Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

Новорічні свята – це найбажаніші у росіян. Їх чекають усі, від мала до велика. З давніх пір цей період був оточений магією і різними обрядами. Частина з них канули в літа, але ось встановлення ялинки в будинку як і раніше актуальна у наш сучасний час. Існує думка, що від кольору вбрання, оздоблення кімнати і головного атрибуту свята, багато чого буде залежати майбутній період. Тому існує великий інтерес до того, як прикрасити ялинку на Новий рік 2019 і в чому зустрічати свято.

ЗМІСТ

 • Колірна гамма 2019 року
 • Варіанти прикраси новорічної красуні
 • Різні стилі
 • Декор ялинки по фен-шуй
 • Крім цього, згідно з китайським календарем до нас на дванадцять місяців приходить нова господиня – Жовта Земляна Свиня. Це веселе тварина любить веселитися і радіти життю. Вона любить яскраві фарби і задоволення. Крім цього, тотем асоціюється з успіхом, а значить і з дзвоном монет. Тому, якщо ви бажаєте з перших хвилин догодити новій гості, то у вашому будинку все має відповідати її смакам.

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Колірна гамма 2019 року

  Оздоблення будинку і, звичайно ж, головна героїня свята – ялинка повинні бути витримані в жовтих або золотих тонах. Так як тотем належить до земної стихії, то йому не чужі будуть кольору, пов'язані з землею:

 • коричневий;
 • бежевий;
 • пісочний;
 • оранжевий;
 • бурштиновий;
 • охра;
 • зелений;
 • червоний;
 • синій.
 • Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Від колірного оформлення свята, залежить дуже багато що і перш за все настрій гостей. Для того, щоб всі новорічні свята вас не покидало веселий і оптимістичний настрій необхідно дуже уважно поставитися до прикрашання ялинки. Також потрібно правильно розташувати її в приміщенні. Згідно Фен-шуй, в рік Свині лісову красуню краще поставити в південній частині приміщення. Хоча, якщо в наступному році ви ставите перед собою певні цілі, то положення лісового дерева можна поміняти.

  Астрологи стверджують, що поєднання кольорів також має велике значення для майбутнього року. Граючи розмірами, формами та кольором прикрас можна домогтися незабутнього ефекту.

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Також варто пам'ятати, що незважаючи на те, що жива ялинка це добре, останнім часом все більшою популярністю користуються штучні ялинки, а вони можуть бути абсолютно різного кольору.

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Якщо ви вирішили поставити білу ялинку, то вам варто вибрати більш насичені кольори прикрас.

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Якщо ваша красуня срібного кольору, то можна погратися з розмірами ялинкових куль і створити надзвичайно ефектну ялинку.

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Колір дерева повинен відповідати загальній стилістиці приміщення. Хоч, ялинка і повинна радувати око, вона не повинна дисонувати з загальною обстановкою.

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Варіанти прикраси новорічної красуні

  Прикрашати ялинку краще всією сім'єю. Кожен член сім'ї повинен внести свою лепту в новорічне свято. Це є об'єднуючим початком, що дуже важливо напередодні нового етапу в житті будь-якої людини.

  Наряджати ялинку треба починати з гірлянди. Перед тим, як приступити до роботи, необхідно перевірити її працездатність. Так як потім що-небудь виправити буде пізно. Так, і настрій буде зіпсовано. Гірлянду можна розмістити у вигляді спіралі або у формі кіл.

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Після цього можна приступити до розміщення ялинкових прикрас. Їх розмір залежить від висоти лісового дерева. Їли у вас висока ялина, то буде безглуздо прикрашати її масою дрібних кульок. Краще внизу, де пишна ялинка розмістити великі ялинкові іграшки, а потім зменшувати їх розмір.

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Також можна розташувати ялинкові прикраси по зонам. Для початку необхідно дерево розбити на ділянки, які потім прикрашати в певному кольорі. Так можна добитися ефекту веселки. Кажуть, що в новорічну ніч приносить успіх.

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Різні стилі

  насправді наряджати ялинку можна самим різним способом. Дизайнери в цьому плані можуть назвати величезну кількість прийомів, завдяки яким, з самого простого лісового дерева можна зробити справжній витвір мистецтва. Ми ж розглянемо найпоширеніші стилі, урізноманітнивши які, ви створите свою неповторну красуню. Всі варіанти для загального уявлення забезпечені фото.

  «Кантрі»: Так як Свиня ставитися до сільських жителів, то їй по душі буде просте і нехитре прикрашання ялинки. При цьому використовуються прикраси, зроблені своїми руками. Дуже часто йде в хід: нитки, тканини, фетр, папір, деревина. Також в якості прикрас можна використовувати цукерки, горіхи, пряники, а також фігурки з тіста. Гірлянду можна зробити з фетру або паперу. Треба відзначити, що в цьому випадку, загальне оздоблення приміщення повинно бути витримано в сільському стилі. Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019 Індустріальний стиль: Така ялинка буде виглядати дуже незвично і по-сучасному. В якості іграшок можна взяти металеві сувеніри, всяка дрібниця, що має металевий блиск, вироби з фольги у вигляді дощу і мішури. Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019 Екзотичний стиль: У цьому випадку, поряд з ялинкою, можна використовувати пальму, фікус і т. п. Прикраси робляться з часточок цитрусових, яблук, квітів і ін Гірлянду можна зробити своїми руками з сушених фруктів та ягід. Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019 Еко-стиль: Така прикраса ялинки досить стримане. Іграшки та інші прикраси робляться своїми руками з натуральних продуктів: лози, жолудів, шишок, ягід і т. п. Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019 Вільний стиль: Цей стиль характеризується повною свободою при виборі прикрас. Вони можуть бути самими різними. Маленькі іграшки на ялинці можуть розміщуватися поряд з великими. Гірлянда виконується також з будь-яких матеріалів. Такий стиль підходить, коли ви наряджає ялинку всією сім'єю. При цьому можна не переживати за цілісність образу. Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019 Класичний стиль: Він відрізняється тим, що в основному використовуються ялинкові кулі одного розміру і їх колір знаходиться в одній тональності. Наприклад, прикраси можуть бути жовтими, помаранчевими, золотими і т. п. Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Трендом 2019 року будуть помпони. Ними будуть прикрашатися новорічні ялинки замість куль. Якщо ви бажаєте мати стильну лісову красуню, то вам обов'язково пройти майстер-клас з виготовлення помпонів. Відео, як їх робити, можна знайти в мережі.

  Декор ялинки по фен-шуй

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Згідно китайської традиції ялинка повинна бути тільки натуральної. Її ставлять у кут праворуч. Це гарантія того, що майбутній рік буде благополучним. Слід прикрашати ялинку парними іграшками, шовковими стрічками, скляними кулями. Також на дереві обов'язково повинні бути парні монети або банкноти. Головними відтінками 2019 року по фен-шуй стануть: срібний і золотий. Гірлянду можна зробити з різнокольорових ліхтариків. В якості верхівки може бути фігурка Свинки, яскравий бант або статуетка ангела.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: