Ігри на Новий рік 2019

В екстравагантній Жовтої Земляний Свині свої види на підопічних. На відміну від простакуватою Собаки, нова господиня року воліє суспільство творчих і позитивно налаштованих особистостей. Попадете їй, влаштувавши фурор для всієї родини і дорогих гостей. Повеселіться від душі в ніч зустрічі 2019-го і креатив окупиться з торицей. Рецепт №1 смішні ігри для дітей і дорослих. Такі, щоб не занудьгував ніхто!

ЗМІСТ

 • Незвичайний Новий рік
 • Забави для великої і маленької сім'ї
 • Застільні розваги для дорослих і дітей
 • Смішний святковий експромт
 • Кращі рухливі ігри в рік Свині
 • Незвичайний Новий рік

  Тим, хто ніколи не виступав в ролі масовика-витівника дуже важко відразу зорієнтуватися на місцевості. Однак аніматорами не народжуються, а стають. Щоб приміряти амплуа справжнього свято мейкера, далеко ходити не потрібно. Всемогутній WWW розкриє секрети майстерності всім бажаючим. А вже скільки в інтернет ігор, конкурсів та розіграшів? Просто очі розбігаються! Не потонути в потоці інформації допоможуть слушні поради бувалих заводив:

  Ігри на Новий рік 2019

 • Правильно сформулювати запит, відсіявши тільки новорічні розваги
 • Вибрати тільки ті, що підходять для всієї родини
 • Зупиниться на самих прикольних, які розвеселять і дітей і дорослих
 • Більшість ігор не вимагає інвентарю, але є такі, для яких знадобиться заздалегідь заготовити аркуші паперу, олівці, мішуру і інші дрібниці, на зразок туалетного паперу – незамінною для смішного конкурсу «Мумія», коли команди на швидкість обмотують «фараона». В іграх важливий момент змагання, тому не варто забувати про призи. В якості пам'ятних нагородних підійдуть будь-які приємні дрібниці. Чим більше – тим краще! Якщо вийде, весь арсенал можна присвятити символу 2019 року – Жовтої Свині. Напередодні свята виробники не забудуть використовувати образ Свині для виготовлення скарбничок, магнітиків, масок і фігурок і т. д.

  Забави для великої і маленької сім'ї

  Чого найбільше чекають діти на Новий рік? Звичайно подарунків! Дорослим теж не терпиться зазирнути під ялинку, незважаючи на те, що вони це ретельно приховують. Щоб не томити рідних і близьких і перетворити традиційну церемонію в шоу – прекрасний вибір гра «Сюрприз». Умови прості:

 • зібрати основні презенти в мішок;
 • запропонувати гостям картки з описом;
 • поставити завдання вгадати, що за сюрприз чекає
 • Заздалегідь непогано б зіграти в «Таємного Діда Мороза», який займеться роздачею подарунків. Для цього потрібно написати імена учасників жеребкування на листочках і запропонувати аудиторії витягнути кожному свого Санта Клауса.

  Застільні розваги для дорослих і дітей

  Традиційно Новий рік зустрічають за красивим, рясним і смачним столом. Відірватися від частувань вийде ой як нескоро. Поки не пробив годину танців та рухомого дозвілля, можна розохотити гостей, періодично розбавляючи трапезу ненав'язливими іграми. Топ три на будь-які випадки життя:

 • «Зіпсований телефон»
 • «Є контакт»
 • «Трилітрова банка»
 • Ці розваги відомі усім від мала до велика, а в якості новинки відмінно підійде «Святковий алфавіт». Ні для дорослих, ні для дітей не складе праці виголосити тост на честь господині торжества – Свині. Тільки кожен зобов'язаний сказати побажання на випала по черзі букву.

  Чудова задумка порадувати теплу компанію рідних і друзів курйозними передбаченнями на наступний 2019 рік. Для цього знадобляться стікери і ручка. Їх треба пустити по колу, щоб кожен написав смішний прогноз. Потім, залишається перемішати листки і запропонувати витягнути гостям.

  Ігри на Новий рік 2019

  Смішний святковий експромт

  Ні потешнее розваги, ніж ігри, в яких присутній елемент несподіванки. Реалізувати задум допоможе «Новорічна казка». В Мережі є готові сценарії, але сім'ї з творчою іскрою цілком здатні впоратися з написанням тексту самостійно, а заодно і скрасити урочисту трапезу, а також присвятити оповідання тотемному тварині нового календарного періоду – Свині. Письменникам-початківцям знадобиться аркуш і ручки:

 • Перший гравець придумує назву і передає наступному автору
 • Все придумують по 1-2 рядки, пускаючи рукопис по колу
 • Останній складає фінал
 • Тепер пора проявити акторські таланти, втіливши події й образи в життя. Вибираємо читця і персонажів. Щоб було ще смішніше, оживляємо декорації, призначаючи на їх роль всіх бажаючих.

  Кращі рухливі ігри в рік Свині

  Назва Опис Салют Діду Морозу Таку ж гру на активізацію залу чи можна організувати перед приходом Діда Мороза і Снігуроньки, пропонуючи влаштувати салют в їх честь. Для цього ведучий ділить зал на три команди, перша при появі Діда Мороза дружно кричить: «Ура!», друга голосно аплодує, а третя тупотить ногами.Будь-яка гра або новорічна застільна кричалка в честь Діда Мороза або з ним буде дуже до речі Пуговка Кожному з учасників слід роздати по одному гудзику різного кольору, щоб у подальшому, зручно перевіряти результат. Відзначте лінію старту, до неї потрібно буде ставати, щоб якомога далі нахилитися і покласти свою гудзики. Кидати при цьому предмет не можна, саме покласти. Хто не втримається і переступить лінію старту або впаде животом на підлогу, той програв. Той, хто найдалі поклав ввірений йому атрибут, отримує заповітний приз. Толстощекий роззява У цій грі може брати участь до чотирьох осіб. Перед ними ставлять тарілку з льодяниками або, приміром, желейними ведмедиками. По черзі вони беруть по одній цукерці, кладуть у рот і повторюють фразу «толстощекий роззява» (фразу можна придумати будь-яку, можна вимовляти якусь невелику скоромовку). Ковтати цукерки не можна і випльовувати. Якщо хоч одна цукерка вивалюється з рота, людина вибуває. Гра продовжується до останнього учасника, який з набитим ротом зможе зрозуміло вимовити придуману фразу. Новорічна ялинка Для проведення цієї гри знадобиться 70 пластикових одноразових стаканчиків. Вибираються 2 учасника, перед ними ставиться «ковбаска» з 35 стаканчиків, складених один в один. По команді ведучого, гравці повинні скласти (зібрати) з підпорядкованих їм атрибутів ялинку, а потім розібрати її назад, склавши склянки в первинний вигляд. Хто швидше це зробить, відповідно, і отримає подарунок. Новорічний крокодил На листочках паперу пишемо новорічних персонажів і дія, яку вони виконують: сніговик танцює, регоче Дід Мороз, сніжинки падають. Кожен член сім'ї тягне за папірці і повинен показати дію, яке описано. Інші члени сім'ї відгадують персонажа і дію. Хто здогадається швидше за всіх, той і переможець. Дурдом Для цього конкурсу Вам знадобляться повітряні кулі. Всі присутні діляться на 2 команди. Арсеналом команди будуть надуті повітряні кульки, які потрібно підготувати заздалегідь (чим більше, тим краще). Потрібно визначити межу поділу між двома командами. Завдання така закидати противника кулями. Виграє та команда, у якої на території залишиться менше куль. Така новорічна забава дасть Вам можливість розім'ятися. Китайський календар Гості повинні виконати одне з наступних завдань (за вибором ведучого):

 • Жестами та звуками зобразити тварину, під знаком якого народилися.
 • Пригадати якомога більше казок, літературних творів і мультфільмів, в яких ця тварина є головним або майже головним героєм.
 • Скласти новорічне привітання від імені цієї тварини.
 • Почисти свинку Для даного розваги беруть дві повітряні кульки, малюють незмивною маркером свинці: очі, п'ятачок, вушка, копитця. А незмивною фарбою — наприклад, гуашшю, малюють цятки з боків. задача6 відмити свою свинку в тазі з водою. «Прохрюкай і станцюй пісеньку» Кількість учасників — не обмежений, можна співати й танцювати по черзі. Тобто, задається мотив, а учасники співають: Хрю-хрю-хрю під відому мелодію.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: