Музика для Нового року 2019

Перед довгими новорічними канікулами, підприємства проводять урочисті заходи для своїх співробітників, партнерів і клієнтів. Не важливо, який планується вечір – формальний або невимушений, однією з важливих складових в організації корпоративу є музика для Нового року 2019. Від неї залежить атмосфера свята і настрій присутніх.

ЗМІСТ

 • Як краще організувати музичний супровід
 • В яких випадках запрошують справжніх артистів
 • Корпоратив з караоке
 • Стильні і тематичні корпоративи
 • Запрошення професійного діджея
 • Організація вечірки своїми силами
 • Як краще організувати музичний супровід

  Під час спільної зустрічі Нового року колеги по роботі обговорюють рік, що минає, діляться враженнями про виконану роботу, підводять підсумки і будують плани на майбутнє. Щоб ця процедура не була сухою і нудною, організатори заходу продумують кожну деталь свята. Багато моменти подаються в жартівливій формі і в супроводі музики. Звичайно, в офіційній частині використовують більш серйозні композиції. Коли ж починається саме святкування Нового року і, тим більше танці, звучить весела ритмічна музика.

  Музика для Нового року 2019

  Так сталося, що зараз проводяться корпоративи, як в солідних організаціях і фірмах, так і в маленьких конторах. Зрозуміло, що можливості у цих організацій різні:

 • Багата солідна компанія може на свою вечірку запросити іменитих артистів.
 • Фірми скромніше обходяться послугами діджеїв.
 • Зовсім маленькі контори організовують корпоратив власними силами. При цьому для організації музичного супроводу залучаються меломани, з числа працюючого персоналу.
 • Є варіант доступний для всіх:

 • запрошення на корпоратив кавер-групи;
 • організація вечірки у вигляді караоке.
 • Розглянемо більш детально кожен випадок.

  У яких випадках запрошують справжніх артистів

  Якщо компанія досить процвітаюча і має хороший дохід, то вона для підняття престижу може запросити на свій новорічний корпоратив справжніх артистів. Зрозуміло, що для проведення такого поважного свята потрібні хороші гроші, але деякі фірми йдуть на такі витрати, щоб показати, що вони цінують своїх працівників за їхній внесок у процвітання компанії. Незважаючи на великі гонорари артистам, такий захід окупається. Трудовий колектив згуртовується і готовий виконати будь-які завдання, поставлені керівництвом.

  У деяких випадках на корпоратив доцільно запросити кілька кавер-груп, виконуючих хіти відомих виконавців. Такий новорічний свято, як правило, проходить досить весело. Учасники груп намагаються вести живу бесіду з усіма присутніми і можуть виконати пісню на прохання гостей. Іноді артисти пропонують учасникам корпоративу заспівати якусь композицію разом. Це піднімає тонус свята в рази.

  Зазвичай кавер-групи виконують шлягери в якомусь певному музичному стилі, тому організатори вечірки повинні подумати про запрошення кількох музичних колективів, щоб задовольнити запити всього трудового колективу.

  Іноді на корпоратив запрошуються додатково клоуни, ілюзіоністи та інші циркові артисти. Це робить новорічну програму більш насиченою та цікавою. Цей випадок дуже актуальне, коли організовуються заходи для дітей.

  Корпоратив з караоке

  Прекрасним варіантом об'єднати колектив компанії в рік Свині буде проведення новорічного вечора в стилі караоке. Для цього не потрібно величезних коштів. Достатньо мати стерпну апаратуру для відтворення звуку, диски з різноманітним репертуаром і пару мікрофонів. Не заважає подумати при цьому про ведучого. Він може бути вибраний з колективу компанії або бути запрошений. Останній варіант більш прийнятний, так як професійний ведучий знає безліч фішок, завдяки яким розпал свята ніколи не спадає. У нього в запасі завжди є дотепні жарти, анекдоти і т. п.

  останнім часом дуже часто на такі вечірки запрошують звукорежисера і бек-вокаліста.

  Звукорежисер: стежить за звуком і за тим, щоб корпоратив йшов за певним сценарієм. Бек-вокаліст: завдяки йому, виконання пісень співробітниками стає більш насиченим і яскравим. Він може підбадьорити скромних і нерішучих виконавців. Свято стає більш розкутим і неформальним. Також професійний співак може заповнити паузи, коли учасники втомилися або захотіли потанцювати. Бек-вокаліст також може організувати пісенний конкурс для дітей і таким чином зайняти малюків, поки дорослі вимовляють тост або зайняті іншими справами.

  Стильні і тематичні корпоративи

  Сьогодні набирає популярність проведення новорічних вечорів в певному стилі чи, присвячені якій-небудь темі. Організатори новорічних урочистостей постійно шукають нові форми проведення свята. Особливо полюбилися вечірки в стилі 80-х або дев'яностих років, коли основу репертуару складають пісні тієї пори.

  Музика для Нового року 2019

  У деяких фірмах виявляється багато любителів джазу і ретро музики, тоді вечірки проводяться з запрошенням джазових груп або просто під пластинки того часу. Дуже стильно виглядають вечірки, коли звучать патефон або скрипка. Нерідко до такого заходу учасники готують відповідні ретро вбрання. Такі корпоративи в стилі 20-х і 30-х років минулого століття надовго залишаються в пам'яті співробітників компанії.

  Запрошення професійного діджея

  Не менш популярні новорічні вечори, де після урочистої частини починається дискотека.
  Перевагою такої вечірки є те, що:

 • не потрібно думати над сценарієм корпоративу;
 • не потрібно проводити попереднє опитування про музичні смаки співробітників;
 • немає необхідності шукати звуковідтворюючу апаратуру;
 • не треба переживати за ведучого вечора і т. п.
 • Корпоратив в рік Свині з участю діджея обійдеться компанії не дуже дорого, але зате зуміє згуртувати колектив для виконання важливих завдань у 2019 році. В даний час професійні діджеї беруть за свої послуги близько 30000 рублів. Цю суму може дозволити практично будь-яка компанія.

  Організація вечірки своїми силами

  Створити по-справжньому святковий настрій на спільній вечірці не так вже просто. Для початку необхідно написати сценарій заходу. Потім потрібно подумати про складання списку відтворення музичних композицій, які будуть звучати на святкуванні Нового року. Тут важливо не помилитися і врахувати смаки і побажання всіх працівників компанії. Для цих цілей перед організацією заходу проводять опитування музичних уподобань серед працівників компанії. Адже в трудовому колективі можуть працювати люди різного віку.

  Створення корпоративу, заснованого на смаки організатора вельми ризикована затія. Іноді при організації вечірки використовують готові збірки популярної музики, викачані з інтернету. Однак, як показує досвід, в таких колекціях музики дуже часто містяться випадкові композиції, які розраховані на специфічний смак або маловідомі мелодії.

  Дуже часто на корпоративах присутні не тільки самі працівники, але і члени їх сімей, включаючи і дітей. Організатори новорічного вечора, тому повинні ретельно продумати розваги для дітей і музику для них.

  загалом, правильно організований корпоратив в рік Свині може підняти престиж компанії і надихнути працівників до виконання нових завдань для процвітання улюбленої фірми.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: