Фільм «Телепорт 2» 2019

Пригодницький фільм «Телепорт 2» в 2019 році планується до виходу на екрани. Це продовження фантастики 2008 року, де головну роль виконав актор Хайден Крістенсен. Перша частина розповідала про «джампери», молодих людей зі здатністю до телепортації. Сіквел сюжетно продовжить її, показуючи розвиток цих здібностей до граней, які складно собі повною мірою уявити. Але коли вийде фантастика точно, поки невідомо. Випускає студія поставила тільки орієнтовну дату — 2019 рік, без прив'язки до місяця або сезону.

ЗМІСТ

 • Сюжет сиквела
 • Акторський склад
 • Над фільмом працюють
 • Новости виробництва
 • Країна: США Жанр: фантастика, бойовик, пригодницький Режисер: не оголошений Дата виходу: 2019 рік

  Перша частина була позитивно зустрінута глядачами. До фільму залучали актори каста, фантастичні сюжети були на самому піку популярності. Касові збори по світу відбили витрати на його виробництво. Але кінокритики, в свою чергу, американо-канадським фільмом про надздібності виявилися не задоволені. При цьому перша частина була навіть номінована на премію «Сатурн», нехай і не взяла її.

  Фільм «Телепорт 2» 2019

  «Телепорт», знятий за науково-фантастичної однойменній книзі, у 2008 році не став культовим фільмом, здатним утворити франшизу. Але в 2019 році, завдяки запланованому сиквелу, у нього є всі шанси на те, щоб дійсно сподобатися глядачеві. Короткий зміст вже відомо і інтригує, сучасні технології зйомки і обробки відео дозволять зробити задумку дуже видовищною.

  Сюжет сиквела

  Сюжет другої частини безпосередньо продовжує перший «Телепорт», в основі залишається науково-фантастична книга дев'яностих. Здібності джамперів розвиваються. Настільки, що тепер вони можуть стрибати не тільки по одній нашій планеті, але і в космос і на інші. Більше того, герої вчаться стрибати в просторів і часу. Їх здібності стають справді безмежними. І це робить персонажів придатними для шпигунства. Якогось космічного або тимчасового, дізнаємося, коли вийде фільм!

  Акторський склад

  Акторський склад фільму «Телепорт 2» ще не було оголошено. У першій частині засвітилися:

 • Хайден Крістенсен.
 • Джеймі Белл.
 • Дайан Лейн.
 • Семюел Л. Джексон.
 • Рейчел Білсон.
 • Анна-Софія Робб.
 • Та інші.
 • Частина героїв обов'язково повернеться в сіквелі, але хто конкретно — покаже час. Поки що випускає студія не розголошувала своїх планів на «Телепорт 2». Про рекасте або наборі нових ключових героїв не йшлося, тому можна сміливо очікувати особи улюблених артистів. Після значного каста 2008 року підбирати менш зірковий студії 20th Century Fox буде не вигідно, нові глядачі просто не підуть дивитися продовження в кіно.

  Над фільмом працюють

  Першу частину знімав режисер Даг Лайман. Ймовірність того, що він повернеться до роботи над продовженням, вкрай мала. У режисера зараз досить багато проектів, над якими він працює. Тому студії потрібно вибрати нового постановника.

  Фільм «Телепорт 2» 2019

  Хто займеться сценарієм, теж поки невідомо. Поки що зрозуміло тільки про що фільм, але немає ніяких подробиць про знімальної групи або акторському складі (хоча Хайден Крістенсен висловлював згоду на зйомки в продовженні). Враховуючи, що реліз випускає студія намітила на 2019 рік, подробиці про розробку повинні з'явитися найближчим часом. Але трейлер російською і інші ролики ми не побачимо до закінчення знімального процесу.

  Новости виробництва

  «Телепорт 2» планувався до виходу ще в 2010 році, щоб глядач не встиг забути про першу вийшла частини. Але з-за того, як негативно його сприйняли критики, він виявився відкладений випускає студією в довгий ящик, незважаючи на те, що актор головної ролі, Хайден Крістенсен, виявляв бажання продовжити зніматися в цій фантастиці.

  Через десять років з моменту релізу до «Телепорту» все-таки повернулися. У сітці виходу фільмів у світі і російською він намічений на 2019 рік, без точної прив'язки до сезону або певного місяця. Залишається сподіватися, що підібрана студією знімальна команда підійде до відновлення репутації «Телепорту» з усією відповідальністю і надасть глядачеві відмінний сценарій і цікавий акторський склад. А поки можна освіжити в пам'яті події першої частини, подивившись її онлайн!


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: