Новий рік в Єгипті 2019

Чому багато людей вирішуються зустріти Новий рік в Єгипті 2019, чим приваблива ця курортна країна? Якщо ви вважаєте, що візитною карткою Єгипту є знамениті піраміди, це далеко не так, такий відпочинок стане оптимальним рішенням відразу з декількох сторін. Нижче пропонується провести аналіз поїздки, будуть дані рекомендації, як і де провести новорічний тур з максимальним комфортом для себе.

ЗМІСТ

 • Переваги та особливості організації відпочинку в Єгипті
 • Традиції
 • Специфіка клімату
 • Переваги та особливості організації відпочинку в Єгипті

  Достоїнств у відпочинку в Єгипті на Новий рік кілька:

 • Клімат, зазначається, що в зимовий час року, ця країна залишається досить теплою, а щоб не було необхідності брати з собою в дорогу комплект утепленого одягу, в той же самий час, виключається палюче сонце, спека, властива більшості африканських країн.Новий рік в Єгипті 2019
 • Якщо вибираєте, де можна відпочити недорого і практично, Єгипет стане гідним варіантом, адже немає необхідності витрачати багато коштів на переліт, організацію дозвілля і розваг. Відзначається, що ціни в регіоні значно нижче, ніж в аналогічних Таїланді, Іспанії. Є можливість отримати в розпорядження найкращі місця, які завжди доступні для бажаючих.
 • Важливо звернути увагу на цікаву традицію святкування Нового року. Незважаючи на те, що в країні офіційно проживає близько 8 мільйонів християн (що становить в межах 10% від загального населення держави), в традиційному сенсі цього слова, святкувати цей день тут не прийнято. У традиціях місцевих жителів є дата святкування 7 січня, коли відзначається день за старим стилем. Незважаючи на це, можна знайти готелі з програмою, орієнтованою на російськомовний сегмент гостей, бажаючих комфортно відпочити в прийнятий на батьківщині період. Винятком є численні курорти, розташовані на узбережжі Червоного моря.
 • Погода в країні Взимку тепло, рідко буває жарко Традиція святкування За старим стилем 7 січня Населення Мусульмани, 10% - християни Де зупинитися В готельних комплексах, розкиданих по всьому узбережжю Червоного моря

  Традиції

  З настанням приготування до святкування Нового року, громадяни отримують законний вихідний, що дозволяє їм привести свої житла в повну відповідність з давньою традицією. Цей день не є чимось грандіозним в плані приготування, місцеві жителі воліють провести його в затишному домашньому колі. Мабуть, єдиним винятком з правил стануть численні готелі, розкидані на узбережжі, котеджі, де пропонується різноманітна та захоплююча програма для потенційних гостей – туристів. До речі, щоб встигнути на цей захід та отримати можливість вибору гідного місця в готелі, передбачено раннє бронювання. Єгипет є досить популярним місцем, саме з цієї причини рекомендується зробити вибір завчасно, у вигляді напливу туристів.

  Власне, атмосферою в зазначений період часу і в країні залишається задоволений кожен, хто забажає відправитися в це захоплююча подорож. Розташовані в безпосередній близькості від готелів магазини, кафе, ресторани прикрашаються численними гірляндами, скрізь гримлять салюти, відзначаються урочисті заходи. Запрошують навіть знаменитого персонажа Тата Ноеля, який відомий нам під ім'ям Дід Мороз. Це все є явним проявом привітності, наданої єгиптянами по відношенню до гостей, демонстрування максимального поваги до традицій відпочиваючих.

  Новий рік в Єгипті 2019

  Специфіка клімату

  Окремої уваги заслуговує клімат, який не може не порадувати потенційних відпочиваючих своїми неповторними властивостями. Саме в останніх числах грудня погода в регіоні встановлюється дійсно ідеальною. Не варто переживати щодо морозів і снігу, про них тут взагалі не чули, країна завжди тепла. При цьому відсутня і традиційна для країн з мінливим кліматом липнева спека. Згідно з твердженням численних операторів, саме зима відзначається як справжній сезон туризму, багато громадян воліють відправитися в Єгипет і відпочити по повній програмі. Приємна температура відзначається і у водах Червоного моря, обов'язково варто спробувати насолодитися цією чудовою нагодою провести час з комфортом в такому вишуканому місці.

  Температура повітря в денний час складає 18-23 градуси, води близько 22 градусів. Таке становище з погодою утримується протягом всього періоду зимових свят, коли виникає необхідність у незабутньому і приємне проведення часу. Обов'язково візьміть з собою всю сім'ю, це відмінна можливість комфортно провести час. Сам свято не буде зіпсовано дощами, регіон у цей час відзначається як дуже посушливий. В період з грудня по січень не спостерігається високих опадів, шар складає близько 1-2 міліметра не більше. Правда, необхідно подбати про захист від вітру, з східного напрямку він відчувається досить сильно і може принести певний дискомфорт. Тим не менш, Єгипет стане кращим варіантом для відпочиваючих.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: