Mazda CX-5 2019

Машинобудівники з Японії пропонують споживачеві значну гаму легкових автомобілів. У майбутньому сезоні на ринку з'явиться відразу кілька цікавих новинок від бренда Mazda, серед яких виділяється компактний полубюжетный кросовер СХ-5, перші фотографії інтер'єру створюють відмінне враження про сучасні тенденції формування автомобільної моди Японії. На сьогоднішній день автомобіль відрізняється хорошими технічними даними, гідним солідного власника салоном і яскравим, виразним зовнішнім екстер'єром. Нова модель пройшла глибокий якісний рестайлінг. У майбутньому сезоні Мазда СХ-5 2019 буде відрізнятися стильністю, агресією, значним комфортом і рівнем безпеки. Важливо, що кросовер став ще більш економічним, екологічним і потужним.

ЗМІСТ

 • Про концепції п'ятої моделі
 • Екстер'єр
 • Інтер'єр і його особливості
 • Про моторах
 • Про концепції п'ятої моделі

  Фахівці ринку транспорту неодноразово відзначали, що нові моделі Mazda практично завжди відрізняються використанням найбільш перспективних технологій та дизайнерських прийомів. Незважаючи на те, що виробництво лінійки СХ-5 розпочато більше семи років тому, вона з самого початку була і залишається найбільш привабливою у сфері купівельних переваг. У перспективі в новому кузові добре відомого концепту експерти бачать масу позитивних сторін:

  Mazda CX-5 2019

 • Значний за обсягами салон при досить скромній довжині машини. Конструктивно це стало можливо завдяки використанню подовженою колісною базою і зміщеного скла фронтального огляду;
 • Рестайлингованый оновлений кросовер крім яскравого дизайну, комфортабельного салону відрізняється хорошою динамікою, високою безпекою, наявністю модифікацій, які мають повний і передній привід.
 • Моделі ще на стадії розробки була присвоєна категорія одного з найбільш технічних компакт кросоверів. Завдяки гармонії всіх якостей, а також, що дуже важливо — комплектації і ціни, автомобіль значною мірою заповнить недолік авто подібного класу в своєму споживчому сегменті.
 • Для наших співвітчизників буде цікава інформація про те, що початок продажів в Росії заплановано на початок майбутнього 2019 року. Машина виключно адаптована під складний рельєф і проблемний стан дорожнього полотна, покупець може вибирати повний або передній привід.

  Екстер'єр

  Mazda CX-5 2019

  Як завжди, японські машинобудівники до останнього зберігають істинно самурайську витримку і мовчання щодо того, якими властивостями відрізняються їх новинки. Однак в мережу все ж таки просочуються фото, дозволяють мати більш або менш достовірне уявлення про те, що з'явиться у фірмових салонах найближчим часом. Мета випуску другого покоління СХ-5 – залучення уваги до всього асортиментного ряду майбутнього сезону, що цілком вдалося завдяки видатним зовнішніми даними, а саме:

 • Зміни торкнулися зовнішності посилення акценту на потужність, динаміку і виразність переду корпусу;
 • Шпигунські фото наявні в мережі, дозволяють оцінити результати проведеного фейсліфтінгу. Дещо збільшена решітка радіатора, на ній з'явився виразний об'ємний малюнок, елементи хромованою світлої окантовки замінені на темні, виріс кут нахилу капота;
 • Як і всі моделі японського бренду Mazda СХ – 5 отримали комплект зменшеною світлодіодним головної оптики в остроугольном варіанті конструкції, судячи за відгуками дуже інноваційної та технологічно просунутої.
 • Пропорційні параметри, плавні лінії і гармонійні обриси дозволили значною мірою покращити стійкість при русі за рахунок високого показника аеродинаміки, що показав недавній тест драйв.
 • Кросовер 2019 модельного року зовні став більш солідним, виразним при збереженні колишніх габаритів.

  Довжина кузова 454 см, 4 Ширина 184 см, 0 Висота 169 см, 0 Просвіт дороги 21 см, 0 Маса кг. 1365, 0 – 1629, 0 Багажник л 505, 0

  Інтер'єр і його особливості

  Mazda CX-5 2019

  У салоні все традиційно комфортно, зручно, просторо. Останні новини про зміненій формі сидінь, монітор мультимедійної системи, USB-порти на пасажирських місцях, додаткових елементах управління, вмонтованих в багатофункціональне кермо, установці нового акустичного обладнання з підвищеною якістю звукового діапазону порадують шанувальників довгих подорожей.

  Про моторах

  Дата виходу на міжнародний ринок за планами виробників – кінець поточного року, тому потенційним власникам буду цікаві технічні характеристики силових систем.

 • Бензиновий мотор, об'єм 2, 0 л , потужність 150 л. с. ;
 • Бензиновий, 2, 5 л , 211 л. с. ;
 • Дизель, об'єм 2, 2 л , потужність 175 л. с. ;
 • Старт ціни з 1, 45 млн. рублів, повна топова комплектація обійдеться до двох млн.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: