Nissan Terrano 2019

протягом більш ніж трьох десятків років наші співвітчизники успішно експлуатували знамениті позашляховики родом з далекого загадкового Сходу. Дещо вони підтвердили репутацію недорогої, але, тим не менш, надійного і готового до різних, найбільш складних кліматичних і рельєфним випробувань легкового автомобіля говорити не варто. На сьогодні нові моделі Nissan з'явилися в якості новинки, розробленої на основі популярного і надійного, практично незамінного в умовах вітчизняного непередбачуваного клімату і рельєфу позашляховика.

ЗМІСТ

 • Невеликий екскурс у минуле
 • Про зовнішність і параметрах
 • Коротко про салоні
 • Про двигунах
 • Нова модель, ще перебуваючи в стадії розробки, отримала багато цікавих інновацій:

 • В екстер'єрі, інтер'єрі і технічних показниках моделі з'явилися в якості значних змін попереднього покоління автомобілів даного сегменту;
 • В новому кузові отримано кардинально новий позашляховик, цінова категорія – доступний для середнього класу сегмент;
 • Порівняно недорога вартісна категорія передбачає комфортабельність, функціональність і опції, гідні автомобілів класу преміум;
 • Комплектація і ціни приведені до кращим світовим зразкам і вимогам стандартизації.
 • Nissan Terrano 2019

  Наскільки буде цікавий новий позашляховик, покаже буквально найближче майбутнє. Тим не менш, у Nissan Terrano досить цікава історія сходження на верхні сходинки рейтингів популярності.

  Невеликий екскурс у минуле

  Знаменитий легковий автомобіль Nissan підвищеної прохідності представлений на весняній американської авто ярмарку в якості перспективи 2019 модельного року вже далеко не може бути позиціонований як новинка. Це вже четверта генерація даної моделі. Але кожна попередня була досить цікава для свого часу:

 • 1986 рік, міжнародний авторинок Європи, Північної Америки і Японії отримує принципово новий позашляховик під назвою Pathfinder. Навіть на фото у популярних на той час каталогах, ясно видно його основні пріоритети у вигляді надійної рамної конструкції, повного приводу, потужної силової системи, МКПП і АКПП, величезного салону;
 • У наступного покоління з'явилося 5 дверей, численні інновації. А перші шпигунські фото вразили шанувальників двома видами приводу, широкої моторної гамою — 3 дизеля, один бензиновий V6. Дана модель стала основою для позашляховика Regulus серії «люкс»;
 • 2013 рік, у оновленого і кардинально доопрацьованого у третій варіації Террано не тільки вражаючий екстер'єр, але і дійсно приголомшливі показники. База обладнана передній передачею, більш дорогі варіанти моделі запропоновані в повно приводний версії.
 • Про прийдешнє, четвертому поколінні відомо, що машина розроблена для Індії, концепт вперше показаний на автосалоні в Мумбаї і отримав відмінні відгуки експертів авторинку. Для того щоб новий Террано адаптувати для наших вітчизняних доріг, розробники додали багато нового і цікавого, а також значно розширили набір опцій.
 • У зв'язку з цим, на російському ринку повинна з'явитися модель позашляховика, до якого прикута увага і професіоналів – водіїв та любителів екстремальних подорожей. Тому важлива інформація про такого порядку. Дата виходу на міжнародний ринок – початок майбутнього року, початок продажів в Росії дещо пізніше, виробник планує його на середину 2019 року.

  Про зовнішність і параметрах

  Nissan Terrano 2019

  Екстер'єр пропонованої новинки став динамічним, з'явилася сучасна стильність, простежується новий тренд у вигляді яскравих спортивних ноток і елементів. Нова зовнішність сформована за рахунок великої «ніссановськой» радіаторної решітки, складною по конструкції головної оптики, з нішами для протитуманного світла. Останній тест драйв продемонстрував їх якість. Останні новини для шанувальників стилю. У палітрі забарвлення кузова з'явилися деякі модні відтінки і кольори.

  Розміри представленого авто наступні.

  Довжина см 431, 5 Висота 162 см, 5 – 169, 5 Ширина 182 см, 2 База см 267, 3 Кліренс 20 см, 5

  Коротко про салоні

  Nissan Terrano 2019

  Зовнішність все ближче до преміальних позашляховиків, перші фотографії інтер'єру підтверджують, що в салоні все так само класично просто, лаконізм і стриманість – основний принцип концепції. Переваг у новинки досить, вони полягають у комфортності, місткості та практичності. Інтер'єр сформований в двокольоровому варіанті, а опції контролю руху відповідають кращим світовим зразкам.

  Про двигунах

  Технічні характеристики силової системи справляють сильне враження навіть на професіоналів автомобільної галузі:

 • Два бензинових, об'єм 1, 6 л і 2, 0 л, потужністю 114 143 л. с. відповідно;
 • Пара дизельних, обидва по 1, 4 л. , потужністю 85 і 110 л. с.

 • Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: