Пікап Ram 1500 2019

Для сучасного авторинку досить звично відновлювати купівельний інтерес до добре відомим, популярним, улюбленим фахівцям та автолюбителів усього світу маркам. Детройт став справжнім дзеркалом, що відображає світові купівельні переваги. Необхідно зробити акцент на той факт, що саме тут з'явилися нові подробиці про перспективні напрямки Chevrolet Silverado і Ford Ranger, моделях інших концернів, відмінно відомих на світовому авторинку. Різні конструкції, технічні і технологічні прийоми, модні тенденції дизайну в наші дні мало кого можуть здивувати.

ЗМІСТ

 • Оновлення пікапа — несподіваний поворот
 • Що зовні і внутрішньо змінилося в пікапі РАМ
 • Про моторах
 • Тим не менш, нова модель пікапа, яка реалізована в оновленні звичної зручною потужної машини для доріг в умовах суворого клімату і складного рельєфу, стала досить несподіваним гібридом. Дебют в Детройті пікапа Ram 1500 сезону 2019 став справжньою сенсацією для автомобільної громадськості. Конкурентів було багато, але на відміну від них у новому кузові постало справжнє втілення сили, мужності, величної краси підкорювача нескінченних просторів Північної Америки – дикого прудконогого мустанга.

  Пікап Ram 1500 2019

  Оновлення пікапа — несподіваний поворот

  Представлену модель фахівці з права розглядають довгожданої новинкою, без якої північноамериканський ринок складно назвати повністю сформованим. Оновлений дизайн, більш витончене рішення конструкції шасі, велика кількість високотехнологічних інновацій дозволяють планувати високий рівень конкуренції лідируючій групі – легендарним пікапам від Шевроле і Форда. Яким буде ефект появи РАМ 1500, покаже майбутнє. Але вже сьогодні, судячи з фото і наявної інформації, можна акцентувати увагу потенційного покупця на такі особливості:

 • Представлений пікап Ram 1500, в минулі роки відомий як легенда Америки – Додж, пікап, постав у якості самостійного концепту сім років тому;
 • Починаючи з 2011 року, виробник представив автомобіль 2019 модельного року в якості першої і вельми вдалої спроби переходу до перспективної тенденції майбутнього;
 • П'яте покоління, яке побачив авто світ буквально кілька місяців тому, має надолужити упущення, допущені виробником раніше. Рівень технологій, комплектація і ціни, дизайн моделі дозволяють говорити про те, що колектив компанії провів серйозну роботу у всіх напрямках, застосувавши найкращі досягнення науки і техніки.
 • Імовірно, дата виходу пікапа на домашній ринок запланована на першу половину 2018 року. Судячи з наявної інформації, початок продажів в Росії відбудеться не раніше передноворічних тижнів 2019 – початку 2020 року. Слід звернути увагу на ціну. Сума, яку доведеться викласти за найбільш доступний варіант пікапа з одного кабіною приблизно 27 000, дол. США, автомобіль з подвійною кабіною Crew Cab у виконанні Limited буде значно дорожче – майже вдвічі.

  Що зовні і внутрішньо змінилося в пікапі РАМ

  Пікап Ram 1500 2019

  Інвестиції в новинку досить серйозні, тому покупець, хай поки і потенційний зацікавлений у більш-менш повної інформації про екстер'єрі, дизайні салону моделі Ram 1500, навіть за наявними офіційними і шпигунських фото. У нового пікапа серії 1500 значні відмінності від своїх попередників, що проявляються в наступному:

 • Сучасний, більш спортивний вигляд сформований виділяється рельєфним капотом;
 • Відмінні відгуки експертів отримали хромовані елементи обробки, витончені дрібні деталі;
 • Кардинальне оновлення головної оптики світлодіодного типу;
 • Значні поліпшення геометрії контурів дозволили отримати підвищення характеристик аеродинаміки, k = 0,357, що підтвердив тест драйв;
 • В комплекті запропонована нова конструкція спойлера в передньому сегменті бампера. При необхідності елемент автоматично висувається, коли автомобіль переходить у швидкісний режим більш 48 км на годину.
 • Останні новини стосуються матеріалів, які використані для конструкції кузовних елементів. Мінімум алюмінієвих деталей заднього борти, алюмінієва підвіска, рама, опори двигуна і більше нічого дозволили знизити вагу автомобіля на 0,1 т. зв. при таких габаритах:

  Довжина см 600, 0 Висота 192 см, 3 Ширина 205 см, 0 Кліренс 25 см, 5

  У салоні все точно, якісно, лаконічно. Завдяки панорамному даху, відмінну вентиляцію, обробці з шкіри подорож стане приємним і комфортним.

  Пікап Ram 1500 2019

  Про моторах

  Технічні характеристики силової системи вельми привабливі. Це два бензинових атмосферних мотора. Один має об'єм 3, 6 л , потужність 305 к. с. , інший об'ємом 5, 7 літрів потужністю 395 к. с. з системою Torque, що збільшує крутний момент.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: