Карта бажань на Новий рік 2019

Вже давно доведено, що думки мають властивість матеріалізуватися. Найбільш дієвим способом здійснення цього процесу є карта бажань на Новий рік 2019. Вона може кардинально змінити ваше життя.

ЗМІСТ

 • Що потрібно знати для складання карти бажань
 • Як правильно зробити карту бажань 2019 року
 • Час складання карти
 • Як можна активувати бажання
 • Що потрібно знати для складання карти бажань

  Карта може дійсно допомогти в здійсненні бажання. Однак, необхідно скласти її правильно, з урахуванням всіх деталей. По-перше, вона має створюватися у певній послідовності. По-друге, її потрібно зробити в потрібний час. Після того, як справу зроблено, необхідно розмістити карту в спеціальному місці. Також потрібно навчитися формувати бажання.

  Карта бажань на Новий рік 2019

  В ідеалі, карта візуалізації – це аркуш ватману з зонами, пофарбованими у різний колір. У них розміщують фото або картинки з зображенням вашої мрії. У центральній частині великого листа поміщають фото того, хто складав карту бажань. Шаблон складається відповідно з, так званої, сіткою Ба-гуа. Вона пов'язана з різними секторами в будинку. Кожен з них розташований в різних сторонах світла. Всі сектору утворюють восьмикутник. Кожна зона по Фен-шуй відповідає за конкретну сферу діяльності людини:

  Сектор На яку сферу діяльності впливає Північна: кар'єра Північно-західний: подорожі Північно-східний: мудрість Південний: слава Південно-східний: гроші Південно-західний: любов Центральний: здоров'я Східний: сім'я західний творчість, діти

  Кожна зона може містити кілька фотографій. Карту бажання можна зробити круглої або прямокутної. Що стосується секторів, то вони повинні бути однаковими за розміром.

  Як правильно зробити карту бажань 2019 року

  Її можна скласти своїми руками. При цьому, важливе значення мають правила складання шаблону:

 • насамперед беремо ватман розміром 68Х68 див.
 • Далі ділимо його на 9 рівних зон.
 • Після цього їх слід пофарбувати по Фен-шуй:
  Сектор Колір Південний: червоний Південно-західний: коричневий Південно-східний світло-зелений Центральний: жовтий Північна: синій Північно-західний: сірий Північно-східний світло-коричневий Східний: зелений Західний: білий
 • У центрі ватману розміщуємо свою фотографію. Вона повинна бути хорошої якості і зроблений недавно.
 • В інші зони поміщаємо зображення, максимально наближені до вашої мрії. Їх може бути декілька. Якщо у вас немає відповідного фото або картинки, їх можна скачати в мережі, а потім надрукувати на принтері. Також можуть підійти зображення з журналів або альбомів. Свої бажання ви можете навіть намалювати самі.
 • Карта бажань повинна по максиму відображати ваші мрії. Щоб було до кінця зрозуміло, опишемо, як це робиться:

 • Якщо ви бажаєте жити в певному будинку, то слід розмістити своє фото в інтер'єрі цього приміщення.
 • Зображення машини, про яку ви мрієте не один рік, можна приклеїти поруч з фото будинку.
 • У будь-якої людини є кумири. Деякі люди пристрасно бажають познайомитися з цими знаменитостями. Щоб прискорити цей процес, необхідно розмістити на макеті своє фото із зображенням кумирів.
 • Також на карті можна помістити картинки з улюбленими пейзажами;
 • Добре зобразити і місто, в якому ви мрієте жити.
 • Немаловажне значення має і ваш настрій. Потрібно уявити, що ваші бажання вже стали реальність і ви вже живете в оточенні цієї краси.

  Час складання карти

  Заповнювати шаблон слід починати в сприятливі по Фен-шуй дні. Зазвичай це період Відкриттів, Успіху і Наповнення. Не буде ніякого результату, якщо ви станете займатися цим у момент Руйнування, Закриття і Позбавлення.

  Макет бажань буде набагато ефективніше, якщо ви приступите до його створення в період росту нашого супутника.

  Давайте більш детально познайомимося з деякими рекомендаціями, які дуже важливі для здійснення ваших бажань:

 • при складанні карти слід починати з центру;
 • потім займаються верхнім рядом;
 • завершують роботу в нижній частині шаблону.
 • Також на карті не може бути порожніх зон. При її складанні треба наочно представити свої мрії. Зображення повинні бути чіткими та максимально відображати ваші бажання.

  Кожна зона повинна містити опис ваших бажань. Вони повинні бути представлені в стверджувальній формі. Аффермации повинні носити конкретний характер. Наприклад, не можна писати: « Я хочу мати хорошу зарплату» або «Я бажаю красиву машину». Необхідно конкретно описати в ствердній формі: Я маю зарплату: 100 тисяч рублів» або «Я їжджу на такий-то моделі BMW». Потрібно максимально уявити собі свої бажання, як ніби вони вже стали дійсністю.

  Карта бажань на Новий рік 2019

  Як можна активувати бажання

  Як стверджують фахівці з Фен-Шуй, якщо ви бажаєте, щоб ваші бажання швидше втілилися в життя, потрібно постійно працювати з картою бажань.

  Необхідно частіше сідати перед шаблоном і чітко представляти свої мрії. Для цього ви повинні перебувати в гарному настрої і бути максимально розслабленим. Для цього можна включити спокійну музику і вибрати зручне м'яке крісло. Сидячи в ньому, треба представити свої бажання в найдрібніших подробицях. Думаючи, наприклад, про будинку потрібно представити не тільки інтер'єр і колір шпалер, а навіть запах приміщення. Мріючи про машині, слід уявити, що ви сидите за кермом у м'якому, затишному кріслі і чуєте навіть ледве вловимий звук мотора, уявляєте, як плавно рухається ваш автомобіль по швидкісній трасі. Необхідно спробувати опинитися у світі власних мрій.

  Склавши макет бажань, ви тим самим робите заявку на здійснення своєї мрії у Всесвіт. Для цього необхідно володіти певною енергією. Вона повинна бути достатньою, щоб досягти Космосу. При цьому можна використовувати енергетику Місяця в період Повного місяця або у фазі зростання. Працюючи з внутрішньою енергією, потрібно звертатися у Всесвіт наодинці. Про ваших бажаннях ніхто не повинен знати.

  Карту бажань слід розмістити в затишному місці, далеко від сторонніх очей. Це може бути спальня. Краще, якщо прокинувшись вранці, ви відразу згадали про своїх бажаннях і думках перенеслися в їх світ. У ранкову годину енергія Ци наповнить ваш макет позитивною енергією. Якщо ви живете не один, то краще дошку бажань зберігати у власній шафі. Запам'ятайте, ніхто не повинен порушувати енергетичні потоки до вашої карті бажань. В іншому випадку, все може порушитися, і ваші бажання залишаться на папері.

  Деякі ваші мрії можуть взагалі не відбутися, незважаючи на ваші зусилля. Це стосується, як зовсім нездійсненних бажань, типу: «Хочу стати королем Великобританії», так і простих. В останньому випадку це може статися з причини відмови Всесвіту від чого-то вам абсолютно непотрібного або шкідливого.

  Якщо у вас, з якоїсь причини, змінилися бажання, то можна змінити фото на карті і знову почати роботу для досягнення мети.

  І, останнє – Всесвіт дасть нам те, що ми заслуговуємо на даний момент. Треба бути вдячним Богові за те, що ви вже маєте, і тільки в такому разі можна розраховувати на нові подарунки долі.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: