Ford Fiesta 2019

Концерн Ford, який є основною частиною машинобудівного гіганта Ford Motor Company, на сьогоднішній день виробляє значну частину легкового автотранспорту, мандрує дороги усіх континентів планети. Автомобілебудівна компанія, що стала прабатьком доступних транспортних засобів, на сьогодні пропонує модель Ford Fiesta. З'явилася інформація, перші фотографії інтер'єру, особливості технічних прийомів, інновації і багато іншого, судячи з відгуків, роблять новинку вельми привабливою в своєму сегменті навіть на рівні дуже солідних конкурентів.

ЗМІСТ

 • Концепція розвитку лінійки Ford
 • Що нового в екстер'єрі
 • Інтер'єр і опції
 • Про моторах
 • Концепція розвитку лінійки Ford

  Завдяки величезному асортименту транспортних засобів з простим і лаконічним логотипом на бампері, Ford Motor Company міцно утримує провідні позиції в рейтингах продажів і масштабів виробництва нових моделей. Машинобудівний гігант світового масштабу з моменту свого створення міцно займає четверту сходинку за обсягами випуску автомобілів різної вантажопідйомності.

  Ford Fiesta 2019

  В даний час нові моделі Форд займають наступні позиції на міжнародному ринку:

 • Третя позиція за обсягами продажів і випусків, Ford на автомобільному ринку Північної Америки випереджають тільки GM і Toyota;
 • Форд на сьогодні практично у всіх сегментах випускає стільки автомобілів для Європи, що на континентальному ринку випереджає тільки Volkswagen4
 • Початок продажів в Росії завжди очікувано. Комфортні, якісні, доступні в придбанні, обслуговуванні і ремонті автомобілі високо цінуються ще за одним показником – доступності ціни.
 • На сьогоднішній день Фієста вже далеко не новий учасник міжнародних авто ярмарків. Самий «народний» з усіх американців практично бюджетний варіант хетчбеків добре відомий як у світовому масштабі, так і у вітчизняних шанувальників якості, надійності і відмінної техніки. Комплектація і ціни відповідають кращим світовим стандартам.

  Запропонована на численних автомобільних ярмарках модель з повністю оновленою зовнішністю, відповідної стилістичному напрямку бренду, відрізняється від попередників значно покращеними технічними характеристиками і кардинально переробленим салоном. Праця різних підрозділів американського автогіганта Ford Motor Company над відмінно зарекомендували себе хетчбеком Фієста спрямований на створення моделі, яка стане лідером продажів у своєму сегменті в майбутньому сезоні. Мабуть, судячи за наявними в мережі фото, всі найсміливіші плани реалізовані.

  Що нового в екстер'єрі

  Ford Fiesta 2019

  За вже сформованою традицією, нова модель, покликана завоювати купівельні переваги на світовому рівні вийде у масовий продаж в декількох варіантах. Насамперед, це трьох-і п'ятидверний хетчбек, а в найближчій перспективі розробники обіцяють випустити Ford Fiesta у версії повноцінного комфортного седана. Наскільки змінилася концепція Фієста і що привабливого в новому кузові отримують шанувальники моделі:

 • Унікальне поєднання компактних габаритів з модною фішкою – підвищеним у порівнянні з конкурентами по сегменту об'ємом салону;
 • Обриси моделі відрізняються дивовижними аеродинамічними показниками, ідеальна геометрія капота, вітрового скла і краплеподібних фар головного світла галогенного типу дозволяють значною мірою знизити коефіцієнт опору;
 • Оновлений хетчбек в передній частині отримав хромовану облицювання решітки радіатора, трапецієвидні повітрозабірники, інтегровані протитуманні ліхтарі.
 • Численні шпигунські фото дозволяють оцінити особливості бічної лінії, витончений профіль лінії верху кузова, стильне рішення вікон, вишукане рішення конструкції дисків. Тильний формат виконаний в кращих «фордівських» традиціях – лаконічні обриси, обтічні фари заднього світла, якісний галогенний світло.

  Інтер'єр і опції

  Ford Fiesta 2019

  Незважаючи на бюджетну спрямованість, автомобіль відрізняється оригінальним оформленням салону. Нова модель Форд, яка вийде на ринок у майбутньому сезоні має досить скромний салон, оброблений синтетичною тканиною, пластиком, еко шкірою. Тим не менш, опції і функціонали дозволяють Ford Fiesta 2019 модельного року конкурувати зі значно більш дорогими автомобілями. Проведений тест драйв показав відмінну якість систем навігації, контролю динаміки руху та паркування.

  Про моторах

  Останні новини про різноманітність моторів порадують самого вимогливого покупця.

  Паливо Об'єм, л Потужність, л. с. Бензин 1, 1 70/85 — // — 1, 0 100/ 125/ 140 Дизель 1, 5 85/120

  Дата виходу запланована на осінь 2018 року, на російському ринку розліт вартість складе від 800 тис. рублів до 1 млн. рублів.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: