Прикраса вікон до Нового 2019 році з паперу

Багато користувачі намагаються створити своїми руками оригінальний декор кімнати, тому вибирають прикраса вікон до Нового 2019 році з паперу. Саме новорічні картинки витинанки здатні створити казкову атмосферу і розбавити домашній затишок урочистими нотками. Тому ми приготували якісні шаблони, які можна роздрукувати на будь-якому копіювальному пристрої. Також трафарети можуть знадобитися в дитячому саду або школі для прикраси актового залу і класів. Для тих, хто вперше використовує техніку вирізування, радимо прочитати покрокове керівництво виготовлення паперових фігурок.

ЗМІСТ

 • Витинанка: короткий екскурс в історію
 • Як зробити витинанку своїми руками: інструкція
 • Скачати безкоштовно галерею трафаретів
 • Витинанка: короткий екскурс в історію

  Ця назва найбільш поширене в Росії, але родом з України. Ще на початку XVIII століття на території РФ були знайдені своєрідні аналоги витинанки з глини, дерева і шкіри. Вони датуються 5 – 3 ст. до нашої ери і належать трипільській культурі. Але техніка вирізання паперових фігурок зародилася в давньому Китаї через 100 років після винаходу паперу і перших інструментів за її обробці. Спочатку жителі піднебесної використовували її в якості оберега від злих духів. Вони вішали зображення богів на вікна. Потім вирізки стали застосовуватися в різних ритуалах.

  Прикраса вікон до Нового 2019 році з паперу

  200 роках н. е. мистецтво було завезено в Персію і лише на початку XVIII століття потрапило разом з торговцями в Іспанію. Далі воно поширилося по європейським країнам і з'явилося в Росії лише в XIX столітті під час розквіту паперової промисловості. Завдяки дешевизні папери, наші предки з задоволенням підхопили техніку вирізування. Різнокольоровими прикрашали витинанками не тільки вікна, але і дверні укоси, чоло печі, кухонні полиці, іконостас та ін

  В сучасний час, вирізки стали популярні в 70-х роках. Особливо вони широко використовується в дошкільних та навчальних закладах. Практично кожен радянський учень пам'ятає, як прикрашав вікна класу сніжинками і героями новорічних казок. Також народно-прикладне мистецтво поширене в сім'ях з дітьми. Багато батьків хочуть створити святкову атмосферу в дитячій кімнаті за допомогою витинанок. До цього заняття охоче підключаються малюки, тим самим розвиваючи любов до традицій своїх предків.

  Як зробити витинанку своїми руками: інструкція

  В рік Свині, найоригінальнішими стануть фігурки цього милого тварини з паперу. Також Свинка відмінно буде виглядати у вигляді гирдлы (гірлянди). Але ми розглянемо процес виготовлення новорічних картинок вырезалок. Для цього потрібно завантажити безкоштовно і друкувати шаблони. Якщо у вас немає принтера або сканера, прикладіть аркуш паперу до екрану і обведіть контур простим олівцем. Далі приготуйте:

 • ножиці,
 • канцелярський ніж,
 • рівну фанеру,
 • мило,
 • пензель,
 • склянку теплої води,
 • губку.
 • Зовнішні сторони малюнка слід вирізати ножицями. Внутрішні частини легко видалити канцелярським або будівельним ножем, поклавши заготовку на рівну дерев'яну поверхню. Для приклеювання необхідно використовувати мильний розчин: нанесіть пензликом воду на мило і добре розітріть. Прикладіть фігурку на скло і притисніть губкою.

  Процес виготовлення наочно показано у відео ролику:

  Скачати безкоштовно галерею трафаретів

  Добірка містить велику кількість трафаретів з святковою атрибутикою і казковими персонажами. Також надано декілька заготовок з символом 2019 року — Свинею. Для новорічного декору можуть стати в нагоді цифри «2019», тому вони теж включені в галерею. Щоб завантажити вихідні коди, перейдіть по посиланню під картинками. Всі зображення на Гугл Диску, доступні безкоштовно і без реєстрації.

  Прикраса вікон до Нового 2019 році з паперу Завантажити шаблони зі Свинкою /> /> Прикраса вікон до Нового 2019 році з паперу Прикраса вікон до Нового 2019 році з паперу Перейти в галерею зображень /> />

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: