Фільм «Спаун 2» 2019

Фільм «Спаун 2» в 2019 році стане повноцінною переробкою фільму жахів з однойменною назвою 1997 року. Проект стане режисерським дебютом Тодда Макфарлейна, ілюстратора і сценариста. Він також знявся в оригінальному фільмі в епізодичній ролі. Точна дата виходу поки не називалася, але реліз планується на 2019 рік. Сценарій вже готовий повністю, а творець фільму обіцяє, що він стане більш похмурим і серйозним, ніж оригінал.

ЗМІСТ

 • Сюжет сиквела
 • Акторський склад
 • Знімальна група
 • Новости виробництва
 • Країна: США Жанр: жахи, трилер, супергерої Режисер: Тодд Макфарлейн Коли вийде: 2019 рік

  Перший фільм розповідав про героя Еле Симмонсе, що уклала угоду диявола і після смерті повернувся на Землю. Він повстав проти демонів і став битися на стороні добра. Новий фільм, трейлер російською до якого ми побачимо тільки після завершення зйомок, буде також присвячений йому. Як перший, так і новий фільми зняті за мотивами коміксів, виходять з 1992 року і по сей день. Точно невідомо, про що фільм, яку арку пригод Спауна торкнеться. Подробиці стануть відомі ближче до релізу.

  Фільм «Спаун 2» 2019

  Сюжет сиквела

  Сюжет розповідає глядачеві про спецагента Еле Симмонсе, який був убитий через зради своїх же товаришів по службі. Сіммонс після своєї смерті потрапляє в пекло, тому що на його рахунку безліч злочинів. І в пеклі він укладає угоду з одним з демонів, отримуючи можливість повернутися на Землю. Він стає супергероєм, якого неможливо перемогти. Супергероєм не в класичному розумінні, а з боку темряви, тому що його завдання — підготувати світ до наближення Кінця Світу і справжньому пеклі на Землі.

  Але таке положення Сіммонса, який отримав супергеройське прізвисько Спаун, не влаштовує. І він повстає проти своїх демонічних господарів. Тепер він стає супротивником сил Темряви і б'ється на світлій стороні. Короткий зміст повторює події першого фільму. Але без цікавих нових поворотів глядач точно не залишиться, переглядати одне і те ж не доведеться. Відправитися в кіно дивитися на жахливі пригоди Спауна можна буде вже в 2019 році.

  Акторський склад

  До роботи над фільмом будуть залучені нові актори, не знімалися в оригіналі. Шанувальників «Спауна» чекає рекастинг головного героя і всіх побічних. З моменту виходу першого фільму пройшло вже більше двадцяти років, якщо ми і побачимо виконавців звідти, то тільки в якості невеликого камео (і, ймовірно, в інших ролях).

  Акторський склад ще не був підібраний і уточнено. Творці фільму не оголосили жодного виконавця із задіяних в супергероическом трилері. Але до початку зйомок ця інформація точно з'явиться, дозволяючи уважно поглянути на каст і уявити, що можна чекати від фільму в плані акторської гри.

  Фільм «Спаун 2» 2019

  Знімальна група

  Над тим, щоб шанувальники Спауна отримали не фанатське відео, а повноцінний блокбастер, трудяться:

 • Режисер: Тодд Макфарлейн.
 • Сценарист: Тодд Макфарлейн.
 • Продюсери: Тодд Макфарлейн, Джейсон Блум.
 • Знімальна група ще тільки наближається. Більшу частину роботи виконує Макфарлейн, очевидно гарячий своїм першим режисерським проектом. У перспективі вона поповниться операторами, композиторами, художниками та іншими продюсерами. А подивитися на результат їх роботи можна буде вже в 2019 році, як в кінотеатрах, так і (після закінчення прокату) на онлайн майданчиках, які транслюють фільми.

  Новости виробництва

  На нью-йоркському Комикконе в 2016 році Тодд Макфарлейн оголосив про свої плани на зняття фільму «Спаун 2». Він оголосив, що зйомки стартують вже в лютому 2018 року. І сценарій був написаний вже на той момент. Написав його сам Макфарлейн. Пізніше до проекту приєднався продюсер Джейсон Блум.

  У своєму інтерв'ю художник обіцяв, що картина отримає рейтинг R. І аж ніяк не за брудні слівця: він планує створити похмурий і серйозний фільм, який затягне в загальну атмосферу реалістичним драматизмом і нажене справжнього страху на глядача. Від усіх фільмів про супергероїв, які щорічно у величезній кількості виходять на великий екран, «Спаун 2» точно буде разюче відрізнятися. Переконатися в цьому можна буде вже в 2019 році, коли відбудеться повноцінний реліз картини російською.

  Бюджет фільму складе всього 10 мільйонів доларів, що для блокбастера не багато. Макфарлейн планує обійтися без підтримки іменитих студій і зробити все самостійно. Коли вийде фільм, він не буде рекламуватися відомими студіями, але і навряд чи пройде повз увагу цільової аудиторії.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: