Гороскоп на 2019 рік Діва

Гороскоп на 2019 рік Діва

Загальне позитивне напрям року і прилив життєвих сил в 2019 для Дів буде забезпечено яскравим впливом Меркурія. Це вдалий момент, що дозволяє взяти в руки власне життя, приклавши зусилля для досягнення цілей. Покровителем року є Жовтий Кабан, він хоче бачити дії, а не міркування. Якщо Діви зможуть чітко сформулювати цілі, то це добродушне тварина допоможе з їх досягненням, але просто так з неба благ і виконань бажань очікувати не варто. Рік ідеально підходить для навчання чому-небудь, можливо, саме витрачений час на отримання знань, стане платою за прохід в більш успішну і забезпечене життя.

Жінки-Діви в 2019 році

Дамам цього знаку зодіаку рік Жовтої Свині буде непросто. Потужні енергії Меркурія будуть підштовхувати до дії, одночасно активуючи вибухонебезпечні риси характеру. Також в 2019 році очікується регулярні сплески персональної енергетики, що потребує коректив у діяльності жінок-Дів. Саме в цьому полягатиме парадокс 2019 року — іноді різке падання сил станеться в той момент, коли потрібна їхня максимальна мобілізація. У такі періоди представницям зодіаку потрібно зберігати спокій, не панікуючи перед натиском подій. Для вдалого розвитку рік вимагає гідного проходження таких моментів.

Любов і сім'я

Сімейна сфера — це найбільш вразливе місце Дів в рік земляного Кабана. Саме тут приховано безліч підводних каменів, здатних доставити масу неприємностей. Виною тому стануть самі жінки-Діви — іноді вони бувають надмірно грубі і нестримані при спілкуванні з близькими. Зараз той період життя, коли таке звернення з другою половинкою здатне принести проблеми. Це рік навчання, а освоєння навичок самовладання найбільш важливо для дам-Дів.

Для одиноких представниць знака рік приготував свої уроки. Вони зобов'язані навчиться оцінювати потенційних партнерів для майбутніх відносин не тільки з точки зору їх сексуальності. У першій половині року у них з'явиться шанс на новий роман, але для більшості Дів він виявиться короткостроковим. Зустріч з партнером для серйозних стосунків найбільш вірогідна з кінця літа.

Робота і фінанси

З середини весни до початку літа дамам цього знаку доведеться згадати про те, що вони володіють міцним внутрішньому стрижнем. Події життя вимагають мобілізації, а самопочуття — розслаблення. Жінкам-Дівам доведеться зусиллям волі відкласти релакс на більш пізній час і активно включитися в роботу. Згодом таке самопожертва обернеться або підвищенням по службі, або гідною винагородою.

Фінансових рясних потоків не варто чекати Дівам в 2019 році. Всі 12 місяців у представників знаку можлива поява невеликих матеріальних проблем. Вони будуть швидко вирішуватися тільки в разі дотримання плану витрат. З витратами на рік земляний Свині теж можуть виникнути труднощі. Це виразиться в спонтанні покупки. Вони будуть несвоєчасними, а іноді зовсім непотрібними. Гороскоп на 2019 рік для жінок-Дів рекомендує частіше залишати вдома кредитні картки і вибрати шлях розрахунку готівкою за покупки в магазинах.

Здоров'я та відпочинок

Астрологічний прогноз для жінок-Дів прямо вказує на те, що з відпусткою можуть трапиться промашки. Якщо він запланований на березень-червень, то його може просто не бути. Навіть якщо вдасться знайти на нього час, то не варто вибирати в якості місця відпочинку закордонні курорти. Весняно-літній період не той час року, коли Дівам рекомендується їхати далеко. У цей момент можуть виникнути різні робочі непорозуміння, що зіпсує відпустку, особливо якщо представники знаку будуть знаходитися далеко і ніяк не втрутяться в ситуацію.

Якщо жінки-Діви в 2019 році звернуть свою увагу на здоровий спосіб життя, перестануть захоплюватися шкідливою їжею і хоча б трохи збільшать рухову активність, то помітять очевидне зміцнення здоров'я. Щоб виключити підвищений ризик легеневих захворювань, характерний для цього року, Дівам слід частіше ходити пішки і дотримувати режим провітрювання в приміщенні. Додатково в рік Жовтого Кабана жінок цього знака зодіаку варто побоюватися ГРВІ — бажано своєчасно пропити курс полівітамінів і приділити увагу загартовуючим процедурам.

Чоловіки-Діви в 2019 році

перший квартал року представники знаку зможуть відчути себе всесильними підкорювачами світу. Виною тому надмірний вплив Меркурія, яке триватиме до кінця квітня. В цей час чоловіки-Діви відчують не тільки приплив сил, але і безліч спонтанних емоційних реакцій. Початок року потребує обережності — людям цього зодіаку потрібно навчиться використовувати максимум запропонованих сил і транслювати у світ мінімум випробовуваних емоцій. Починаючи з літа, чоловіків-Дів чекає ще одна небезпека — Меркурій послабить свій вплив, поступившись місце Венері. Це призведе до того, що сил стане значно менше, а кількість емоцій зросте.

Любов і сім'я

Тварина-покровитель року — сімейне створення. Жовтий Кабан постарається дати шанс кожному знайти нову любов. Важливо самим навчитися відрізняти випадкове від серйозного. В якості матеріалу для навчання навесні може спалахнути пристрасть до невідповідною дамі. Слід пам'ятати про це, перш ніж з головою занурюватися у вир нового роману. Бажано не квапити події і тоді час все розставити по своїх місцях.

В 2019 році у чоловіків-Дів низька ймовірність дізнатися про зраду. Їх друга половинка буде відданою тільки в тому випадку, якщо представники знаку згадають про повагу до близьких навіть в самому поганому настрої. Гармонію в родині можна зберегти, розвиваючи стриманість у момент гніву — цього року недопустимі грубі або образливі висловлювання на адресу своїх близьких.

Робота і фінанси

Саме в цьому році чоловікам-Дівам вдасться зібрати команду помічників, здатних в майбутньому допомогти представникам знака зробити потужний кар'єрний ривок. Не варто забувати, що рік Жовтої Свині приготував і труднощі в роботі. Якщо Діви зможуть зберегти запал перших місяців і навесні не розслабитися, то отримають додаткову енергію без нервування. В іншому випадку люди цього зодіаку ризикують втратити очевидні позиції лідера в колективі.

Це ж відноситься і до власників власного бізнесу. Починаючи з кінця квітня, їм потрібно зусиллям волі прогнати апатію, не розслабляючись від досягнення попередніх цілей. Фінансова сторона роботи і у найманих працівників і бізнесменів, не обіцяє фонтану щедрості. У рік земляного Кабана рекомендується вдумливо підходити до витрат, щоб уникнути необдуманих витрат. Також варто знати, що 2019 рік категорично не підходить Дівам для ігор на біржі або інших фінансових операцій з підвищеним рівнем ризику.

Здоров'я та відпочинок

Найбільшу небезпеку для здоров'я чоловіків-Дів в 2019 році надасть куріння. Ці 12 місяців життя представників знаку чекає підвищена сприйнятливість до легеневих захворювань. Вони можуть бути не найбільш небезпечними, але неприємними. Можлива поява бронхіту або нав'язливого кашлю іншої природи. Також Дів в рік Жовтого Кабана можуть переслідувати різні респіраторні вірусні інфекції. Чоловікам цього знака зодіаку рекомендується частіше бувати на свіжому повітрі і активувати посилений газообмін в легенях. Астрологи рекомендують опанувати дихальну гімнастику або плавання з видихом у воду, зайнятися бігом або швидкою ходьбою.

Відпочинок в цьому році має тенденцію до скомканности. Особливо небажаним періодом для відпустки є час з кінця квітня до середини липня. Ці місяці не рекомендуються для далеких поїздок, якщо вони не є робітниками. Ігнорування рекомендацій гороскопу на 2019 рік для чоловіків-Дів призведе до порушення відпочинку форс-мажорами на роботі в поєднанні з неможливістю швидко виправити ситуацію.

Також астрологи попереджають чоловіків цього знака про неприємності під час пересувань за кермом. Це не відноситься до аварійних ситуацій — ризики ДТП в 2019 будуть не вище звичайного. Мова йде про підвищену увагу співробітників ДАІ до водіїв цього знака зодіаку. Рекомендується більш ретельно дотримуватися правил дорожнього руху, не забувати права, мати в машині аптечку, вогнегасник і знак аварійної зупинки. Обов'язково потрібно своєчасно продовжити страховку і пройти техогляд. Все це допоможе Дівам уникнути штрафів та інших адміністративних покарань.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: