Гороскоп на 2019 для Тельців

Рік Свині Тельцям ж доведеться пережити різнопланові події, на більшість з яких зірки дозволять їм вплинути особисто. Детальніше про це розповість гороскоп на 2019 рік для Тельців від Василини Володіної, Тамари Глоби й Павла Глоби.

ЗМІСТ

 • Василина Володіна
 • Павло Глоба
 • Тамара Глоба
 • Василина Володіна

  Гороскоп на 2019 для ТельцівЛюбов: Любов 2019 року буде феєричною, але не простий. Будуть зустрічі і розставання, і відносини, про які можна писати роман. От тільки яким буде фінал у вашої любові – «жили вони довго і щасливо» або «любов померла в один не прекрасний день» – зірки нададуть вам вибрати. Бережіть у літні місяці свою любов від власної «гарячої голови», а в осінні вам доведеться доводити вчинками, що ви щиро любите, а не користуєтеся людиною, яка вам просто зручний. Цілком ймовірно, що самотні Тельці, нарешті покінчать зі своєю самотністю.

  Здоров'я: Бережіть своє здоров'я від хронічних захворювань, які ви ігнорували. 2019 рік – рік оновлень і час покінчити з усім старим і руйнівним. Хвороби стоять у списку першими. Головною зоною ризику у вас залишається горло і шия. Бережіться від захворювань горла не тільки в холодну пору, але і в спеку. А шию і спину віддайте в руки хорошого масажиста. Також перегляньте свій раціон харчування. Багатьом Тільцям в рік Свині доведеться не один раз сісти на дієту.

  Кар'єра: У вашій професійній діяльності глобальних змін Василина Володіна не передбачає. Хоча не виключена хвиля удачі, яка винесе вас в потрібне місце і обставини. Чи зможете ви її спіймати, залежить від того, наскільки сильно ви зацікавлені в кар'єрні досягнення. Також готуйтеся відстоювати свій авторитет професіонала і цінного працівника. Можливо, комусь сподобається ваша посада.

  Фінанси: Може, сам процес заробляння грошей вам і не принесе великого задоволення, але це з лишком компенсують суми, які ви будете отримувати за свої труди. Звичайно, мільйонів очікувати не варто, але забезпечити собі безбідне життя з елементами розкоші ви цілком зможете. Якщо хочете примножувати доходи витрачайте їх з розумом. Зірки радять вам вкладати кошти у свій розвиток. Духовне чи фізичне – вирішувати вам. Але саме самовдосконалення приведе вас до здійснення бажань, які ще недавно були нереальними мріями.

  Павло Глоба

  Гороскоп на 2019 для ТельцівЛюбов: Любов закрутить вам голову. А деяким Тельцям і не один раз за рік. Насиченим любовними переживаннями стане літо. Для жінок у липні-серпні зірки підготували захоплюючий роман. Він може завершитися одруженням, але лише за умови, що любов не буде придушена на корені ревнощами, яка витікає з невпевненості в собі. Сімейним Тельцям варто розставити правильні пріоритети між роботою і домом.

  Здоров'я: Якщо ви вступили в новий рік з модельними параметрами, то сфотографуйте себе і повісьте фото на холодильник. Можливо, цей стимул вбереже вас від переїдання, яким ви ризикуєте довести свою фігуру до форм і розмірів покровительки 2019 року. У сфері охорони здоров'я Павло Глоба також попереджає вас і про ризик перенести хвороби дихальної та опорно-рухової системи.

  Кар'єра: Непростим буде 2019 рік для Тельців, службовців найманими працівниками. Будьте уважні до своїх кар'єрних запитам. Ваше прагнення йти «попереду планети всієї» повинно бути підкріплено талановитими здібностями до лідерства, інакше керівництво і товариші по службі назвуть ваші спроби керувати людьми – бажанням самоствердитися за чужий рахунок. У бізнесі пощастить тим, хто давно йде до своєї мети.

  Фінанси: Матеріальна сторона вашого життя буде цілком стабільною – якщо ви маєте добробут, і дуже успішною – якщо ви тільки на шляху до фінансової незалежності. Тим не менш знайдуться і ті Тельці, яких прямо з-під носа відведуть шанс розбагатіти. Будьте заповзятливі в осінні місяці. Фінансова удача буде поруч.

  Тамара Глоба

  Гороскоп на 2019 для ТельцівЛюбов: Любовний гороскоп передрікає романтичні події Тельцям, що перебуває в пошуку. Починайте відкривати своє серце вже навесні – у березні-квітні, але більшості представників знаку пощастить зустрітися з любов'ю влітку. Сімейні Тельці в 2019 році задумаються про дитину, а деякі встигнуть і народити.

  Здоров'я: Здоров'я в 2019 році буде не самим міцним, тому подбайте про лікування хронічних хвороб як можна раніше. Не зробите цього, ризикуєте втратити потенційний щастя у важливих сферах життя, лежачи прикутим до лікарняного ліжка. Тамара Глоба не лякає, а просто застерігає від можливих проблем, які чекають недружніми планетами.

  Кар'єра: Постарайтеся не планувати на 2019 рік якихось нововведень в професійній сфері. Це не означає, що всі вони будуть провальними. Не все. Але навіть ті, у яких ви зможете домогтися успіху, дадуться вам вкрай важко і великою ціною. Займіться зміцненням досягнутих висот, які забезпечать вам стабільність.

  Фінанси: Ви не будете відчувати великої потреби. Гроші повільно, але впевнено продовжать займати своє місце у вашому гаманці. Можливо, деяким Тельцям навіть вдасться пожити на широку ногу, відпочити за кордоном або здійснити довгоочікувану мрію. Але не займайтеся триньканням. У 2019 році гроші зажадають від вас поваги.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: