Місячний календар стрижок на квітень 2019 року - все про Новий рік 2019

Місячний календар стрижок на квітень 2019 року - все про Новий рік 2019

Стрижка в певні дні здатна змінювати життя як в позитивну, так і негативну сторону. Крім цього від місячних фаз залежить і швидкість росту волосся після їх обрізання. Також нічне світило впливає на загальний результат — нова зачіска в невдалий період може зіпсувати вигляд. Місячний календар стрижок на квітень 2019 року підкаже всім бажаючим вдалі дні, що підходять для зміни іміджу, здатні залучити в життя хороші події. Також можна дізнатися і дати, що негативно впливають на життя.

Дні повної, спадної і зростаючої місяця

Перші дні календарного місяця почнуться з завершення місячного. На 1 квітня припадає 26 місячний день. Новий місяць зійде на небо 5 квітня і стане рости до 18 числа включно. Повний місяць очікується 19 квітня, а пізніше весь місяць пройде на фазі спаду.

У місяці 8 днів, категорично невідповідних для обрізання волосся. Також є дати, які лише небажано стригтися, як і проводити інші перукарські маніпуляції. Крім цього, потрібно врахувати і розбіжність чисел, сприятливих для зміни довжини, одночасно невдалих для хімічної завивки, фарбування та інших процедур.

З 1 по 10 число місяця

Місячний календар стрижок на квітень 2019 року - все про Новий рік 2019Місяць починається з сприятливого для стрижки. Похід до майстра буде сприяти досягненню цілей і отримання бажаного. При цьому забарвлюватися 1 квітня не рекомендується. Зміна кольору краще не робити і 2 числа, а стрижка в цей день приверне в життя радісні події і щасливі випадковості. Для посилення власної привабливості варто відвідати перукаря 3 квітня — стрижка дозволить випромінювати оптимізм, залучаючи потрібних людей. Зміна кольору волосся в цей день небажана.

Наступні 3 дні вкрай несприятливі для стрижки:

 • 4 — неприємності, нещасні випадки і різного роду небезпеки;
 • 5 — погіршення здоров'я і зниження тривалості життя;
 • 6 — скандальні ситуації і судові розгляди.
 • При цьому 4 квітня небажані будь-які процедури з волоссям — можливо тільки очищення. Знебарвлюватися і робити химзавивку або випрямляти волосся не коштує 5 числа, хоча цілком допустимо пофарбувати їх в темний тон. Якщо хочеться додати енергії протягом життя, потрібно вибрати для зміни кольору 6 квітня — це дозволить приверне сприятливі події і різні позитивні випадковості.

  Щоб зміцнити здоров'я можна провести безліч перукарських маніпуляцій 7 числа. Винятком є тільки стрижка — зараз вона небажана. Вже 8 числа буде діяти заборона на всі процедури з волоссям. Це триватиме лише 1 день — вже дев'ятого можна робити з зачіскою все, що заманеться. Особливо вдала стрижка — нова зачіска в цю дату обіцяє покращення добробуту і зміцнення віри у свої сили. Десятого числа знову починається невдалий період для будь-яких дій з волоссям — це не тільки зіпсує зовнішній вигляд, але й зашкодить здоров'ю.

  З 11 по 20 число місяця

  Місячний календар стрижок на квітень 2019 року - все про Новий рік 2019Друга декада починається з невдалою дати для візиту до перукаря для будь-яких впливів. Навіть живильні маски не рекомендується робити в цей день. Вже 12 числа почнеться більш сприятливий період — можлива стрижка і фарбування натуральними речовинами. Причому зменшення довжини волосся буде сприяти збільшенню тривалості життя.

  Наступні 3 дати вдалі для стрижок:

 • 13 — збільшення числа позитивних змін;
 • 14 — стимуляція удачі і зростання енергії;
 • 15 — активізація розумових процесів, загострення почуттів.
 • Для фарбування оптимальні тільки 2 дати з перерахованих — 13 і 14. При цьому 13 квітня краще уникати будь-яких хімічних впливів, застосовуючи тільки натуральні суміші, а 14 числа допустимі всілякі маніпуляції, включаючи випрямлення волосся, завивку, живильні маски, відновлення структури і багато іншого.


  Вдалий період переривається несприятливої датою. Для стрижки не підходить 16 квітня, фарбування допустимо лише хною або басмою. Натуральні барвники варто використовувати і протягом двох наступних днів. Стрижка ж 17 або 18 числа здатна залучити в життя радісні події, корисні знайомства і щасливі пригоди.

  Непоганий датою є 19 число — зміна довжини волосся здатне поліпшити матеріальне становище, хоча фарбування можливо тільки в темні відтінки. Щоб стати блондинкою або рудоволосої, то краще міняти колір 20 квітня. При цьому не варто забувати, що кінець другої декади місяця категорично не підходить для обрізання волосся — ймовірно негативний вплив на психіку, поява апатії або почуття страху.

  З 21 до кінця місяця

  Місячний календар стрижок на квітень 2019 року - все про Новий рік 2019Початок завершальної декади не підходить для зміни довжини волосся — під удар можуть потрапити ендокринна та серцево-судинна системи. Крім цього стрижка здатна активізувати вплив шкідливих звичок на організм і залучити в життя неприємні події. Міняти колір допустимо, хоча необхідно проявляти обережність при виборі кольору.

  До середини декади для стрижки немає сприятливих днів. Найменше обрізання волосся може принести ряд нехороших наслідків:

 • 22 — поява перешкод, порушення планів;
 • 23 — посилення ризиків крадіжки або втрати майна;
 • 24 — негативні емоції, неприємні події;
 • 25 — непорозуміння, депресія і занепад сил.
 • Для фарбування та інших маніпуляцій ці дати не так категоричні. Критичним є тільки 23 число. Висвітленням волосся варто займатися 24 квітня, а 22 і 25 не підходять для випрямлення або хімічної завивки.

  Одночасно всім комплексом перукарських послуг можна скористатися 26 числа. Зараз можна і забарвлюватися в будь тони, і стригтися, і проводити будь-які маніпуляції з волоссям. Приємним бонусом є те, що нова зачіска буде до лиця, додавши своєму власникові чарівності і привабливості.

  Наступні 2 дні не так вдалі — стрижка допустима, але не принесе безлічі благ. Для фарбування підходить тільки 27 число, але лише в темні або натуральні відтінки. Вже 28 квітня будь-які хімічні маніпуляції заборонені.

  Місячний календар стрижок на квітень 2019 року говорить про те, що в цей місяці більше немає сприятливих днів для обрізання волосся. Стрижка в останні дні місяця накличе погіршення самопочуття, застуду та інший негативний вплив на здоров'я. Для фарбування волосся 29 і 30 квітня перешкод немає.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: