Мультфільм Баранчик Шон 2 (2019)

Мультфільм Баранчик Шон 2 (2019)

В 2019 році вийде в прокат мультфільм «Баранчик Шон - 2», і це одна з найбільш очікуваних прем'єр року, в жанрі «кіно для всієї родини».

З чого все починалося

Баранчик Шон - дітище британської студії анімації Aardman та її кращого аніматора Ніка Парка. Поки у всьому світі торжествує зелений екран і комп'ютерні спецефекти, ці фанатичні британці знімають пластилінові мультики. Саме вони створили «Уоллеса і Громіта» і «Втеча з курника».

Мультфільм Баранчик Шон 2 (2019)У третьому, оскароносному мультфільмі про Уоллесе і Громіть, який називався «Стрижка під нуль», вперше з'явився майбутній головний герой цієї статті.Він випадково потрапив у машинку для автоматичної стрижки овець, після чого баранчика дали ім'я Шон, співзвучне зі словом «обстрижений» (Shaun - shorn). Один раз він з'явився в серіалі, присвяченому пригод Уоллеса і Громіта, а в 2007 став головним героєм власного серіалу.

На сьогоднішній день знято 150 серій, які поділяються на п'ять сезонів. Кожен епізод триває близько семи хвилин. Сюжет приблизно такий: на фермі, якою управляє англійська огородник середніх років, живуть різні тварини. Головні герої - вівці, а ще є кури, свині, козел, кіт, собака і бик. Тварини розумні, і хочуть розважатися - особливо вівці, під проводом Шона. Вони придумують собі різні заняття, і пильно стежать, щоб їх не застукав фермер - а то, самі розумієте, в цирк здасть або на досліди. При цьому не вимовляється жодного словечка - тільки звуки ферми і нерозбірливе бурчання.

Серіал здобув собі величезну популярність у Великобританії, а потім і в світі. І в 2015 вийшов повнометражний мультфільм про пригоди кмітливих і не дуже овець у великому місті.

Раз овечка, два овечка

Мультфільм Баранчик Шон 2 (2019)Баранчик Шон підстроїв каверзу фермеру, і все вийшло з-під контролю: господар в лікарні в місті, в господарстві анархія, а Шона гризе почуття провини. Овечки та вівчарка Битцер відправляються в сусідній мегаполіс, щоб виручити нехай плохонького, але свого, фермера. Тут їх чекає безліч пригод, зіткнення зі службою відлову бродячих тварин та з звичаями сучасного міста, і героям доведеться проявити кмітливість, щоб перемогти. Як і в оригінальному серіалі, в повнометражному мультфільмі не звучить жодного слова, якщо не рахувати вигуків на кшталт «ух» та «гей». Зате він наповнений відсиланнями до найрізноманітніших явищ масової культури («Бітлз» і Росомаха, «Американська готика» і «Таксист») і містить явний антиурбанистический посил. Критики тепло зустріли картину, жодної негативної рецензії не вийшло. Глядачі теж не пройшли повз кінотеатрів.


При бюджеті в 25 мільйонів доларів «Баранчик Шон» зібрав 100 мільйонів - сума не рекордна, але цілком пристойна, щоб подумувати про продовження. До речі, в історії студії це буде перший сиквел - раніше продовжень до своїх повнометражних мультфільмів вони не знімали.

Режисерське крісло знову займе Річард Старзак, але не в парі з Марком Бертоном - останній в зйомках сиквела не буде брати участь. Бекати за головного героя буде незмінний Джастін Флетчер. Прем'єра «Баранчика Шона - 2» призначена на 4 квітня 2019 року, втім, дата вже кілька разів переносилася, і ця теж не остаточна.

Мультфільм Баранчик Шон 2 (2019)У фільму є офіційний промо-арт, але немає трейлера, сюжет теж тримається в секреті. Якщо врахувати, що творці мультфільму заручилися підтримкою американських колег, ймовірно, в новому фільмі буде ще більше пригод, небезпек і гумору. Пластилінова анімація Aardman збереже свою індивідуальність, а американці додадуть відбувається епічності і розмаху. Нас чекає веселий сімейний мультфільм, до кожного знаходить свій підхід.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: