Нові моделі ВАЗ 2019

Найбільшим вітчизняним виробником легендарної Лади – брендом ВАЗ оприлюднена інформація, яка в обов'язковому порядку повинна зацікавити як фахівців, так і автолюбителів. На офіційному рівні стало відомо, що кардинальним чином змінена лінія менеджменту компанії. Це призвело до того, що з майбутньому сезоні будуть випущені два нових концепту та проведено повний рестайлінг вже продаються чотирьох відомих моделей. Особливий інтерес викликають фото новинок, які будуть випущені на підставі плідної співпраці концерну ВАЗ, фірми Daimler, альянсу Renault-Nissan. Випуск буде налагоджений на виробничих потужностях Іжевська і Тольятті.

ЗМІСТ

 • Кілька слів про політику підприємства
 • Оновлена Лада Гранта
 • Lada Largus 2019
 • параметри
 • Кілька слів про політику підприємства

  Шанувальники російських автомобілів з берегів Волги неодноразово відзначали, що в минулому році спостерігається деякий спад творчої ініціативи щодо пропозиції новинок авто. Тим не менш, незважаючи на відсутність будь-яких нових поколінь та застосування інноваційних технологічних рішень, звуження вже виробленого асортиментного ряду, очікується досить серйозний поворот від незначних доопрацювань і поліпшень до ефективного фейслифтингу, продуктивної рестайлінгу і пропозиції новинок, які будуть мати дуже цікавими високо конкурентними якостями.

  Нові моделі ВАЗ 2019

 • Час йде швидко і удаваний застій у вітчизняному автомобілебудуванні зміниться активною виробничою діяльністю;
 • Крім двох нових моделей вже в найближчі вісім років заплановано десять новинок і сім кардинально оновлених автомобілів;
 • У період до 2026 року виробничий потенціал автогіганта буде задіяний повною мірою, а співпраця зі світовими авто брендами дозволяє вже сьогодні уявити конкурентоспроможні моделі світового рівня.
 • Крім цього, відмінні результати принесла підтримка вітчизняного автомобілебудування з боку держави. Завдяки новим заходів загальнодержавного рівня щодо оновлення автомобільного парку розширився сегмент автомобілів підвищеної прохідності. Тим не менш, позашляховики залишаються у своєму сегменті популярності в певних державних структурах та службах. Але тенденція виробництва сучасних міських кросоверів і інших авто суто цивільного призначення починає превалювати. Це дозволяє надалі зміцнити позиції Автовазу на ринку, знизити вплив економічних ризиків, посилити незалежне становище бренду від зовнішнього впливу, найбільш ефективно оптимізувати виробничі витрати. Подібна політика дозволить в кінцевому підсумку забезпечити гармонійне поєднання комплектації – ціни – якості і створити затребувані бюджетні варіанти доступного легкового транспорту.

  Оновлена Лада Гранта

  Нові моделі ВАЗ 2019

  Найбільш очікувана новинка – концепт Гранту. В масове виробництво він повинен надійти тільки через три роки, але вже сьогодні потенційному покупцеві будуть цікаві основні особливості сучасних розробок колективу ВАЗа. У найближчому майбутньому на російському ринку з'явиться автомобіль, що відрізняється зовнішніми даними і помітно поліпшеним оформленням інтер'єру:

 • Використана В0-платформа Global Access виробництва Renault-Nissan, раніше застосована в модельному ряду Логан;
 • Значно гострі кути згладжені і поверхні кузова, капот став витонченим і стильним, в стилі Vesta;
 • Поліпшені аеродинамічні показники, контроль безпеки роботи систем.
 • Салон отримав осучаснений варіант приладової панелі, збільшений багажник, нові форми крісел для пасажирів і водія. Поліпшена комплектація складається з електропідсилювача керма, підйомників стекол і системи клімат контролю.

  Lada Largus 2019

  Нові моделі ВАЗ 2019

  Дана концепція легкового транспорту є найбільш популярною на вітчизняному авторинку. Автомобіль займає серйозні позиції на вітчизняному ринку, новий модельний ряд представлений Lada Largus Cross 2018 року. У зовнішності Ларгус Спорт з'явилася нові тенденції:

 • Комплект пластмасових вінцевих решітки радіатора;
 • Нижня частина прикрашена стильною декоративною вставкою;
 • Помітні поєднання пластика і металу в передній частині;
 • На довгій солідної даху встановлені високі виразні рейлінги;
 • Колеса популярного шістнадцятого розміру.
 • Інтер'єр практично не змінився, дизайн як завжди класичний. Декоративні строчки, скромна колірна композиція, досить вигідно виглядають приладова панель і формат рульового колеса. Останні новини — сидіння придбали кілька більш округою форму і комфортну оббивку. З'явився багато опціонний музичний центр, що працює в тандемі з гідропідсилювачем керма. Семимісні варіанти моделі досить просторі, допустима перевезення малогабаритних вантажів.

  В Росії скоро з'явиться хетчбек Lada Xray Cross, досить переконливо представлений на подіумах Московського міжнародного автосалону. Спочатку статус концепту буде переведений в автомобіль масового виробництва.

  Про параметри

  Для перспективних споживачів найбільш цікаві клас, ціни і потужність автомобілів:

  Lada Granta 87 – 98 – 106 л. с. 450 000, 0 руб. Lada Largus 105 – 115 к. с. 674 000, 0 – 695 000, 0 руб. Lada Xray Cross 125 – 132 к. с. 655 000, 0 – 720 000, 0 руб.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: