Porsche Macan 2019

Наскільки цікавий і затребуваний на ринку презентований оновлений Porsche Macan і на що слід в першу чергу звернути увагу і фахівцям, і автолюбителям. Питання щодо особливостей новинки дозволяють вирішити надходять у мережу фото, інформація офіційного характеру, а також оприлюднені плани концерну – виробника.

ЗМІСТ

 • У чому принципова новизна запропонованої моделі Macan?
 • Про минулому і майбутньому Porsche Macan 2019
 • Зовнішність і її переваги
 • Що в салоні і під капотом
 • У чому принципова новизна запропонованої моделі Macan?

  Знаменитий німецький бренд представляє значну лінійку компактних кросоверів середнього розміру. Запланована для виробництва в майбутньому сезоні модель спочатку мала називатися Cajun. На сьогоднішній день Porsche Macan носить горде звання «тигр». Очікуваний, популярний, потужний і хижий Макан вже завоював не тільки лідерські позиції в міжнародних рейтингах продажів, але справжню любов автовласників. Нова модель, яка вийде на дороги в майбутньому сезоні є гідним продовжувачем даної асортиментної лінії компактних позашляховиків, досить затребуваних як на завантажених вулицях великих промислових центрів, в нескінченних вереницах на магістралях мегаполісів, так і в подорожі по пустих сільським районам.

  Porsche Macan 2019

  Про минулому і майбутньому Porsche Macan 2019

  Перспективна новинка вже має масу шанувальників, так як її попередник знаменитий Кайєн був презентований на міжнародному автосалоні 2013 року. Америка, Лос-Анджелес, найбільш відомі світові виробники транспорту різного роду. Тут, щоб отримати визнання, необхідно презентувати дійсно щось значне, перспективну технічну начинку, дизайн і геометрію кузова майбутнього. На початок 2014 року в новому кузові втілилися найсміливіші ідеї того часу, тенденція зберігається і на сьогоднішній день.

 • Надійність, якість, добротність несучої конструкції забезпечена застосуванням шасі і близькою з Audi Q5 платформи;
 • Одночасно з цим, творці Тигра використовували один з найсміливіших прийомів інженерії майбутнього – основні конструкції виконані з композиційного сплаву алюмінію і високотехнологічного пластику;
 • Незважаючи на той факт, що «Порш» відноситься до категорії досить дорогих автомобілів, в майбутньому сезоні запропоновані практично унікальна комплектація і ціни, що роблять автомобіль вигідною інвестицією;
 • Нова тенденція міжнародного автопрому – випуск одночасно декількох комплектацій підтримана знаменитим німецьким брендом. «Макан» 2019 модельного року відрізняється найвищим комфортом, потужною і надійною технікою, з'явиться на ринку відразу в трьох варіаціях – базової, комплект «S» і Turbo, який найбільш наближений до спортивних легковим машинам.

  Зовнішність і її переваги

  Porsche Macan 2019

  Як офіційні, так і шпигунські фото акцентують увагу на привабливому екстер'єрі. Репутація потужного, агресивного, яскравого і мужнього кросовера підтримана в повній мірі. Перші фотографії інтер'єру та екстер'єру автомобіля підвищеної прохідності Порше Макан дозволяють оцінити його особливості:

 • Новий формат передньої частини кузова, де дуже яскраво виглядає масштабна радіаторна решітка з сітчастою структурою і надутий об'ємний бампер.
 • Оновлений Macan отримав високо естетичні світлодіодні вогні переднього світла сучасної конструкції. Версія Turbo отримає комплект більш дорогий бі-ксенонових оптики.
 • На тлі прихильності консерватизму класичних обрисів кузова відмінні відгуки отримали витончені виштамповки, максимально пом'якшені лінії, гострих кутів практично немає.
 • Розміри нового концепту наступні:

  Довжина кузова 468 см, 10 Ширина 192 см, 30 Висота авто 162 см, 40 Габарит коліс 21 дюйм, 00

  Останні новини для тих, хто звик возити з собою все необхідне в подорожі – багажник місткістю 500 л при згортанні заднього ряду сидінь вміщує вже 1 500 л.

  Що в салоні і під капотом

  Porsche Macan 2019

  В першу чергу, в інтер'єрі все солідно, представницький, розкішно. Проведений на Північній петлі тест драйв показав унікальне поєднання високої естетики, зручності та безпеки руху в будь-яких погодних умов, вдень та вночі, на сонці і в тумані. Крісла з регулюваннями, вентиляція і обігрів, салон обшитий дорогими матеріалами в червоно-чорному поєднанні, мультимедіа система, електропакет доповнюють загальну картину багатства і статусності.

  Технічні характеристики силової системи:

 • Базовий варіант – дизельний мотор 3, 0 л V6, 250 л. с. , 406 Нм;
 • «S» – турбодизель, 350 к. с. , 542 Нм;
 • «Турбо» — турбований твін — дизель V6, 3, 6 л. , 400 л. с.
 • Дата виходу на міжнародний ринок – середина 2018 року, ціна від 60 000 дол. кожен покращений модуль 10 000 дол. Початок продажів в Росії на сьогодні виробником не планується.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: