Нові моделі KIA 2019 року

Незважаючи на розвиток сучасних технологій і застосування найбільш передових технічних прийомів і новомодних тенденцій дизайну небагато компаній можуть запропонувати одразу кілька моделей автомобілів різного спрямування. Тим не менш, найбільший автоконцерн Південної Кореї – компанія КІА в майбутньому сезоні представив, судячи з фото відразу від дванадцяти до чотирнадцяти варіантів нових авто. Мабуть, складно навіть в сучасних умовах знайти настільки солідні масштаби виробництва. Судячи з того, що концерн КІА постійно реалізує інноваційні проекти, на сьогодні представлені особливо цікаві варіанти легкових автомобілів.

ЗМІСТ

 • Про новинки з Південної Кореї
 • Про нові авто і їх особливості
 • Про потужності і ціни
 • Про новинки з Південної Кореї

  Серед наших автолюбителів дуже популярні різноманітні пропозиції легкових транспортних засобів, що відрізняються надійністю, добротністю, високою естетичністю і оформленням салону, де проглядається тонкий вишуканий смак. Це як не можна краще показано на відео з основних автосалонів світового значення.

  Нові моделі KIA 2019 року

  В Детройті і Франкфурті творці показані найбільш популярні моделі, які відрізняються різними якостями, але об'єднані загальними перевагами:

 • Різноманітність підходу до вирішення дизайну в ультрасучасному стилі;
 • Відмінні технічні показники і характеристики силової системи;
 • Інноваційні системи контролю руху і безпеки.
 • Важливим фактором на користь автомобілів від конструкторів і дизайнерів КІА є значно більш низькі ціни, ніж на аналогічні моделі інших виробників.
 • Безпосередньо завдяки великому купівельному попиту на продукцію Південнокорейського концерну генеральної політикою є підтримка високих результатів. Постійне оновлення модельного ряду, випуск концептуальних новинок поряд з рестайлигом, якому піддаються бюджетні зразки, створюють відмінну конкуренцію самим відомим маркам азіатського і європейського виробництва. Розглянемо найбільш цікаві моделі.

  Про нові авто і їх особливості

  Picanto

  Нові моделі KIA 2019 року

  Кросовер нової модифікації в поточному сезоні з'явився в новому кузові, відрізняється виразною індивідуальністю, агресивністю динамічним дизайном. Зовні модель виділяється коротким капотом, на передньому бампері з'явився подвійний повітрозабірник. На кормі виразний комплект великих комбінованих ліхтарів, бампер став багатоступеневим, на даху обладнаний спойлер нової форми зі стоп-сигналами. У салоні з'явилася інноваційна мультимедіа система з потужним сенсорним екраном, на сьогоднішній день запропоновано двигуни двох модифікацій. На російському ринку Picanto з'явиться в найближчі місяці.

  Sportage

  Нові моделі KIA 2019 року

  Популярні позашляховики Sportage підтримують заслужену репутацію найбільш затребуваних легкових автомобілів підвищеної прохідності. Завдяки якісному оновленню обсяг продажів не тільки буде збережений, але і збільшений. Якщо екстер'єр зазнав значні зміни, модель все одно залишилася впізнаваною, привабливою і потужною. Інтер'єр оформлений новими матеріалами і опціями кардинально нового типу. Позашляховик Sportage укомплектований п'ятьма варіантами силових систем і відповідно покупцеві пропонується 5 комплектацій різного рівня.

  Sorento Prime

  Нові моделі KIA 2019 року

  Дуже популярний в Росії варіант міського кросовера, який в поточному сезоні зазнав кардинальних переробки. Це не просто рестайлінг, у всій зовнішності з'явилися зовсім нові риси.

 • Кросовер Сорренто отримав нову головну оптику, конфігурацію бампера, грати радіатора, конструкцію капота, парні повітрозабірники;
 • Потужність і виразність у стрімких лініях виштамповок, великих колісних арках, динамічних обрисах;
 • У слоні з'явилися нові крісла з анатомічно точними показниками;
 • Модельний ряд Sorento Prime представлений п'яти і семи місцевими варіантами;
 • Автомобіль з'явиться на вітчизняних дорогах на початку літа 2018 року.

  Soul

  Нові моделі KIA 2019 року

  Рестайлінг кросовера Soul також дуже вдалий. Автомобіль придбав модні завужені фари переднього світла і круглі виразні протитуманки, радіаторні решітки. Передня панель посилена, гострі кути згладжені і з'єднання кузовний конструкції. Останні новини стосуються використання сучасної системи контролю руху, мультимедіа установки з численними опціями. Передбачено 4 агрегату, що працюють на бензині.

  Mohave

  повно приводного позашляховика Mohave – самої габаритної моделі в асортиментному ряду комбінованих автомобілів підвищеної прохідності стали більш вираженими лінії силуету, салон став набагато комфортніше, його оформлення максимально наближене до представницького класу. У салоні маса шкіри, благородного дерева, алюмінієвих вставок.

  Не менший інтерес міжнародної громадськості викликали новинки авто від КІА — малолітражка Rio, авто класу С — c'eed, седан бізнес класу-Optima, субкомпакт Stonic, фастбек Stinger і інші моделі.

  Про потужності і ціни

  Модель Потужність, л. с. Ціна, руб Picanto 67, 84 530 900 Sportage 135 – 240 1 500 000 Sorento Prime 189 – 250 2 000 000 Soul 120 – 205 800 000 Mohave 260 2 400 000 Rio 107, 123 560 000 c'eed 100 – 140 ? Optima 178 — 248 25 500 дол. США Stonic 85 — 128 16 500 дол. США Stinger 240, 370 2 500 000


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: