Mitsubishi Pajero 2019

У японської компанії, логотипом якої є три гранованих діаманта, сполучені разом, традиція виробляти якісні, надійні, добротні і швидкісні позашляховики. Основна концепція ще на початку розробки і випуску моделі була взята у знаменитого американського «Джипа», головний принцип якого – висока надійність і відмінні технічні характеристики.

ЗМІСТ

 • Нові підходи до формування моделі
 • Про зовнішність нового Pajero
 • Про салоні
 • Про моторах
 • Нові моделі Mitsubishi навіть зовні трохи нагадують легендарного американця воєнних років, яким були однаково підвладні джунглі Азії і безкраї піски Північної Африки. Тобто це автомобілі, ефективні в умовах практично повного бездоріжжя.

  На самому початку масового випуску серії Pajero, у 1962 році в новому кузові була втілена ідея гармонізації високих технічних показників військового автомобіля зі зручністю і комфортабельністю вишуканого легкового пасажирського транспортного засобу.

  Mitsubishi Pajero 2019

  В поєднанні з високими технічними характеристиками кожне покоління серії Паджеро відрізняється все більш стильним дизайном, якісною обробкою салону, поліпшенням експлуатаційних показників і збільшенням опцій контролю динаміки руху.

  Нова модель, що є черговим п'ятим рестайлінгом концепції зразка 1982 року, стала результатом злиття японських компаній світового значення. Трохи несподівана генерація Nissan Patrol і Mitsubishi Pajero минулих поколінь, судячи з відгуків, призвела до створення могутнього, сильного, швидкісного і агресивного комп'ютера на колесах.

  Нові підходи до формування моделі

  Виходячи з аналізу наявних даних, періодично надходять у мережу, потужний і технічний позашляховик нового покоління як зовні, так і по концепції дизайну салону – розкішного та статусного, більше наближається до автомобілів класу «преміум».

  Навіть перші фотографії інтер'єру дозволяють оцінити, наскільки змінений рівень опцій та їх технологічні можливості в порівнянні з попередниками. Автомобіль спочатку позиціонується як пасажирський транспортний засіб для подолання значних відстаней в екстремальних зовнішніх умовах. Остання характеристика здійснюється за рахунок збільшеної прохідності.

  На сьогоднішній день виробник пропонує декілька варіантів комплектації і ціни, кольору кузова і стилю оформлення салону, що надає найширші можливості вибору різних варіацій на власний розсуд. Вибір автомобіля, судячи за наявними фото дозволить вирішити найрізноманітніші індивідуальні завдання власника. Отже, розглянемо все в подробицях ближче.

  Про зовнішність нового Pajero

  Mitsubishi Pajero 2019

  Традиційно, знайомство починається з екстер'єру. Оновлений кузов кардинально відрізняється від усіх без винятку попередніх модифікацій. Можна сказати, що концепція позашляховика на досить тривалу перспективу. Новинка 2019 модельного року отримала значні відмінності від усього, що було концепцією кузова концерну Міцубісі щодо позашляховика Паджеро минулі десятиліття. Що ж нового привнесли японські конструктори на зовнішність п'ятого покоління легендарних позашляховиків?

 • Основою геометрії контурів на сьогодні прийняті гострі кути, прямолінійні форми, квадрати і прямокутники, багатоступінчасті рельєфи;
 • Капот стає практично абсолютно плоскою, без кутів, рельєфів і об'ємних елементів;
 • На шпигунських фото чудово видно кардинально перероблена кришка радіатора, яка стала прямокутної форми з численними хромованими декоративними деталями;
 • Відмінну якість квадратних ксенонових вогнів і лінійки елементів протитуманного освітлення підтверджено численними випробуваннями і проведеним в умовах екстриму тест драйвом.
 • дещо роздуті Колісні арки, величезні квадратні скла значно збільшили огляд. Габарити.

  Довжина 490 см, 0 Ширина 187 см, 5 Висота 187 см, 0 Кліренс см 22, 5 – 23, 5 Маса споряджена кг 2110,0 – 2380,0

  Про салоні

  Mitsubishi Pajero 2019

  Всередині все виключно стильно. Тут тільки приємна шкіра, пластиком, стилізований декоративний алюміній, і якісна сучасна тканина. Останні новини – це стильний тонкий кермо і комфортабельні крісла з масою опцій. Дата виходу на ринок – початок осені 2018 року, тому вже сьогодні слід ознайомитися з особливостями функціоналів автомобіля.

  Про моторах

  Початок продажів в Росії буквально через 2 – 3 місяці, не завадить розпочати вибір двигуна майбутнього придбання:

 • Дизель, об'єм 3, 2 л , потужністю 200 л. с. ;
 • Бензин, 3, 0 л , 178 к. с. ;
 • Бензин, 3, 8 л., 250 л. с. ;
 • Мотори працюють в тандемі з трансмісіями автоматичного типу 5 ст. і механічними коробками 5 ст. бази Ціна стартує від 2, 3 млн. рублів, ТОП – 3, 5 млн. рублів.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: