться творчі, лідерські, фінансові та інші (для кожного свої) якості повною мірою. Вийде заявити про себе і своїх здібностях, Овни-Собаки здійснять значне сходження по сходах життєвого успіху. Зірки радять на цьому шляху не забувати про близьких і коханих.


Собака - Телець


Гороскоп Собака - Телец 2015Телець, що народився в рік Собаки, буде в 2015 році жити спокійно, але досить благополучно. Так, сімейним Тельцям доведеться значно покращити життя сім'ї покупкою дачі або автомобіля. Тельці проявлять свою практичну хватку, не відпустять свою удачу. Буде час і для турботи про своє здоров'я, якщо цього не зробити зараз, можливі проблеми.


Собака - Близнюки


Гороскоп Собака - Близнецы 2015Собака і Близнюки - люди такого поєднання зазвичай натури довірливі, мають багато друзів. Це може бути благом, але не в 2015 році. Дерев'яна Коза може зіграти злий жарт із представниками знаку. Довіряє чужої думки і схильний до впливу ззовні Близнюк може підсісти на наркотики або почати зловживати алкоголем. Проблеми в зв'язку з цим не змусять себе чекати. Зірки радять тримати у вузді свої вади і згубні звички.


Собака - Рак


Гороскоп Собака - Рак 2015Рак, що народився в рік Собаки, багато часу приділить своєму захопленню, коханій людині. Щоб довести своє кохання або об'єкту кохання Рак-Собака і гори зверне, і зірку з неба дістане. У Раку в рік Дерев'яної Кози багато енергії, і все буде виходити так, як задумано. До середини року може відбутися весілля або станеться різке позитивну зміну у поглядах на життя. В кінці року можливе придбання житла.


Собака - Лев


Гороскоп Собака - Лев 2015Лев, народжений у рік Собаки, обов'язково закохається в 2015 році, це відбудеться вже на початку року. У зв'язку з новим світлим почуттям Леви зможуть зважитися змінити життя корінним чином: наприклад, почати працювати у невластивій для себе шляху або поміняти місце проживання. Зірки кажуть, що Лев-Собака проведе рік так, що зможе назвати себе щасливою людиною.


Собака - Діва


Гороскоп Собака - Дева 2015Діви, що народилися в рік Собаки, в 2015-му випробовують деякі труднощі у робочому колективі. Що може стати причиною звільнення, пошуку іншого місця роботи. Зірки радять стримувати свою конфліктність і як можна менше вступати в суперечки, особливо з близькими людьми. Сім'я і друзі допоможуть Діві влаштуватися кращим чином. Більше уваги представники знаку приділять свого особистого життя.


Собака - Ваги


Гороскоп Собака - Весы 2015Якщо Ваги народилися в рік Собаки, в 2015-му їх чекає час, коли потрібно особливо уважно ставитися до свого здоров'я. Можуть бути проблеми з кінцівками, з артеріальним тиском, краще попередити ускладнення, провести профілактичні заходи. Терезам не можна займатися важкою працею, піднімати тяжкості. Інакше проблем зі здоров'ям не уникнути.


Собака - Скорпіон


Гороскоп Собака - Скорпион 2015Собака та Скорпіон - для людей такого поєднання рік Кози готує неприємні сюрпризи у вигляді нерозуміння з боку оточуючих. Прагнення та ідеї Скорпіона не будуть підтримані, але на це не варто звертати увагу. Головне - доводити розпочату справу до кінця. І тоді у другій половині року товариство може змінити своє ставлення до Скорпіона-Собаці, як особистості далекоглядною і розсудливою, переконаною у свій правоті.


Собака - Стрілець


Гороскоп Собака - Стрелец 2015Собака - Стрілець у 2015 році буде успішною завдяки власній інтуїції. Особистості такого поєднання повинні прислухатися до внутрішнього голосу, тоді зможуть досягнути поставлених цілей і навіть повести за собою інших. До середини року можлива велика купівля. Під завісу Дерев'яна Коза подарує представнику знака доленосне знайомство.


Собака - Козеріг


Гороскоп Собака - Козерог 2015Козеріг, що народився в рік Собаки, зазнає в 2015-му приплив життєвих сил і енергії, яка буде буквально зашкалювати. Головне, направити потік в потрібне русло, в перспективні проекти. Зірки говорять про тенденції року Кози для даного поєднання: буде активна допомога у вирішенні чужих проблем, а свої справи часто відсуватися на потім. Тоді як власна ситуація Козерога-Собаки вимагає якнайшвидшого вирішення.


Собака - Водолій


Гороскоп Собака - Водолей 2015Водолій, що народився в рік Собаки, вступає в 2015-му в період плідної роботи, коли кожне зусилля обов'язково окупиться. Всі справи будуть продуктивними, тому не варто настільки сприятливий період марно гаяти час. Може бути, справа всього життя вдасться заснувати і розгорнути саме в рік Кози. Якщо це вийде, Водолій назве себе щасливчиком.


Собака - Риби


Гороскоп Собака - Рыбы 2015Риби, народжені в рік Собаки, в 2015 році будуть багато часу приділяти бізнесу, заробітку, захочуть домогтися більш високооплачуваної роботи. Допомогу в цьому напрямку матимуть хороші знайомі, друзі або родичі. Заради досягнення кар'єрного зростання представникам знаку доведеться вирішити важливі питання, може бути життя і роботи далеко від сім'ї. Зірки рекомендують людям такого поєднання не боятися змін.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...