Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра Зараєва

Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Олександра Зараєва очікують багато. Глава російської астрологічної школи і один з авторитетних астрологів країни, прогнози якого здобули широку популярність далеко за межами Росії, керуючись власними методами прогнозування, склав гороскоп для всіх знаків зодіаку. Буде добра господиня року Свиня, і які сюрпризи вона нам готує?

Овни

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваВ 2019 році нудьгувати вам не доведеться. Набираючи темпи на початку року, ви розвинете небувалу швидкість у напрямку до вершин бізнесу або кар'єри. Найбільш активними виявляться березень і травень. Зустрічі, угоди, домовленості та освоєння нових напрямків діяльності будуть віднімати основну частину часу. Однак не дозволяйте собі діяти неусвідомлено. Можете захопитися, і ваші ходи конкуренти побажають оскаржити в суді.

Тельці

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваНайбільшим інтересом у 2019 році для вас будуть почуття і відносини. Ваш любовний гороскоп дуже оптимістичний. Багатьом представникам знака пощастить закохатися – пристрасно і взаємно. Астролог радить не зволікати зі вступом у шлюб. Пари, які переступили поріг Рагсу в рік Свині, приречені на щастя в любові. Якщо ж ви вже перебуваєте у парі, у вас буде багато можливостей зміцнити відносини.

Близнюки

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваВже на початку 2019 року розкривайте кишеню ширше і звикайте бути багатою людиною. У травні ви будете писати великий список бажань, на які захочете витратити зароблене. Ви зможете розрахуватися за боргами, якщо такі є, озолотити родичів і влаштувати собі шикарне життя. Але це лише в тому випадку, якщо ваші доходи не будуть сперечатися з законом.

Раки

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваГоловні події розгортатимуться влітку. Обставини змусять вас освоїти нову діяльність, змінити роботу або перейти на іншу посаду. Можливо, ця думка вас не відразу втішить, але не турбуйтеся. Саме ці зміни дозволять вам істотно підправити своє матеріальне становище. Деяким Ракам вдасться здійснити свою заповітну мрію, вклавши гроші в нерухомість, а деякі відправляться в подорож, про яку давно мріяли.

Леви

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваУ майбутньому році вам відкриються таємниці, які можуть кардинально змінити ваше життя. Швидше за все, вони будуть стосуватися родини та людей, наближених до неї. Ймовірно, це буде одне з головних розчарувань у вашому житті. Але, повірте, все до кращого і вчасно. Чим раніше вам відкриється правда, тим щасливіше складеться ваше подальше життя.

Діви

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваВкрай сприятливий рік для тих Дів, які перебувають на держслужбі або є найманими працівниками. Також він буде дуже вдалим для жінок, зайнятих творчою діяльністю. І ті й інші отримають рідкісний шанс прославитися за допомогою своїх праць. Службовці зможуть проявити здібності, які і самі від себе не очікували, а творчі особистості знайдуть справжню славу.

Ваги

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваБудуть цьогоріч складні для вас періоди, в які вам може здатися, що ваш світ звалився. Причиною таких переживань стане нерозділене кохання або відносини, які в силу строку давності дали тріщину. Так, хорошого в цьому мало. Але це лише на перший емоційний погляд. Це випробування вам зірки пошлють, щоб навчити вас цінувати головне.

Скорпіони

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваГоловною вашою проблемою в 2019 році може стати здоров'я. Ви не знаєте або не хочете знати, що ваші деякі захворювання перейшло в хронічну стадію. Закривати очі на здоров'я в будь-якому випадку небезпечно, а у вашому вкрай небезпечно. Якщо не бажаєте провалятися більшу частину року в лікарнях, починайте лікувати свою проблему вже на його початку. Матеріальну і моральну підтримку вам нададуть чужі люди.

Стрільці

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваРік Свині вам запам'ятається роком, в якому ви зміните місце проживання. Для деяких Стрільців мова йде про іншій країні. Можливо, для вас це виявиться повною несподіванкою і навіть категоричним протестом. Заспокойтеся і не заважайте Долю робити вас щасливим. У неї на вас грандіозні плани, і коли-то ви їй будете дуже вдячні за цей поворот.

Козероги

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваВ 2019 році вас чекає загострення пристрастей по всіх фронтах. Головним каменем спотикання стане ваш непокірний характер. І навіть якщо до цього вас називали «безвольною овечкою», ви покажете, який вовк ховається під її шкурою. Перепаде і колегам, і домашнім, і навіть ні в чому невинним людям. Але не перестарайтеся! «Оскал» може стати вашою поганою звичкою, яка буде породжувати у відповідь агресію.

Водолії

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваДля чоловіків цього знака рік пройде у сімейних турботах – покупка або будівництво будинку, ремонт, народження малюка або активну участь у вихованні підростаючого дитини. Таким діяльним ви ще ніколи не відчували. Жінки-Водолії можуть в точності повторити цей сценарій, але все ж більшості з них Доля підготувала кар'єрні клопоти, які виявляться дуже приємними.

Риби

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Олександра ЗараєваВесь ваш час і увагу в майбутньому році буде сконцентровано на зароблянні грошей. Вони потрібні не тільки вам, але і людям, до яких ви небайдужі. Дуже ймовірно, що це можуть бути і зовсім чужі люди. Намір, безумовно, благородна, однак у вашому гороскопі на 2019 рік проглядається великий обман. Будьте обережні, віддаючи душу недостойному людині!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: