KIA Cerato 2019

КІА абсолютно заслужено має почесне звання одного з найбільш продаваних авто брендів світового значення. Не варто робити акцент на тому, що логотип концерну відомий як за кордоном, так і на просторах колишнього Союзу. Прагнення до вдосконалення кращих тенденцій сучасної автомобільної моди стало однією з «родзинок», які роблять КІА не просто модним виробником, але і одним із законодавців класичного стилю. Варто приділити увагу тому факту, що з'явилися нові подробиці про запропонованої новинці зовсім недавно. Світове мотор-шоу в Детройті 2018 представило нову модель KIA Cerato 4 в якості прем'єрного показу. Але вона вже добре зарекомендувала себе під назвою Forte на жвавих автобанах США.

ЗМІСТ

 • Основні особливості новинки
 • Перспективи новинки
 • Зміни екстер'єру і салону
 • Салон і мотори
 • Основні особливості новинки

  Вітчизняні автолюбителі відмінно знають всі головні особливості марки – надійність, якість, сучасні технологічні та дизайнерські впровадження.

  KIA Cerato 2019

 • При цьому в будь-концепції і конструкційному рішенні було і залишається головним те, що комплектація і ціни відмінно відповідають тим принципам, які на сьогодні прийняті на ринку легкових транспортних засобів;
 • Автолюбителям, експертам ринку і учасникам офіційній торговельній мережі КІА вже необхідно готується до прем'єри нового фастбека, аналогічного представленому недавно концепту Kia Stinger з помітними спортивними, енергійними молодіжними тенденціями;
 • Дата виходу на домашній ринок і поява в автосалонах найбільшої країни – покупця напівспортивних фастбэков США зовсім не за горами. Продажу Форт 4 в Північній Америці вже заплановані на середину поточного 2018 року.
 • Початок продажів в Росії швидше за все стартує не пізніше першої половини наступного року. На сьогоднішній день виробником не передбачені такі показники, як комплектація і категорія цін, а також мінімум і максимум вартості для вітчизняного споживача.

  Перспективи новинки

  Враховуючи всі інновації, застосовані в конструкції й оснащення автомобіля, покупцеві не варто розраховувати на бюджетний ціновий варіант. Швидше за все, для російського споживача, судячи за наявними фото, це буде досить солідна інвестиція в майбутні комфортні і безпечні подорожі на високій швидкості по найскладнішим дорогах і навіть по бездоріжжю.

  На сьогодні всі дані про новинку, в тому числі і шпигунські фото позиціонують Cerato в якості стильного, надійного, сучасного автомобіля трохи вище середнього класу, що випускається Південною Кореєю, а саме — Kia Motors більше 14 років, з 2004 року. У 2008, 2009, 2012 р. були проведені значні конструкційні і рестайлінгові зміни, але пропозиція 2019 модельного року стала справжнім проривом в області автомобілебудування. Про нього, кардинально змінився Kia Cerato (Росія, Європа), Kia Forte для США і Kia K3 для Південної Кореї далі.

  Зміни екстер'єру і салону

  KIA Cerato 2019

  Для найкращого наповнення ринку автомобілів підвищеного класу комфортності кілька років тому концерн Kia Motors пропонував різні варіанти седанів і купе.

 • Осіння авто ярмарок в Детройті минулої осені продемонструвала кардинально новий підхід до оформлення зовнішності новики, що отримала відмінні відгуки фахівців;
 • У вигляді класичного седана з ефектним рестайлінгом проглядається чітке спрямування на створення не просто маневреного міського автомобіля, а високошвидкісного авто для завантажених по максимуму вулиць мегаполісу;
 • Оновлений автомобіль відрізняється зміною дизайну та оформлення решітки радіатора, сенсорними ліхтарями головної оптики, витонченим переднім бампером, ксеноновими фарами, керованими параметрами штучного інтелекту;
 • Результати, отримані в ході тест драйву, дозволяють стверджувати, що південнокорейські конструктори отримали приголомшливі успіхи в області поліпшення аеродинаміки і безпеки руху.

  Салон і мотори

  KIA Cerato 2019

  Оригінальність дизайну підкреслена плавними лініями виштамповок в нижньому сегменті двері, пятилепестковыми колісними дисками, великою кількістю хромованих деталей обробки. Останні новини стосуються колірного оформлення і технологічних інновацій всередині салону. Виробник пропонує 8 основних і десяток додаткових кольорів та їх відтінків, найкращі матеріали для обробки зсередини, анатомічні крісла, численні опції, що підвищують рівень комфорту та безпеки в дорозі.

  Технічні характеристики двигунів наступні:

  Паливо Об'єм Потужність Бензин 1, 6 л 130 л. с.— // — 2, 0 л 150 л. с. Турбодизель 1, 6 л 128 к. с.

  Всі автомобілі плануються бути оснащеними АКПП і МКПП 6 ступінчастою системи, в планах роботизована система передач і двигун – гібрид.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: