Нові моделі Мазда 2019

Популярний, привабливий і улюблений у більшості країн світу бренд Мазда відрізняється чудовим зовнішнім виглядом, найпривабливішим технічним і технологічним оснащенням. В основних традиціях провідного бренду Японії – повага думки своїх шанувальників, можливості реалізації потреб прихильників і прагнення бути лідером конкурентної гонки серед рівних. Судячи за наявними в мережі фото, концерном Мазда були підготовані кілька варіантів новинок. Це інноваційні моделі 6, RX-9, 3, інші пропозиції. Як рестайлінг, так і новинки стали черговою сенсацією ринку легкового автотранспорту.

ЗМІСТ

 • Перспективні рішення від творців «червоної блискавки»
 • Презентація Мазда 6
 • Mazda RX-9
 • Mazda CX-8 2019
 • Mazda CX-5 2019
 • Перспективні рішення від творців «червоної блискавки»

  Що пропонує концерн Мазда в майбутньому сезоні? Багато чого з того, що вже отримало відмінні експертні оцінки на міжнародному рівні протягом останніх років. Тенденція розвитку компанії – не диктувати автомобільну моду, а модернізувати, вдосконалювати і покращувати ті моделі, які вже отримали схвалення покупців. І численні відео з недавніх мотор шоу, які пройшли в Європі та Америці тільки підтвердили успішність такої політики.

  Нові моделі Мазда 2019

  Основний принцип, який став наріжним каменем усієї діяльності великого концерну з головним офісом у сумнозвісній Хіросімі – це створення живої істоти. Саме так позиціонують свої авто розробники Mazda. У процесі переосмислення сутності японського світогляду і витончений естетики, величезний колектив конструкторів, інженерів, дизайнерів і фахівців у галузі високих технологій орієнтований на випуск легкового транспортного засобу майбутнього. Судячи з останньої інформації, що готуються до випуску новинки – це поєднання елегантності, витонченості, істинно японського смаку з силою і енергією, буквальним втіленням життєвих сил природи. Отже, коротко про новинки.

  Презентація Мазда 6

  Нові моделі Мазда 2019

  Це один з найпопулярніших в Росії вже оцінили попередні модельні переваги вийшов у світ у 2015 році супер седана. Незважаючи на сильну конкуренцію, автомобіль виграє за рахунок надійності, якості, комфорту і як не дивно – невибагливості. За офіційними відомостями, саме ці переваги ще більш посилені.

  Новинка — авто седан шостої серії відрізняється передовими японськими технологіями, оснащенням преміального класу, доступністю сервісів, преміальною якістю, екологічною безпекою. Крім цього, виробник на офіційному рівні гарантує значний час безпроблемної експлуатації. Особливості новинки:

 • Завдяки змінам геометрії кузова зросли показники аеродинаміки. Основні деталі і несуча конструкція виконані з сучасних карбонових сплавів, що дозволяє значно економити пальне, інтенсифікувати швидкісні дані, поліпшити привабливість седана для споживачів щодо посилення кузова і практично повної звукоізоляції;
 • У салоні все класично лаконічно, стильно, без надмірностей. Великий багажник, просторі зручні крісла, кермо з хромованою вставкою – показники комфорту. Посилення безпеки за рахунок прозорого РК-монітора, опцій відстеження дорожньої обстановки з виведенням на екран і голосових команд.
 • Модифікації – від практично бюджетній комплектації Драйв, Активної, Супер і до Супер . На російському ринку з'являться два види силових систем, паливо – бензин, у перспективі перехід на еклектичну тягу.

  Mazda RX-9

  Нові моделі Мазда 2019

  Кардинально перероблений спортивний автомобіль отримав категорію концепту. Інноваційні сплави, змінена геометрія, високотехнологічний роторний двигун потужністю до 450 л. с. , розкішний салон, виконаний у футуристичному стилі. Поки робота над моделлю триває, в Росії він може з'явитися не раніше, ніж через 3-5 років.

  Mazda CX-8 2019

  Нові моделі Мазда 2019

  На сьогоднішній день це перспективний сучасний кросовер, який повинен стати продовжувачем тенденції високотехнологічного транспортного засобу, розпочатого при випуску більш габаритного CX-9. Виробник розглядає CX-8 як модель для домашнього ринку на дизельному паливі.

 • Зовні простежується гармонія зовнішніх ліній з різкими незграбними площинами. Палітра з семи базових кольорів та чотирьох варіантів колісних дисків дозволяє автомобілю бути індивідуальним у кожному випадку;
 • Салон розрахований на три ряди сидінь, комфортних для пасажирів 170-175 см, праве кермо, мультимедійна система з 7-дюймовим екраном. Підключення USB, AUX, слот SD-карт, Bluetooth, чотири динаміки.
 • Останні новини – практично всі моделі майбутнього сезону випускаються в декількох модифікаціях, відповідно оздоблення салону тканиною, наппа, натуральною шкірою і деревом.

  Mazda CX-5 2019

  Нові моделі Мазда 2019

  Модель являє собою перехідний варіант від позашляховика до компактному авто високої прохідності. CX-5 відрізняє сучасний кузов, кардинально оновлений комфортабельний салон з великою кількістю опцій, широкий спектр агрегатів, що дозволяє вибрати за показниками потужності, витрати палива, екологічної безпеки, елементами штучного інтелекту.

  Модель Потужність, л. с. Ціна Мазда 6 250 30 000 дол. RX-9 400 — 450 70 000 – 90 000 дол. CX-8 190 1 640 – 2 150 тис. руб. CX-5 150 – 211 1 450 – 2 000 тис. руб.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: