Гороскоп для Терезів на 2015

Гороскоп для Терезів на 2015

2015 рік для Терезів стане бурхливим періодом, насиченим подіями. Особливо в діловій сфері. Втім, така тенденція буде брати свій початок ще в кінці минулого року. Різниця буде полягати в тому, що раніше Терези думали-гадали, що їх чекає в майбутньому, прикладали багато зусиль, щоб досягти високих результатів у своїй діяльності, і їх становище було досить непевним і невизначеним.

Інша справа - 2015 рік! До Терезів прийде чітке розуміння того, чого вони варті. Вони зможуть оцінити свої сили, визначити для себе коло обов'язків, поставити перед собою бажані цілі. І всі ці дії принесуть дуже гідні результати, причому в найближчому часі. Їх успіху будуть радіти близькі, заздрити противники і дивуватися колеги.

Які ще прогнози дає гороскоп на 2015 рік? Ваги почнуть новий етап. Саме зараз вони визначать собі модель поведінки для подальшого життя. Для них розпочнеться період становлення особистості, її дорослішання. Це відобразитися буквально на всіх сферах життя Терезів.

У діловій сфері вони оберуть правильний напрямок, результати діяльності їх будуть радувати, порівняно з тим, якими вони були раніше. Настрій представників цього астрологічного знака теж покращиться - вони будуть відчувати, що контролюють своє життя і йдуть по правильному шляху.
Гороскоп для Терези на 2015 (фото 2)Гороскоп для Терези на 2015 (фото 2)

Терези стануть на подив енергійними, цілеспрямованими, а від поганого настрою не залишиться й сліду. Це відобразиться на відносинах з колегами. Ваги знайдуть авторитет інтелектуально підкований, кмітливих і цікавих співрозмовників. Це неодмінно помітить і керівництво. Відповідно - довіра до представників цього знака істотно зросте, як і їхні доходи.

В особистому житті не буде ніяких проблем. 2015 рік принесе у відносини Ваг спокій, врівноваженість, гармонію. Хоча кілька інцидентів також будуть мати місце. Вони будуть пов'язані з непорозуміннями поколінь батьків і дітей. Від них не застрахований ніхто, Ваги - не виняток.

Але вони зуміють згладити гострі кути, проявити дипломатичність і знайти рішення проблеми. Терези, як жоден інший астрологічний знак, вміють дивним чином врівноважувати емоції і здоровий глузд, тверезо оцінити обстановку і зробити правильні висновки.

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: