Що повинно бути на столі в рік Свині 2019

Підготовка до Нового року – непросте заняття. Господинею 2019 року стане Жовта Земляна Свиня. Незважаючи на те, що це домашня тварина, воно відрізняється злегка дикуватим характером. У зв'язку з цим, організація свята повинна бути не цілком стандартною. Враховуючи, що будь-яка господиня намагається сподобатися тварині тотему, необхідно врахувати безліч нюансів, в тому числі і те, що повинно бути на столі в рік Свині 2019. Адже, від цього буде залежати, чи відвідає ваш будинок успіх і благополуччя.

ЗМІСТ

 • Поради астрологів щодо їжі
 • Інші моменти, які необхідно врахувати
 • Поради астрологів щодо їжі

  Знавці китайських звичаїв стверджують, що Свиня зарекомендувала себе, як ненажерливе і всеїдна тварина, тому новорічний стіл повинен бути багатим і насиченим різноманітними стравами. Вони повинні бути не обов'язково поживними. Господині, які бажають сподобатися Свині, можуть не готувати безліч гарячих страв. Досить одного гарніру і запеченої качки або кролика. Однак, салатів, закусок має бути достатньо. Це можуть бути вже звичні «Олів'є», «Оселедець під шубою» і т. п. На стіл можна поставити і декілька абсолютно нових салатів, якими господиня, напевно, здивує гостей. Їх рецепти можна дізнатися на сайті g2019.su.

  Що повинно бути на столі в рік Свині 2019

  На новорічному столі обов'язково повинна бути м'ясна нарізка, куди ж без неї. У той же час, потрібно не забувати, що на столі не може бути нічого, що нагадує про свинині:

 • свинячі відбивні, жарке, гуляш, стейки та ін;
 • шинка зі свинини;
 • ковбаса містить сало, і, природно, саме м'ясо.
 • Це, мабуть, єдиний виняток, що стосується новорічного меню. Всі інші продукти можуть бути повною мірою представлені на новорічному столі, починаючи з курятини, качок, гусей і закінчуючи дичиною. М'ясо домашніх тварин, таке як: яловичина, баранина, телятина також може бути на столі при зустрічі Нового року. Воно може бути приготовлено самим різним способом. Головне, що б все це було зроблено з любов'ю.

  Численні салати можна уявити оригінальним способом, в тому числі і у вигляді самого тотемного тварини. При цьому не варто забувати, що це рік земної стихії, якої характерний жовтий колір. Тому закуски і салати можна посипати сиром, тертим жовтком і навіть часточками цитрусових фруктів. Адже всі вони мають жовтий відтінок.

  Незважаючи на те, що господиня року з першого погляду здається трохи навіженою, вона любить порядок і пунктуальність. Це означає, що господині повинні почати завчасно готуватися до зустрічі Нового року. Потрібно продумати всі деталі меню, дізнатися, яка сервіровка столу сподобається Свинці, який наряд і оздоблення кімнати доведеться їй до душі.

  Що повинно бути на столі в рік Свині 2019

  Так як тотем травоїдна тварина, на столі повинно бути в достатній кількості овочевих страв і різноманітної зелені. Свиня любить різні крупи, тому буде доречним поставити в центрі столу миску з пшеницею та пшоном. Злакові культури можуть бути пророщеними. Крім цього, на столі повинно бути велике розмаїття хлібної продукції, починаючи від чорного хліба і закінчуючи пирогами.

  Не варто забувати, що Свинка любить красу, тому добре, якщо на столі буде все ошатно і більше присутня жовта гама. Її може розбавити червоний колір вина і фруктів і зелений колір овочів і зелені.

  При приготуванні краще використовувати тільки натуральні продукти. Не допускаються фастфуди і продукти з ГМО.

  Для приготування десерту краще використовувати натуральні ягоди, горіхи і мед.

  Інші моменти, які необхідно врахувати

  Господиню року може привернути в будинок не тільки вдалі страви. Дуже важливо правильно прикрасити приміщення, інтер'єр і саму ялинку. Важливе значення має і вбрання. Загалом, потрібно зробити все, щоб закохати в себе Свиню.

  Оздоблення кімнати Так як Свинка відноситься до домашніх тварин, кімнату для зустрічі Нового року можна прикрасити в сільському стилі. Тобто замість звичайних штор можна використовувати домоткані полотна з вишивкою і народним орнаментом. В такому ж стилі можуть бути підібрані: скатертина і покривало на диван. Під ялинку можна помістити скриньку у вигляді тотемного тварини, куди обов'язково покласти купюри великого номіналу, для притягнення грошей та удачі. Прикрасою можуть стати вироби з натурального дерева та плетені крісла, декоративні композиції і т. п. Що стосується колірної гамми, то підійдуть відтінки жовтого і золотого. Це стосується і прикраси ялинки.

  Тотемна тварина не відрізняється витонченістю фігури, тому їй подобається все об'ємне. Цю проблему можуть вирішити волани на скатертини і канделябри зі свічками на столі. Обсяг створює і легке напилення штучного снігу на бокали та інший посуд. Сервіровка столу Для святкування 2019 року ідеальним буде круглий стіл. В центрі його можна поставити фігурку Свинки, а поруч з нею багато зелені і овочевих страв. Посуд можна підібрати в сільському стилі. Це може бути посуд з глини або кераміки, а також плетені вази для хліба і фруктів. Як вже було зазначено, на столі має бути велика кількість страв. Однак, це не означає достатку маленьких тарілочок. Деякі закуски можна розташувати малими порціями на великому блюді. Серветки також можна підібрати з об'ємним малюнком або з ручною вишивкою. Колір і стиль одягу Так як у володіння в 2019 році входить Жовта Свиня, то й одяг для зустрічі Нового року має відповідати цьому кольору. Це не означає, що всі повинні одягнутися в жовті вбрання. Свинка буде знаходитися в земній стихії, а це говорить, що можна вибрати всі кольори, пов'язані з землею. Це може бути: коричневий, оранжевий, бежевий, зелений, сірий та інші подібні кольори. Вони можуть бути досить яскравими і в той же час трохи приглушеними. Що стосується крою, то чільне тварина не любить скутості і тому віддає перевагу вільну форму одягу. Нічого не повинно сковувати рухи під час зустрічі Нового року.

  Серед прикрас можуть бути вироби з натуральних матеріалів, таких як золото, дерево, природні камені, наприклад – бурштин.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: