Audi A7 2019

На публічному показі нового перспективного автомобіля класу преміум марка чудового сучасного концепту, спеціально розробленого для доріг різного рівня складності Audi A7 Sportback, експертами авторинку відзначені певні особливості автомобіля. Саме нові подробиці щодо конструкції, технічних і технологічних інновацій дозволили визначити відмінні перспективи автомобіля. Публічна презентація нової марки Ауді серії А-7 відбулася на форумі дизайнерського центру Audi в Інгольштадті. Проведення масштабних робіт з рестайлінгу і модифікації стало актуальним з багатьох причин.

ЗМІСТ

 • Про причини появи новинки
 • Про зовнішньому вигляді новинки спортивної версії новинки Ауді
 • Салон і техніка
 • Габарити і мотори, технічні характеристики
 • Про причини появи новинки

  Audi A7 2019

  Перш за все, перед виробником була поставлена задача створення автомобіля, позиціонуємого в якості незамінного атрибуту сучасної людини. У новому кузові були реалізовані плани впровадити шикарне і досить дороге транспортний засіб у широку споживчу мережу. Це пов'язано з тим, що доля попереднього покоління не склалося позитивним чином, реалізація була нижче запланованих рівнів, продаж не виправдали перспективних розрахунків. Ситуація повинна бути кардинально виправлена. Нове покоління, представлене на дизайнерській конференції 17. 10. 2017, відрізняють наступні переваги:

 • Новинку категорії Gran Turismo, що позиціонують як чотири дверного спортивного купе, комплектація і ціни якого наближені до середнього споживчого сегмента;
 • На наявних у мережі фото чудово показаний новий набір обладнання, який в деяких аспектах значною мірою нагадує одне платформену модель А-8;
 • Увагу фахівців привернула нове рішення геометрії, зовнішніх обрисів, відмінні дані екстер'єру, стриманий дизайнерський підхід до оформлення салону, сучасні технологічні опції безпеки та контролю функцій руху. Шпигунські фото тільки підтверджують успішність роботи конструкторів концерну АУДІ.
 • Важлива інформація для шанувальників марки. Складання і монтаж новики будуть виробляти на машинобудівних потужностях концерну в місті Неккарзульм. Традиційне європейське якість в даній ситуації є пріоритетом при виборі даної моделі. Крім маси позитивних якостей, про які більш докладно далі, цікавим моментом є дата виходу новинки на масовий ринок. Продажі нового лифтбека на домашньому ринку Німеччини стартують в лютому поточного року, буквально в найближчі дні. Коли відбудеться початок продажів в Росії? Принципово важливо, що в Росії нова модель з'явиться приблизно в ці ж терміни або трохи пізніше, в середині весни 2018 року. Отже, про зовнішніх даних і технічних можливостях далі.

  Про зовнішньому вигляді новинки спортивної версії новинки Ауді

  Audi A7 2019

  Попередники модельної лінії, поданої в сезон 2019 вже добре відомі більшості професійних автомобілістів і новачкам даної сфери. Чим же можуть здивувати покупця інженери і конструктори концерну:

 • Повний рестайлінг, торкнувся попередників – першого покоління спортивного купе;
 • Обриси оновленого Ауді стали симбіозом спортивної стрімкості і практично ідеального ділового стилю;
 • Досить серйозне доопрацювання було вироблено з багатофункціональною оптикою світлодіодного типу, яка дозволяє значною мірою покращити безпеку руху на дорозі;
 • Відмінні відгуки отримали об'ємні арки коліс, використання нової конструкції дисків з чудового легкого сплаву;
 • Кардинально нове рішення двері багажника, яка придбала опцію автоматичного відкриття.
 • В новому Ауді 2019 модельного року покупець отримує відмінний сучасний автомобіль з солідним зовнішнім виглядом і привертає увагу елементом декоративного характеру – світлодіодної освітлювальної смужкою.

  Салон і техніка

  Audi A7 2019

  У першому ряду водій і пасажир будуть насолоджуватися подорожжю в комфортних кріслах, обладнаних максимальним числом функцій – від підігріву до масажного ефекту. Проведений тест драйв показав виняткову якість, надійність і добротність у процесі руху нових систем контролю руху, дані з яких виводяться на приладову панель з трапецієподібним дисплеєм, розмір якого внизу 10/1, вгорі 12/3 дюйма. Якщо нижній проводить налаштування аудіосистеми, то на панелі верхнього можна провести настроювання режимів вентиляції і обігріву сидінь і салону в цілому.

  Габарити і мотори, технічні характеристики

  Audi A7 2019

  Довжина / ширина див. 496, 9/109, 8 Висота кузова див. 142, 2 Колія див. 165,1 / 163, 7 Мотор, об'єм 3 літри 250 км/год 340 л. с.

  Останні новини – покупцям пропонується широка кольорова гама з п'ятнадцяти відтінків.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: