Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла Алекперова

Хаял Алекперов – ясновидець і астролог, який став відомим завдяки перемогам у містичному телешоу «Битва екстрасенсів». Гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку від Хаяла Алекперова розкриє всім бажаючим таємниці зірок.

Овни

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла АлекпероваПрихід нового року відчуєте прямо в січні. Він настане не тільки в календарі, але і у вашої професійної життя. Вам доведеться вже на початку року вступити в нову посаду, взяти на себе нові обов'язки або почати освоювати діяльність, яка вам не зовсім знайома. Не бійтеся цих змін. Вони зроблять вам кар'єру. Прихильність Свині зможете отримати, якщо не будете боятися великих цілей.

Тельці

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла АлекпероваВ 2019 році вам доведеться ближче познайомитися з собою й навчитися довіряти собі. Ви станете перед важливим життєвим вибором: нові відносини, зміна роботи, житла чи навіть країни. Якщо почнете шукати порадників, будете приречені на помилки. Вчіться розуміти свої справжні бажання, і робіть так, як вигідніше буде вам. Якщо вирішите слідувати чужим бажанням, ризикуєте сильно занедужати. Ваш успіх у новому році повністю залежить від вас.

Близнюки

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла АлекпероваРік буде не самим легким, але це той випадок, коли труднощі загартовують, розвивають і роблять мудрішими. Для вирішення важливих життєвих завдань шукайте сильних покровителів або людей, яким довелося пройти свій шлях. Для жінок зірки будуть періодично влаштовувати знакові знайомства. Дізнайтеся їх! Посміхнеться удача і в грошових питаннях. Вам повернуть старі борги або запропонують співпрацю в дуже вигідному проекті.

Раки

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла АлекпероваРік буде ненудним! Особливо друга його половина. Подорожі, цікаві знайомства, визнання талантів, розширення сфер впливу в бізнесі. Але щоб це все сталося, зірки зажадають від вас великих зусиль, завзятості і самовіддачі в першому півріччі. Не бійтеся своєї рішучості! Вона відкриє вам багато дверей. Сміливо заявляйте про себе і не дозволяйте іншим вказувати, що зробить вас щасливим!

Леви

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла АлекпероваВаші ідеї та цілі в наступному році будуть дещо випереджати ваші можливості. У вас виникне непереборне бажання перекласти частину відповідальних завдань на плечі близького оточення. Але це ви даремно! Вони не підписувалися під вашими мріями. На їх підтримку та посильну участь можете розраховувати, але «локомотивом» своєї мрії вам доведеться стати самому. Вірте в свої сили! Їх у вас багато!

Діви

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла АлекпероваВ 2019 році вам протипоказаний невгамовний труд. Звичайно, посильна робота або улюблена справа ще нікому не зашкодило, але це лише в тому випадку, якщо «кінь» періодично виходить з своєї упряжки. Тому не забувайте між виконанням життєвоважливих стратегічних завдань йти в паузу. Тим більше зірки підготували доленосне знайомство, яке, швидше за все, відбудеться на відпочинку.

Ваги

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла АлекпероваРозважати вас в майбутньому році будуть численні романи. Любовний гороскоп попереджає, що навіть якщо ви вже перебуваєте в парі, вам навряд чи вдасться уникнути інтриг. Особливо тих, які вас чекають у квітні-травні. Але в будь-якому випадку на серйозність весняної любові не покладайте великих надій. Вона не ваша. А ось ті відносини, які зав'яжуться в кінці літа або на початку осені цілком можуть привести вас до ЗАГСу.

Скорпіони

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла АлекпероваГоловним перешкодам майбутнього року стане ваша пристрасть до самокопання, незадоволеність собою. Це не найкращий шлях для досягнення цілей. Якщо хочете бути успішним в 2019 році, навчитеся знаходити в собі достоїнства, якими будете пишатися. Немає таких? Розвивайте! Рік Свині для цього підходить ідеально. У вас буде маса можливостей удосконалювати власні таланти, щоб вже до кінця року стати прикладом для наслідування.

Стрільці

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла АлекпероваВсе, що ви будете робити в 2019 році, ви повинні робити з оглядкою на здоров'я. Перевірочний питання будь-якої справи: «чи Не зашкодить це моєму здоров'ю?» Тільки негативну відповідь може вам дати зелене світло до дії. Перегляньте свій робочий режим, харчування, ставлення до спорту та здорового способу життя. Не послухаєтеся ради астролога, можете стати постійним пацієнтом багатьох лікарів.

Козероги

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла АлекпероваНе поспішайте з висновками! Не всі події, що відбуваються в 2019 році, будуть настільки однозначно негативними, як може здатися на перший погляд. Зріть в корінь! Кожне випробування буде нести для вас унікальну можливість, яка без труднощів ніколи б не настала. Іноді дозволяйте проблем вирішуватися самим, і тоді вже влітку ви будете настільки володіти ситуацією, що відчуєте себе чарівником.

Водолії

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла АлекпероваВесь рік пройде у сімейних турботах, присвячених розвитку і зміцненню відносин з коханою людиною, родичами і дітьми. Вам належить дізнатися багато цікавого про ваших корінні, багато де побувати, побачити і порівняти. Це дуже зблизить вас з родиною, і, можливо, навіть стане добрим підґрунтям для створення сімейного бізнесу. Для чоловіків це виявиться прекрасною можливістю розпочати будівництво дому.

Риби

Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла Алекперова2019 рік стане роком сміливих рішень. Цього послужить людина або подія, які змусять вас переглянути своє життя, зробити переоцінку цінностей і, нарешті, почати жити так, як хочеться особисто вам. Ви знайдете цікаву роботу, проведете інвентаризацію серед друзів і поставите крапку в безперспективних відносинах. Це свобода!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: