Сценарій на Новий рік 2019 для корпоративу з приколами: казки

Брати на себе обов'язки організатора новорічної культурної програми без належного досвіду та знань – діло пропаще, однак бувалі свято-мейкери впевнені, що для проведення запального корпоративу достатньо лише бажання і вільного часу. Простори інтернету вже наповнили прикольні задумки. Залишається вибрати кращі або переробити підходящі, взяти конферанс в свої руки, підготувати деталі костюмів і зустріч року Свині пройде незабутньо.

ЗМІСТ

 • Масовик витівник 2019 – весела і талановита!
 • Веселий рік Свині в дружному колективі
 • Вибухова реприза для новорічного релізу
 • Прикольна казка про золотий Хрюшке
 • сценарій для корпоративу – тільки конкурси-хіти!
 • Масовик витівник 2019 – весела і талановита!

  У багатьох колективах давно зрозуміли, що фахівець кропративист, що працює під замовлення – це не вихід. З року в рік, на кожній вечірці відбувається дійство, яке в кращому випадку відрізняється від попереднього, а в гіршому – чуються заїжджені фрази, більше не веселять приїлися жарти і не радують одні і ті ж ігри. Посперечатися з тим, що професіонал краще впорається із завданням, ніж сам собі режисер язик не повертається. Солідні фірми беруть на себе не тільки розважальну складову. На їх плечах:

 • оформлення залів та офісів;
 • підготовка святкового реквізиту;
 • технічна підтримка і спецефекти.
 • Сценарій на Новий рік 2019 для корпоративу з приколами: казки

  Такий підхід багато зручніше, ніж організація корпоративу своїми силами, але в ньому часто не вистачає «родзинки». Причина в тому, що замовний «натхненник публіки» не знайомий з развлекаемой групою. Він мимоволі втрачає безліч тонкощів і нюансів, які могли б запалити навіть найбільш байдужі серця. Доведеться засукати рукави і спробувати організувати прикольний корпоратив самостійно.

  Веселий рік Свині в дружному колективі

  Трохи фантазії, зусиль і урочистий вечір засяє новими відтінками. На будь-якому підприємстві і на фірмі є свої таланти. Треба просто пошукати. Відмінне керівництво до дії незабутній фільм Рязанова «Карнавальна ніч». Надихнулися? Час зробити перші начерки:

 • Початок корпоративу: святкова гумористична стінгазета
 • Проводи Старого року з Дідом Морозом і Снігуркою
 • Конкурс: «Гімн компанії» або «Зимовий шлягер між першою і другою
 • Початок покладено, а значить, прикольні ідеї не змусять себе чекати. Пора вплітати в сценарій казки на новий лад. Розіграти таке дійство не складе труднощів, адже воно не вимагає підготовки і довгих репетицій. Трохи реквізиту, пара деталей для костюмів і можна грати міні спектакль.

  Вибухова реприза для новорічного релізу

  Теми і тексти сценок можуть бути якими завгодно. Єдине правило тертого аніматора – не затягувати розповідь. Кращий вибір готовий сценарій за відомою казкою у віршах або в прозі. Таких існує безліч, і для більшості не знадобиться знання тексту. Тільки прикольні пантоміми! Це, коли ведучий розповідає, а актори намагаються зобразити відбувається жестами мімікою і іншими способами. Перевага театрального експромту полягає в тому, що його грають на ходу. Безліч таких доморощених п'єс вже красується в інтернет. Також для зустрічі Нового 2019 року чудово підійде класика: «В лісі народилася ялиночка». Ідеальний варіант догодити господині торжества Свині – постановка «Три порося».

  Ще цікавіше створити що-небудь своє, використовуючи злободенні теми. Вийде щось на зразок сатиричних естрадних скэтчей, як у КВН. Благо, пожартувати є про що:

 • реалії колективу
 • футбольний мундіаль;
 • президентські вибори;
 • новинки кіно і «нетлінка»
 • Сценарій на Новий рік 2019 для корпоративу з приколами: казки

  Включивши фантазію і натхнення, список можна продовжувати ще довго. Головне, що посил дан, ніж актуальніше задумка і юморнее втілення, тим завзятішим і веселіше. Напередодні торжества можна вибрати творчу колегію і влаштувати конкурс сценаріїв, разом вибрати новорічний «цвях програми», визначитися з оздобленням та конкурсами.

  Прикольна казка про золотий Хрюшке

  Ідея на мільйон для створення власного сценарію корпоративу – переробка. Береться знаменитий текст і «заточується» сучасні реалії. Виходить знаменита казка на новий лад. Із золотої рибки, наприклад, вийде непогана свиня-джин в кольорах року, а баба буде просити не царські хороми, а останній айфон, новий гелик, пентхауз в Ніцці або ліпосакцію. Непогано б включити в список дійових осіб не тільки звичних персонажів, але і корито, невід і т. д. Несподівані амплуа – виграшний квиток, однак не завадить і підмога залу. Це відмінний хід, щоб включити в сценарій отлынивающих гостей.

  Казок може бути і декілька, але не варто списувати з рахунків ігри, вікторини та інші розваги, адже одна з головних новорічних завдань – роздача подарунків і призів. Нехай кожен гість понесе із собою частинку Нового 2019 року на пам'ять.

  сценарій для корпоративу – тільки конкурси-хіти!

  Назва конкурсу Опис Рестайлінг Діда мороза і Снігуроньки Дві команди наряджають: перша – Діда Мороза, друга – Снігуроньку. Хто швидше, той і переміг!

  Реквізит: окуляри, шапки, мішура і т. д. Прикрашаємо ялинку Кілька груп прикрашають кожна свого представника. Знадобиться зелена накидка, а в остольно – люые підручні засоби: ялинкові іграшки, гірлянди і т. д. Новорічна вікторина Питати можна про будь-які події минулого року Свинячий аукціон Гравці по черзі називають епітети і компліменти для свині. Переможе той, хто назве слово останнім. Справжній порося Перед учасниками ставиться тарілка з будь-яким блюдом (можна видавити в тарілку трохи солодких вершків, і покласти в них фрукти, а можна будь-салат).

  Завдання учасників, заховавши руки за спину з'їсти, те, що лежить на тарілці. Так-нетка на честь господині року Учасникам пропонується ряд тверджень про свиней, з якими потрібно погодитися або спростувати їх. Для одночасного вираження своєї згоди-незгоди гравці користуються покажчиками зі словами «так» і «ні». Наприклад:

  — Свиня плаває як сокира! (Ні, вона здатна проплисти 5-6 кілометрів)

  — У поросят молочні зуби змінюються так само, як і у дітей. (Так)

  — У багатьох європейських країнах є така новорічна традиція: якщо хочеш бути щасливим, треба встигнути, поки лунає бій годинника, проковтнути шматочок свинини (Так) Брейн-ринг «свинських» знавців У цій вікторині представлені питання на знання і на логіку про амплуа господині року. Наприклад:

  — Друг Вінні Пуха? (П'ятачок)

  — Як звуть діснеївського мультиплікаційного порося? (Прочуханки)

  — Під чиє щовечірнє рохкання засипають мільйони російських дітей? (Хрюша)

  — Який гриб можуть знайти тільки свині? (трюфель) Народна мудрість про Хавронье Прислів'я, пропоновані для цього конкурсу, мають незвичайний вигляд — їх зміст «переведено» на наукоподібний російську мову, так що дізнатися знайомі вирази не так-то просто. Інша особливість використовуваного матеріалу — обігрування зв'язку прислів'їв з Господинею наступаючого року — Свинею.

  Варіанти з описом сенсу прислів'їв пропонуються одночасно всім учасникам. Наприклад:

  — В якій прислів'ї говориться про те, що домашнє парнокопитне тварина при будь-яких метеорологічних умовах здатна відшукати якусь напіврідку субстанцію? (Свиня завжди бруд знайде)

  — Не варто втрачати надію на те, що верховне всемогутня істота, яка керує світом, вас не викриє, а нежвачное ссавець ряду парнокопитних важкого і грубого статури не застосує вас в їжу? (Бог не видасть — свиня не з'їсть)


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: