Нові моделі Opel 2019

Кому, як не творцям німецьких легкових автомобілів відомо, наскільки цінується у всьому світі їх заробітки, які значно виділяються навіть на тлі інших, не менш популярних авто. Судячи з численних фото з останніх провідних автомобільних салонів у Франкфурті, Женеві, Парижі, автолюбителі – шанувальники марки Опель мають відмінну можливість оцінити всі особливості новинок, запропонованих на перспективу відомим брендом з Німеччини.

ЗМІСТ

 • Про сучасних принципах бренду Опель
 • Хетчбек Opel Corsa
 • Opel Combo
 • Про сучасних принципах бренду Опель

  Початок нового, третього тисячоліття стало поворотним моментом для більшості провідних світових авто брендів. Кардинальний поворот, судячи з відео, в менеджменті проявився в орієнтуванні не на формування власної модельної лінії як напряму авто моди.

  Нові моделі Opel 2019

  Сьогодні і на майбутнє головні принципи бренду Опель:

 • Якість і надійність усіх деталей і вузлів, значне поліпшення конструкції платформи у відповідності з кращими тенденціями сучасного інжинірингу;
 • Застосування технічного оснащення, що відповідає високим показникам екологічної безпеки та міжнародним стандартам очищення викидів в навколишнє середовище;
 • Використання відгуків фахівців і думок автолюбителів як головного індикатора для подальшої роботи над перспективними моделями;
 • В даний час інженерна група концерну працює над тим, щоб перевести весь асортиментний ряд на екологічно безпечну електричну тягу.
 • На сьогоднішній день виробництво найбільш популярних новинок в Росії в місті Шушари тимчасово зупинено. Тим не менш, група General Motors розглядає випуск кількох прийнятних для вітчизняного ринку моделей, які будуть проводитися в Німеччині і продаватися через мережу дилерів. На підставі інформації, отриманої з офіційних джерел, в майбутньому сезоні найбільш видатними новіков будуть Omega X, оновлена модель Astra і рестайлінг бренду Corsa. Імовірно, на російському ринку вони будуть з'являтися в другій половині майбутнього року, коли випуск німецьких авто буде відновлено на авто потужностях в Російській Федерації. Чи відбудеться повернення бренду «Опель» на подіуми російських автосалонів і наскільки швидко варто цього очікувати. Це залежить від того що зможе залучити нинішній вітчизняний ринок теперішніх керівників бренду.

  Досить дорогі і бюджетні легкові транспортні засоби від бренду з Німеччини можуть вироблятися в нашій країні, але це пов'язано з переделенными економічними питаннями, пільгами, податковими преференціями та іншими привабливими моментами. Що можуть отримати шанувальники легендарної марки Опель в майбутньому сезоні?

  Хетчбек Opel Corsa

  Нові моделі Opel 2019

  На європейський ринок вийшов новий герой – найменший автомобіль для міського використання від прославленого німецького концерну. Привабливий, сучасний, високошвидкісний супер-міні Opel Corsa шостої генерації вийшов за сприяння автомобільної групи PSA. Численні інновації, очікувані споживачем, реалізовані колективом німецьких інженерів, конструкторів, дизайнерів в самому новому легковому автомобілі для міста. Новинка авто отримує шасі, аналогічне з моделями DS3, Peugeot 208, іншими міні – карами. Наскільки перспективним буде проект, покаже майбутнє, але вже сьогодні схожість з новими кросоверами Opel Grandland X і Crossland X дозволяє говорити про багатьох кардинальних змінах зовнішності і технічних даних запропонованих авто.

  Поряд з численними технічними і технологічними інноваціями шанувальникам автомобілів з Німеччини Corsa 2019 буде оснащений силовими агрегатами на бензині (1,2 л) і турбодизель (1,6 л). Виробник планує випуск окремої конфігурації Opel Corsa OPC, яка отримає турбований мотор об'ємом 1,5 з потужністю до 200 л. с. Традиційно, салон виконаний в класичному для «Опель» стилі, оздоблення з сучасних матеріалів.

  Opel Combo

  Нові моделі Opel 2019

  Колектив творців одного з найбільш ефективних мінівенів з німецького міста Руссельсхайма працює над створенням привабливих, надійних, практичних, а головне – затребуваних вантажних автомобілів малої тоннажності. У майбутньому сезоні концепт Opel Combo буде представлений у двох варіантах.

 • Універсальний фургон для транспортування вантажу, довжина кузова – 4, 39 м, колісна база – 2, 75 м , два місця для водія і пасажира.
 • Вантажопасажирську модель з кузовом 4,74 м, і колісною базою 3,10 м. де після невеликої перестановки сидінь в салоні, можуть подорожувати від п'яти до семи дорослих людей.
 • Двигуни аналогічні тим, які використовуються в позашляховиках. Це 1 бензиновий, 4 дизельних та 1 газовий мотор об'ємом 1,3 л , 1,4 л , 1,6 л. Останні новини — економія палива в умовах міста забезпечується за рахунок системи «Start-Stop», дизайн салону виконаний в версії Essentia, Enjoy, Cosmo.

  Шанувальники автомобілів Опель в новому сезоні зустрінуть моделі Mokka X, Omega X, про потужності і ціною далі.

  Хетчбек Corsa 90, 110, 115, 130, 136 л. с. Від 22 000,0 Євро Мінівен Combo 90, 95, 105, 135 к. с. Від 20 500,0 Євро Кросовер Mokka X 110, 115 л. с. Дані не оприлюднені Позашляховик Omega X 135 к. с. Дані не оприлюднені


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: