Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

При зустрічі Нового року важлива кожна деталь. Від цього може залежати, якими будуть наступні дванадцять місяців. Майбутній рік Свині не буде винятком. Напевно, тому, всі господині цікавляться, як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками.

ЗМІСТ

 • Колірна гамма
 • Скатертина та серветки
 • Сервірування новорічного столу
 • розміщують посуд для напоїв і тарілки
 • Ідеї прикраси новорічного столу
 • Справді, від прикрашення столу може залежати багато чого. Частування будуть сприйматися набагато краще, якщо вони будуть подані зі смаком. Від цього ж залежить настрій присутніх і атмосфера свята.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  Треба зазначити, що новорічна сервіровка столу дещо відрізняється від буденного. Кожен рік вносить свої корективи. Наприклад, наступний рік буде часом владарювання Жовтої Земляний Свині. Так як тотем року відноситься до сільських твариною, то і зустрічати 2019 краще в етно стилі. Він має на увазі зовсім іншу сервіровку і декорування приміщення і столу. У зв'язку з тим, що Свиня прийде до нас із земною стихією, то і цей фактор накладає певні особливості в оформленні свята. Це стосується колірної гамми приміщення, посуду і навіть страв. При зустрічі Нового року все повинно виглядати гармонійно.

  Весь процес сервірування можна розподілити на кілька етапів. Це не тільки розподіл страв на столі, але і підбір посуду і інших аксесуарів. Важливо врахувати кожну деталь. Тільки в цьому випадку свято вдасться.

  Колірна гамма

  У зв'язку з тим, що господинею 2019 року буде Жовта Земляна Свиня, оздоблення столу, приміщення та сервірування повинні відповідати кольорам, властивим землі. Це можуть бути наступні відтінки:

 • бежевий;
 • жовтий;
 • лимонний;
 • оранжевий;
 • золотий;
 • теракотовий;
 • гірчичний;
 • коричневий;
 • зелений;
 • блакитний;
 • сірий;
 • срібний.
 • Якщо ви збираєтеся зустрічати рік Свині в гламурному стилі, то можна зупинитися на білому кольорі.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  Золота або срібна посуд буде ефектно виглядати на тлі білосніжній скатертині.

  У разі, якщо ви зупинилися на сільському стилі, то коричнева глиняна або керамічний посуд прекрасно буде виглядати на тлі сірої полотняної скатертини. До такого столу підійде і посуд ванільного або бежевого кольору.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  Скатертина та серветки

  При виборі цих атрибутів новорічного свята треба враховувати, що Свинка любить все натуральне, тому перевагу потрібно віддавати бавовняним, ситцевым і шовковим тканинам. Також не варто використовувати скатертини з кричущим малюнком. Краще, якщо скатертині будуть легкими, в світлих, кремових тонах. На таких виробах буде відмінно виглядати не тільки гламурна посуд, але і керамічна, притаманна сільському побуті.

  Колір скатертини вибирається виходячи з кольору посуду. Її розмір повинен бути такий, щоб з кожного краю вона звисала приблизно на тридцять сантиметрів.

  Що стосується серветок, то для етно стилю підійдуть варіанти з вишивкою або плетені екземпляри. Можна також використовувати яскраві серветки.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  У цілому серветки завжди вибираються яскравіше скатертини. Вони, як правило, завжди однотонні. Серветки з тканини завжди кладуть на закусочні тарілки. Якщо ви використовуєте паперові серветки, то їх слід помістити в салфетницу.

  Сервірування новорічного столу

  Господиня року любить поїсти, тому на столі повинно бути велике розмаїття страв. Не обов'язково їх готувати у великій кількості. Оптимальним варіантом розміщення великого числа страв є велике блюдо, де можна одночасно розмістити кілька різних страв. У рік Свині для гарячого підійдуть керамічні горщики. Салати і закуски можна помістити на великі страви з кераміки. Якщо у вас немає подібного начиння, можна використовувати універсальні столові набори. Посуд необхідно підбирати відповідно зі святковим меню.

  Прилади можна також подати зі смаком. Наприклад, вони цікаво будуть виглядати в новорічних рукавицях або з мініатюрними шарфиками

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  Столові приналежності можна оформити в сільському стилі, перев'язавши їх красивими стрічками або помістивши в ажурні серветки.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  Існують певні правила розміщення столових приладів, посуду і келихів:

  Вилки: завжди кладуть зубцями вгору, зліва від тарілки Ножі: розміщують так, щоб вістря знаходилося навпроти тарілки справа Десертні ложки: кладуть правіше ножа. Опукла сторона повинна бути звернена вниз. Келихи: розставляють у послідовності подачі напоїв. Вони не повинні заважати використання столових приладів. Тарілки ставлять у відповідності з подачею блюд. Вони не повинні розміщуватися ближче 2 см від краю столу. Посуд для спецій: завжди поміщається в центрі столу Розетки, соусниці: використовують в разі необхідності Склянки для напоїв: завжди розміщується праворуч від тарілки

  Посуд для напоїв можна додатково декорувати кульками, дощиком. Можна також використовувати посуд з кольорового скла.

  розміщують посуд для напоїв і тарілки

  Спочатку біля кожного гостя ставиться посуд сервіровки тарілка. Вона найбільша і є свого роду підставкою для більш малих тарілок. За тим на неї ставиться менша тарілка. Зліва може розташовуватися блюдце для хліба. При зустрічі Нового року зазвичай вживається велика кількість напоїв. Серед них чимало алкогольних напоїв. Для кожного виду алкоголю передбачена своя посуд:

 • маленькі чарки – у них наливаються: лікери, горілка, міцні вина, портвейн і херес;
 • опуклі келихи – вони використовуються для червоних вин;
 • подовжені фужери застосовують для ігристих вин, шампанського і білого вина.
 • Келихи і чарки ставляться вище і правіше сервіровочної тарілки, як показано на фото. Келихи повинні оновлюватися перед кожним новим блюдом. Не змінюються лише посуд для напоїв.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  Ідеї прикраси новорічного столу

  Новорічний стіл можна зробити яскравим і ошатним, використовуючи атласні стрічки. З їх допомогою можна зробити красиві банти на ніжках столу. Залишки стрічки можна пустити по діагоналі столу. Також можна прикрасити посуд з напоями квітами або сніжинками. Не варто забувати, що Свинка не любить надмірностей. Все має бути гармонійно і виглядати природно. Немає необхідності захаращувати святковий стіл непотрібними деталями. У центрі столу досить розмістити маленьку новорічну ялинку з фруктів, овочів і інших продуктів.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  Також в центрі столу можна створити святкову композицію з хвойних гілок, свічок і шишок.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  Кожне місце для гостя можна оформити, як показано на цьому фото.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  Окремі страви також можуть нагадувати про новорічному святі.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  Не варто забувати і про тотемі майбутнього року – Жовтої Свині. Її фігурка обов'язково має бути присутнім на святковому столі.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками

  Особливий шарм новорічного столу надають ошатні стільці. Барвисті накидки можна зшити самостійно.

  Як прикрасити стіл на Новий рік 2019 своїми руками


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: