Позашляховики 2018-2019 модельного року

Рік від року рейтинги популярності різних типів легкового автотранспорту зазнають значні зміни. Тим не менш, на сьогоднішній день спостерігається стійка тенденція зростання купівельних переваг відносно кросоверів і позашляховиків. Це автомобілі, що відрізняються не тільки підвищеним рівнем прохідності, використання сучасних технологій дизайну дозволило зробити їх витонченими, стильними, додало нотки вишуканості. Все це підтверджують фото перспективних моделей різних світових брендів.

ЗМІСТ

 • Kia Sportage
 • Kia Stonic
 • Nissan Terrano
 • Позашляховики Hyundai
 • Renault Duster
 • Про вартість новинок
 • Основа популярності легкових транспортних засобів даної категорії в світовому масштабі, як і зокрема в Росії, обумовлені наступними особливостями:

 • Надійністю і добротністю;
 • Ефективною експлуатацією протягом круглого року в регіонах з мінливим суворим кліматом і низькою якістю доріг;
 • Потужністю технічних даних силових систем;
 • Значно збільшеним рівнем безпеки в процесі руху.
 • Позашляховики 2018-2019 модельного року

  Агресивне впровадження на ринок кросоверів, придатних як для міста, так і для бездоріжжя, призвело до того, що масивні автомобілі з мужньою напіввійськової зовнішністю відійшли в тінь. Тим не менш, на сьогоднішній день більшість брендів зі світовим ім'ям посилено займаються розробкою і випуском принципово нових позашляховиків, в повній мірі відповідають запитам споживачів. Позашляховики — новинки авто пропонують концерни Ніссан, КІА, Hyundai, Renault, Mazda, Toyota, Mitsubishi. Судячи з перерахованих брендів можна скласти попереднє враження про те, що отримають автолюбителі в майбутньому сезоні.

  Kia Sportage

  Позашляховики 2018-2019 модельного року

  Новинка 2018 – 2019 зовні не отримала значних оновлень, але відмінно відкоригованої передній частині можна виділити поліпшення у вигляді формату головного світла, інноваційної оптики, решітки радіатора, форм бампера. У салоні якісні сучасні матеріали, найточніша опрацювання найдрібніших елементів, підвищена ізоляція від зовнішніх шумів. Технічна оснастка силової системи передбачає три доступних варіанти моторів. Пара бензинових агрегатів, потужність яких 155 л. с. і 177 л. с. і турбодизель 185 к. с. , дають широкі можливості вибору. На російському ринку з'являться позашляховики моделі Sportage найближчим часом, укомплектовані МКПП 6 ст., АКПП 6 ст., робот DST.

  Kia Stonic

  Позашляховики 2018-2019 модельного року

  Принципово нова інноваційна розробка в напрямку створення сучасних компактних позашляховиків зі стрімким, яскравим, досконалим дизайном. Планова потужність запропонованих моторів від 85 л. с. до 120 л. с. , паливо – турбодизель. Це найбільш бюджетні позашляховики серед досить сильних аналогів — конкурентів.

  Nissan Terrano

  Позашляховики 2018-2019 модельного року

  Проведені поліпшення попередньої моделі Terrano дозволили сформувати кардинально новий для позашляховиків стиль – поєднання потужності, агресії з досить консервативним корпоративним чином. Новий позашляховик відрізняють V-подібні накладки попереду, оновлена решітка радіатора, змінений бампер, великі виразні лінії капота і загострені форми ліхтарів головної оптики. На відео від виробника відмінно проглядаються анатомічні сидіння, вишукана обробка, мультимедіа система перспективного напряму. Силова система в двох варіантах – 115 к. с. і 145 к. с.

  Позашляховики Hyundai

  Принципово новий екстер'єр Santa Fe привертає увагу покупців використанням конструкції переднього бампера і багатоступеневим радіатором. Інтер'єр також сильно змінився – центральна і приладової панелі отримали масу інноваційних опцій, системи безпеки, анатомічно точні крісла, нове рішення систем обігріву та вентиляції. Завдяки двом типам моторів – бензиновому V-2, 4 л і дизельного V-2, 2 л є відмінна можливість вибору.

  Позашляховики 2018-2019 модельного рокуTucson також перероблений досить глибоко. Агресивність в динаміці, кардинально переглянута геометрія обрисів, потужна видатна радіаторна решітка, багатоступінчастий бампер, світлодіодні завужені ліхтарі переднього світла – це зовнішність позашляховика в загальних рисах. У салоні все вдало розміщено, інтер'єр стильний і водночас розкішний. У Росії планується реалізація двох варіантів силових систем, потужність яких 130 л. с. і 186 к. с. МКПП 5 ст., АКПП 6 ст.

  Позашляховики 2018-2019 модельного року

  Renault Duster

  Славу лідера продажів в РФ позашляховика Duster заперечувати не стане ніхто. Новинку 2018 – 19 року можна легко дізнатися по стильному оформлення екстер'єру, який став набагато більш ексцентричним за рахунок конструкції решітки радіатора, опуклого об'ємного бампера, сучасного вирішення головної оптики, масивних об'ємних колісних дуг. Останні новини стосуються термінів продажів, це друга половина поточного року та силового агрегату, потужність якого 115 коней

  Позашляховики 2018-2019 модельного року

  Про вартість новинок

  Ціни є одним з визначальних чинників при виборі підходящого для придбання варіанту.

  Модель Виробник Ціна, млн. руб. Sportage Kia, Південна Корея 1, 20 Stonic Kia 0, 65 Terrano Nissan 0, 80 Santa Fe Hyundai 1, 70 Duster Renault 0, 75 Mazda CX9 Supreme Mazda, Японія 2, 90 CX5 Mazda 1, 40 RAV4 Toyota, Японія 1, 70 Pajero Mitsubishi 2, 75 Atlas Volkswagen 2, 80

  Значні новинки представляють БМВ, Інфініті, Chery, Субару, Сузукі, інші автогіганти.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: