Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини Володіної

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини Володіної розповість, який вплив проявить планета-покровитель кожного знака, вона виявиться супротивником або союзником у вирішенні головних задач року.

Овни

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїВ 2019 році ваша головна планета Марс виявиться вашим супротивником і позбавить вас головних якостей – наполегливості та впертості. Однак саме це послаблення сильних сторін характеру дозволить встановити гармонію у відносинах (серпень-вересень). У першій половині року будете відчувати уповільнення всіх процесів. Але і це добре! Буде час вибудувати грамотну стратегію в кар'єрі.

Тельці

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїВ 2019 році опинитеся в немилості у Плутона. Підступна планета проявить негативний вплив на стосунки з друзями... Хоча вже навесні такими ви їх назвати не зважитеся. Остерігайтеся зради! Розчарування від друзів може компенсуватися любовними відносинами. Але і тут все добре зважте і подумайте, чи гідний ваш улюблений людина другого шансу.

Близнюки

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїВізьміть до середини весни паузу у вирішенні важливих життєвих завдань: шлюб, великі покупки, подорожі, кредити, грошові операції. У травні, як тільки Юпітер і Плутон займуть прихильні позиції, ви зможете безперешкодно здійснити всі плани, а особливо кар'єрні. Любовний гороскоп обіцяє вам удачу, якщо ви візьмете ініціативу у власні руки.

Раки

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїВаша планета-союзник – Місяць, і в 2019 році, можете сміливо на неї розраховувати. Вона зміцнить вашу інтуїцію і комунікабельність, що дозволить вам обзавестися дуже корисними зв'язками. Перші місяці всі козирі будуть у ваших руках. Не соромтеся такого везіння і відірвіться в реалізації своїх бажань по повній! Будь-яке ваше рішення виявиться вдалим. Восени займіться душею.

Леви

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїСонце – ваш покровитель – в 2019 році вас нагородить або покарає. Воно наповнить Львів такою колосальною енергією, що не кожен виявиться здатним керувати такою силою. Якщо ви зможете з її допомогою створювати і наповнювати – будете щасливі. Якщо ні – осягнуть розчарування, але вони навчать керувати сонячною енергією. У серпні очікуйте кар'єрного і матеріального зльоту.

Діви

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїВашою життєвою удачею керує Меркурій, і в 2019 році він буде як ніколи гарний! Особливо відчуєте його розташування в першому півріччі. Натхнення і сил вам вистачить і на себе, і на весь світ. У період спаду впливу планети вам захочеться любові. Потерпіть і продовжуйте будувати кар'єру, вести бізнес чи займатися творчістю, пожинаючи щедрі плоди. Любов'ю «займетеся» взимку.

Ваги

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїЦей рік буде знаковим у вашому житті. Постарається Венера. Вона активізує вашу романтичну сторону, але питання в тому, чи буде це доречно, вчасно і до речі? Якщо ви перебуваєте у стосунках, остерігайтеся зради, як вашій, так і вам. Зате все у вас буде ладитися на професійному терені. Ви зможете догодити керівництву, заробити авторитет в очах колег і стати для них всіх відкриттям року.

Скорпіони

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини Володіної2019 рік проявить у вашому знаку найкращі свої якості. Ви будете завжди опинятися в потрібному місці, у потрібний час і, головне, з потрібними людьми. Плутон для вас вже расстарается. Але все ж не варто покладатися лише на зірки. Для жінок вони підготували багато випробувань у вигляді інтриг, таємних змов і навіть пліток. Не опускайтеся до останніх, і будьте пильні в справах любовних.

Стрільці

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїУ першій половині року на вас чекає затишшя. Юпітер дасть вам час накопичити сили і мудрість, які вам потрібні як повітря вже влітку. Головні сцени дії розгортатимуться у ваших стосунках. Вас буде кидати на пік пристрасті, то в безодню розчарувань. Постарайтеся встановити баланс, щоб з тверезою головою визначитися у відносинах. Але як би вони не завершилися, для вас все буде на краще.

Козероги

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини Володіної2019 рік вам не дасть нудьгувати. Головним призвідником ваших пригод стане Сатурн. Він буде з вами гратися як кішка з мишкою, то зриваючи ваші глобальні плани, то вручаючи вам подарунки Долі, які ви вже і не чекали. Не включайтеся в його гру і дозволяйте подій траплятися так, як їм заманеться. Це і буде ваш щасливий шлях, навіть якщо він поведе вас самими несподіваними шляхами.

Водолії

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїУран вам влаштує «солодке життя» у першій половині року. Можливо, вона буде солодким і в позитивному значенні цього слова. Але для цього вже будьте ласкаві віддатися роботі по любові. Але навіть якщо ви не погодитеся, вона візьме вас силою і висмикне терміновими справами з-під вінця або з відпустки в Австралії. Влітку і восени реабилитируйтесь перед рідними за відданість роботі.

Риби

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїНептун, як істинний покровитель, буде супроводжувати вас у важливих справах. Головні ваші успіхи відбудуться в кар'єрі. Можливо, вам і не вдасться досягти самої вершини, але ви точно зможете закласти міцний фундамент для майбутніх кар'єрних успіхів (особливо це важливо для чоловіків). Правда, це активізує ваших заздрісників і недоброзичливців. Будьте пильні! Віддушину ви знайдете в релігії і духовних практиках.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: