Чи можна виходити заміж у 2019 році?

Весілля для дівчини – це одне з найголовніших подій в житті. Тому підготовка до одруження вимагає особливої уваги. Напевно багато дівчат вже подумують, як підуть під вінець, і одним з найважливіших питань, яке турбує їх найбільше, можна виходити заміж у 2019 році.

ЗМІСТ

 • Яким буде наступний рік
 • 2019 рік — сприятливий для весілля чи ні?
 • Коли краще грати весілля в рік Свині
 • Вінчання за православним календарем
 • Яким буде наступний рік

  Говорячи про дату весілля, багато людей відразу згадують про застереження, що стосуються роки проведення заходу. Не секрет, що найбільш невдалим роком в цьому плані є високосним. Як правило, молодята уникають це час для одруження. Вважається, що сімейні союзи, укладені в цей період не відрізняються міцністю.

  Чи можна виходити заміж у 2019 році?

  Однак, наступний за високосним роком період також не є сприятливим. Це, так званий, рік вдови. Раніше вважали, що дівчина, яка вийшла заміж в такий рік, не доживе зі своїм чоловіком до щасливої старості, так як стане вдовою. Застереження такого плану ще недавно мали сенс, так як дійсно, в нашій країні тільки за минуле століття пройшло три революції і три кровопролитні війни. В результаті цих страшних подій загинула велика кількість наших громадян, особливо чоловічої статі.

  Продовжуючи розмову про вдале періоді весілля, треба відзначити, що другий за високосним роком період називається роком вдівця. Цей час також не люблять вибирати для одруження молодята. Багато людей до сих пір вірять, що в результаті весілля в цей період, деякі чоловіки можуть залишитися вдовцами. Зрозуміло, що раніше такий аргумент мав під собою силу. Ще зовсім недавно в нашій країні лютували різні епідемії, голод, злидні, які приводили до того, що жінки нерідко йшли з життя ще в цілком працездатному віці.

  В даний час, коли рівень охорони здоров'я став незрівнянно вище, відбулася перемога над багатьма страшними хворобами, говорити про загрозливу смертності серед жінок не доводиться. Рівень життя не стоїть на місці. На виробництві і в сільському господарстві дотримуються нормальні умови роботи. У зв'язку з цим говорити про рік вдівця в наш час смішно. Хоча, молоді люди – народ забобонний, особливо перед такою важливою подією у своєму житті. Як знати, як може повернути доля кожного з нас.

  Згідно ще однієї сумнівної історії, за роком вдівця настає знову рік вдови. Таким чином, якщо вірити народним прикметам, то часу для весіль взагалі не залишається:

  2016 р. останній високосний рік 2017 р. рік вдови 2018 р. рік вдівця 2019 р. рік вдови 2020 р. наступний високосний рік

  2019 рік — сприятливий для весілля чи ні?

  Як ми вже встигли з'ясувати, 2019 рік не є ідеальним для весілля. У той же час, наш мудрий народ навчився обходити всілякі фатальні моменти і тому не дуже прислухається до всяких побоювань такого плану. Щоб сплутати плани злих сил, багато людей намагаються змінити звичний хід подій. Що стосується весілля, то просто змінюють вже традиційний церемоніал цієї події. Наприклад, процес сватання відбувається з боку сім'ї нареченої. Здається, в наш час взагалі не є проблемою, щоб дівчина перша проявила ініціативу і покликала нареченого під вінець. Також можна цю проблему вирішити спільними зусиллями.

  Таким чином, якщо сильно не заморочуватися, то наступний рік можна з упевненістю назвати умовно успішним. Щоб повністю виключити негативні моменти, що стосуються часу весілля, потрібно налаштуватися на позитив і зрозуміти, що багато чого залежить від наших думок. Якщо ми будемо думати більше про своїх відносинах з найціннішим і коханою людиною і при цьому враховувати інтереси партнера, а не тільки свої, то все вийде. Ніякої рок долі не здатний зламати теплоту і любов молодих людей. Тому сміливо готуйтесь до весілля, якщо ви впевнені, що ви не можете жити без своєї другої половинки.

  Коли краще грати весілля в рік Свині

  Астрологи радять у виборі дати весілля звертати увагу на те, в якому сузір'ї знаходиться наш найближчий сусід — Місяць.

  Чи можна виходити заміж у 2019 році?

 • Якщо супутник перебуває в Овні на момент весілля, то це означає, що молодятам буде непросто починати спільне життя. Адже, кожен почне відстоювати свої права. Коли пара розбереться зі своїми амбіціями, сімейне життя налагодиться і піде своєю чергою.
 • Під заступництвом Тільця молодій парі нічого не загрожує. Вони спільними зусиллями будуть упорядковувати своє житло, виховувати дітей і робити все, щоб їх життя стала багатою і цікавою.
 • Шлюб під знаком Близнюків вказує на те, що у пари будуть спільні інтереси, і вони будуть цінувати і любити один одного дуже довго.
 • Одруження при Раку віщує те, що ця сім'я ніколи не залишиться однією. Її завжди будуть оточувати вірні друзі і родичі.
 • Заступництво Лева привнесе в життя молодих додаткову пристрасть, яка триватиме дуже довго.
 • Знак Діва створить для молодих чимало проблем. Дуже часто такі шлюби закінчуються розлученням, так як молоді люди не здатні подолати побутові проблеми.
 • Шлюб у знаку Ваги означає, що між молодими людьми встановляться неймовірно романтичні відносини. Такий союз здатний подолати будь-які труднощі.
 • Скорпіон зробить життя молодят нестерпним. Вони постійно будуть сваритися із-за ревнощів один одному. Тільки після народження первістка сімейне життя почнеться налагоджуватися.
 • Весілля у Стрільці зробить сімейних партнерів справжніми друзями. Їм буде цікаво разом навіть по закінченню багатьох років спільного життя.
 • Коли Місяць перебуває в Козерозі, краще весілля не грати. Такі союзи недовговічні.
 • Водолій дарує молодим людям теплі та щирі стосунки, які тривають все життя.
 • Під знаком Риб народжуються спокійні пари. В сім'ї панує повне розуміння.
 • Вінчання за православним календарем

  Церковний статут чітко регламентує, коли може бути вінчання. Цей обряд неможливий у великі святкові дні, дні вшанування святих, а також під час постів. Крім того, вінчання не відбудеться і у свята, які відзначаються в конкретному храмі.

  З точки зору церкви, кращими днями вважаються: понеділок, середа і п'ятниця. Перед тим як планувати вінчання, краще проконсультуватися у священика.

  Традиційно найбільше весіль грають на Червону гірку і в День Казанської ікони Богоматері.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: